Zaključek sveta !

DeletedUser

Guest
lev11 ma čist prav da bi pol moral plačat premium točke ali pa de se svet 3 nebi še zakluču
 

DeletedUser

Guest
lev11 ma čist prav da bi pol moral plačat premium točke ali pa de se svet 3 nebi še zakluču

Pa kje hudiča se vi noobeki najdete. Je bela cesta!? Ok, pa tud ne razumem, kaj si mislil napisat. Si tako napisal, kot da bi imel polne uste. :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Je bela cesta!? O
Pa še res je bela! ;)
Drugače pa res, ta smešna obtoževanja o zaključku serverja so dobesedno absurdna... Vsi , ki so že dalj časa v igri, oz. so toliko, da se malo pozanimajo o smislu igre, vedo kako in kaj. lp
 

lev11

Member
Reaction score
0
Večina ki sedaj navijajo za zaprtje sveta - so se ves čas švercali - poleg tistih ki so jim nasedli - ali pa so bili izdajalci svojih soborcev
Igrat itak ne znajo - sedaj so se združili, da zasedajo večino sveta in bi bili radi zamagovalci - lahko so zmagovalci - med vohuni,izdajalci, ...
Kdaj ste se "razmnožili" - Takrat ko je vodja TEAM - zaradi svoje riti razpustil pleme in šel k vam - še prej je pregledal račune - tako da ste imeli lažje delo

Mora pa Motorka hitro zapret svet , da se situacija ne spremeni

Še pred kratkim ste zahtevali odstop Motorke kako grozno nesposoben naj bi bil
 

DeletedUser

Guest
Večina ki sedaj navijajo za zaprtje sveta - so se ves čas švercali - poleg tistih ki so jim nasedli - ali pa so bili izdajalci svojih soborcev
Igrat itak ne znajo - sedaj so se združili, da zasedajo večino sveta in bi bili radi zamagovalci - lahko so zmagovalci - med vohuni,izdajalci, ...
Kdaj ste se "razmnožili" - Takrat ko je vodja TEAM - zaradi svoje riti razpustil pleme in šel k vam - še prej je pregledal račune - tako da ste imeli lažje delo

Mora pa Motorka hitro zapret svet , da se situacija ne spremeni

Še pred kratkim ste zahtevali odstop Motorke kako grozno nesposoben naj bi bil

lol pazi da te nebo razneslo od faušije, ko boš ti vedel igrat potem pridi sem in druge obtožuj da nevedo, do takrat pa bodi raje tiho.
 

nofear

Member
Reaction score
0
Večina ki sedaj navijajo za zaprtje sveta - so se ves čas švercali - poleg tistih ki so jim nasedli - ali pa so bili izdajalci svojih soborcev
Igrat itak ne znajo - sedaj so se združili, da zasedajo večino sveta in bi bili radi zamagovalci - lahko so zmagovalci - med vohuni,izdajalci, ...
Kdaj ste se "razmnožili" - Takrat ko je vodja TEAM - zaradi svoje riti razpustil pleme in šel k vam - še prej je pregledal račune - tako da ste imeli lažje delo

Mora pa Motorka hitro zapret svet , da se situacija ne spremeni

Še pred kratkim ste zahtevali odstop Motorke kako grozno nesposoben naj bi bil

Lev ne sekiraj se boš imel več časa za 2 in 4.
 

DeletedUser

Guest
Večina ki sedaj navijajo za zaprtje sveta - so se ves čas švercali - poleg tistih ki so jim nasedli - ali pa so bili izdajalci svojih soborcev
Igrat itak ne znajo - sedaj so se združili, da zasedajo večino sveta in bi bili radi zamagovalci - lahko so zmagovalci - med vohuni,izdajalci, ...
Kdaj ste se "razmnožili" - Takrat ko je vodja TEAM - zaradi svoje riti razpustil pleme in šel k vam - še prej je pregledal račune - tako da ste imeli lažje delo

