Shod plemičev

Status
Not open for further replies.

Flako

Member
Reaction score
0
[NASLOV]Shod Plemičev[/NASLOV]


Dragi igralci,

Dobrodošli v našem tekmovanju Shod plemičev!. Možnost imate osvojiti zelo lepe nagrade v obliki Premium Točk!

Za kaj se gre?

Od danes (20.05.2011) pa do Petka (27.05.2011) do 23.59 ure bodo imeli barbarski plemiči shode v izbranih barbarskih vaseh, ki so naključno izbrane.

Navodila

Torej te shode je potrebno preprečiti do petka do natanko 23.59 ure.
Na teh shodih se barbarski plemiči pogovarjajo o povratnem udarcu proti igralcem, saj jim je dovolj nenehnega ropanja njihovih vasi.

Vaša naloga je, da uničite vojsko, ki brani plemiče in vas zavzamete ter jo držite 24 ur. Na svetu 1 bo takšnih shodov 17 torej 17 »posebnih« bararskih vasic.

Vsi ki boste to nalogo uspešno opravili boste nagrajeni s po 200 premium točkami na vsako zavzeto »posebno« barbarsko vasico, pogoj je seveda da jo uspešno držite še nadaljnih 24 ur (če vam jo kdo drug prevzame prej to ne velja)

Za kakršnakoli vprašanja o detajlih akcije oz. pravilih akcije se obrnite na to temo na forumu vojne plemen, in ne pozabite, podpiramo tudi bojevanje med soplemenjaki ;) .

Lep pozdrav in uspešno napadanje, zavzemanje in branjenje »posebnih« bararskih vasic vam želi vaša ekipa vojne plemen!

ps. Podkupnine za koordinate lahko po novem vplačate tudi pri meni....
 
Last edited:

Flako

Member
Reaction score
0
In sedaj vam moremo povedati odlično novico!
Ravnokar smo dobili prvega zmagovalca nagradne igre - Shod Plemičev.
Prvi, ki je vas zavzel in jo držal je bil Vitez12.

Premium mu je že bil nakazan. Za uspeh mu čestitamo, in še naprej čakamo ostale, da se kaj zdramite!
 

DeletedUser

Guest
kaj pa jaz ?

- [report]54d1dfadc0e7f9c1df2183626fad86d7[/report]
- [report]ca827f07180c3df1e9de473f3384880d[/report]
 

Flako

Member
Reaction score
0
Nope, popravek. Sem dobil 2 nagradi. In to sprašujem samo informativno :p

Ta trenutek je še igra odprta do nadaljnega.
Ko bo uraden zaključek vas bomo primerno obvestili ;) .
Tako da, kr pogumno zavzemajte naprej!:napad:
 

Flako

Member
Reaction score
0
Oznanjam konec tekmovanje Shod Plemičev.
Čestitam vsem, ki ste v tekmovanju osvojili kakšne nagrade.
 
Status
Not open for further replies.
Top