Mora pa Motorka hitro zapret svet , da se situacija ne spremeni

Še pred kratkim ste zahtevali odstop Motorke kako grozno nesposoben naj bi bil

Takega nakladanja, podajanja neresnic in laži pa še ne. Kdo je bil takrat vodja, a sploh veš? Komu je kdo pregledal račune? Ne nabijaj - še dobro, da obstaja twstats, na katerem je potrebno samo pogledat zgodovino in je tudi igralcem, ki nikoli niso igrali S3, takoj vse jasno. Pa začniva:

http://si.twstats.com/si3/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=162

Zgodovina TEAMa in kako so nekateri igralci pleme zapustili, s tem, da so že takoj napovedali, da bodo PIRmoza (takrat vodečega na S3, ki so mu tudi ukradli račun, hoteli porušiti vse cerkve in poslali napade iz njegovih vasi na TEAMovce) zbrisali oz. znoblali. Kdo je zapustil TEAM in kako, si lahko pogledate na zgornjem naslovu. Ta izdaja se je začela 9.11.2010, od takrat naprej so igralci, ki so nasedli lažem, začeli zapuščat TEAM. Niso bili vsi izdajalci, pač nasedli so in so šli v pleme GOW.

http://si.twstats.com/si3/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=2493

Na polno so novačili TEAMovce, naj prestopimo k njim, vendar tudi slučajno to ni bila opcija, ker so na vsak način hoteli znoblat PIRmoza, s tem se pa večina tistih, ki je ostala v TEAMu, ni strinjala. No, šele po teh prehodih oz. zapuščanju TEAMa so se začeli pogovori z japasom, predstavnikom Slovanov. Bilo je več možnosti - ostanemo TEAM in se še naprej borimo proti praktično celem svetu, ali prestopimo k Slovanom.Izbrali smo drugo možnost - pod pogojem, da se GOW takoj nastavi za sovražnike.
Lev11, sedaj te pa prosim, da svoje zgornje besede utemeljiš in razložiš:

1.Kdo se je švercal?
2.Kdo po tvojem ne zna igrat?
3.Kdo je bil izdajalec svojih soborcev?

Če ne znaš oz. nočeš odgovoriti na prva dva vprašanja, mi prosm odgovori na tretje. Če pa tudi na tretje vprašanje ne boš odgovoril, pa verjemem, da bodo forumaši sami presodili, kdo so bili izdajalci.
 

DeletedUser

Guest
Pri slovanih smo se zmenili, da te znoblamo z posebno akcijo.
Razlog je, da govoriš, pametuješ itd. tukaj na forumu v igri pa nič narediš in povrh vsega še žališ moje soigralce:)

Za to mini-akcijo da ti povem smo se zmenili zato da morda po čudežu doživeli majhen upor saj vojske nemoremo zgublati na ničemer več ker so ostali samo še noobi in nimamo nikjer za vojsko potrošt.


Prosim da se boriš da slovani izgubimo vsaj 10 nukov


Sodelovalo bo nekaj članov saj nočejo da bi si samo eni dali duška z nuki:) :(
:mad:
^Sam bi te sfarmu pa nedovolijo:D


Lep pozdrav in upam na majhen boj:D
 

DeletedUser

Guest
lev11 že dolgo berem forum in gledam pa so povsod eni ki pametujejo in se izpostavljajo to le dokaže da nimate pojma v igri...
Svet se mora zaključit in se bo :).Poleg tega se spusčas na tako nizek nivo da že govoriš neke stvari v čemer sploh nimaš pojma in iz tega delaš laži!Zato je boljše da raje
ne piseš tega kar misliš in obdržiš to kar v tvoji glavi ali pa izklopi tipkovnico in piši vse kar te ˝žuli˝ :)
Poleg te tvoje ideje me res zanima kakšna je...Pa tudi ne vem zakaj bi mogli vrnit denar saj se že dolgo ve da je svet tik pred koncem zato bi mogel te točke izkoristit ali pa jih sploh ne kupovat :p

Če sem se kaj zmotil mi prosim ne zamerit ampak lepo popravite ;)

Dolgo smo čakali na konec in ga bomo le doživeli :)
V igro smo vložili veliko časa in truda a se je izplačalo :D

Naš star slovanski moto V slogi je moč! :)
 

lev11

Member
Reaction score
0
TEAM je bil razpuščen ! z strani PIRmoza
Tudi toliko jajc ni imel da bi mi na vprašanje ( zakaj ? ) ni odgovoril
Naslednji dan je bil pri -S-

Pa lahko pišete kar želite - sem odgovoril od sedaj naprej lahko pišete pravokativna sporočila - samo na to raven se ne bom več spustil

Pa še odgovor na borbo - zakaj pa bi se - to tu ni moj namen
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
oh ne pa ni bil razpuscen je obstajal team se dolgo po razpadu je en igralec z dvesto tockami ostal noter :D
 

DeletedUser

Guest
nebom se prepiru ampa še noben nima vseh odličij tko da ne morte ga pol kr zaklučt
 

DeletedUser

Guest
nebom se prepiru ampa še noben nima vseh odličij tko da ne morte ga pol kr zaklučt

prosim lepo a lahko greš nazaj v tisto luknjo od koder si prišel? Kaj imajo odličja v zvezi z tem kolko vasi ima pleme?, sploh veš katera odličja vse so? Za zaključek sveta mora imet eno pleme v lasti 80% vasi od vseh aktivnih igralcev kar -S- tudi ima, ni nič v zvezi z odličji ali katerim koli drugim sranjem.
 

DeletedUser

Guest
zakaj pa niste si1 zbrisa ampak ste ga sam zaprl za nove registracije ? pa drgač bi moral najprej zbrisat si1 pol si2 pol šele si3
 

DeletedUser

Guest
zakaj pa niste si1 zbrisa ampak ste ga sam zaprl za nove registracije ? pa drgač bi moral najprej zbrisat si1 pol si2 pol šele si3

a bi si ti prebral kaj sem napisal? Kje ma katero pleme na si1 80% vasi od vseh aktivnih igralcev? Ne gre se po tem kdaj je bil kater svet odprt, ampak po tem kdaj so izpolnjeni ti pogoji.
 

DeletedUser

Guest
ni 90% cilj? vsaj bil je. ne vem al se pa to prilagaja oz. al se je od stammov kaj spremenilo?
 

DeletedUser

Guest
nebom se prepiru ampa še noben nima vseh odličij tko da ne morte ga pol kr zaklučt

Ti si me pa nasmejal, res :)

Vstajenje
Začni 5-krat znova na tem svetu!

Za tole odličje moraš bit pa res vstrajen, ampak če imaš to odličje, potem ti kakšnega drugega sigurno ne bo uspelo osvojit.Itak so odličja brez veze, posebej tista za prijateljstva - no pa pustva to.

Cilj ni določen.

Mislim, da smo si VSI igralci na S3 zaslužili, da se dokončno ta cilj postavi, ne pa da ugibamo, ali je to 80% (ubijalec124), 90% (Gospod Marburg) ali kaj več - manj itak ne more bit. Pravzaprav, zakaj pa cilj že ni določen, komu gre ta zahvala? V vsaki igri je cilj dokaj jasen, tule mi ni pa nič več jasno - kot se mi zdi, lahko igra traja tudi še eno leto, če nam do takrat ne bo uspelo znoblat 100% vasi - in še takrat lahko čakate en mesec, če se kdo ne bo skregal. Sicer sem pa za konkreten datum tule na forumu že zaprosil, in sem ostal brez odgovora.
 

DeletedUser

Guest
Cilj ni določen.

pravzaprav je, glede na to da je Motorka pri 80% odprl to temo, res da bo po čez 1 mesec verjetno še več % sveta imel -S- v lasti ampak začelo se je z 80%. Pravtako se na .net svetovi zaključujejo pri 80%, ali mislimo spet bit izjema in jih zaključevat še pozneje, ko nima nobenega smisla več igrat?, ko ima eno pleme v lasti toliko vasi kot -S-, se že na daleč vidi da druga plemena nimajo možnosti več, razen če se pleme razdre in potem igralci samo še počasi končujejo.
 
Top