Zaključek sveta !

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Dragi igralci,
na svetu 3 smo opazili, da je situacija že nekaj časa stabilna.

Za to smo se odličili, da zmanjšamo cene plemičev za polovico!
POLETNE RAZPRODAJE:) /ZNIŽANJE -50%

Po enem mesecu pa bomo ponovno preverili situacijo in se odločili kako naprej.
Če ne bo velikih sprememb, bomo postavili zaključni datum, drugače bomo pa pustili da se stvari razvijejo po svoje.

Ekipa vam želi uspešno noblanje!
p.s trenutna situacija:
mesto ID ime vasi delež
1 952 -- 10,973 82%
2 3309 TI 275 2%
3 2393 N.B. 353 3%
4 2230 Bash 160 1%
5 3234 FVA 173 1%
6 3382 LH 141 1%
7 499 EW 95 1%
8 3395 XX 58 0%
9 2891 kn 95 1%
10 3385 DMW 74 1%
11 3359 m.č.i. 35 0%
12 366 V-O-M 27 0%
13 2659 LEV 18 0%
14 3390 Guitar 37 0%
15 3376 [TK] 32 0%
16 3105 NY 49 0%
17 3306 UFP 8 0%
18 1673 KaraK 26 0%
19 3393 JB 9 0%
20 3084 TBFE 14 0%
 

Flako

Member
Reaction score
0
Evo, pa smo končno dočakali... Prvi si server ki se zapira... In motorka, glede na to , da je to prvi si server, ki se zapira, bi bilo to bolj lepo, če bi dal to temo pod obvestila,... No saj bi lahko jaz , vendar te nočem prikrajšati za malo dela med temi vročimi dnevi ;) .
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Seveda sem pozabil omeniti, da bodo zmagovalci za vedno uvrščeni v "hall of fame" in javno objavljeni, dobili bodo posebno oznako na forumu, primaknili pa bomo tudi nekaj premiuma.;)
 

lev11

Member
Reaction score
0
Z zapiranjem sveta imate problem

- ob prijavi na igro ni bilo te možnosti napisane ( sprememba pravil ni mogoča po pričetku sveta )
- vsem ki smo kadarkoli plačali premium na tem svetu in smo kakorkoli aktivni nam morate povrnit stroške v denarju - ne v točkah ( tu bo velik problem )
- imam režitev tudi za vas - to pa samo na zasebnem sporočilu
 

DeletedUser

Guest
Z zapiranjem sveta imate problem

- ob prijavi na igro ni bilo te možnosti napisane ( sprememba pravil ni mogoča po pričetku sveta )
- vsem ki smo kadarkoli plačali premium na tem svetu in smo kakorkoli aktivni nam morate povrnit stroške v denarju - ne v točkah ( tu bo velik problem )
- imam režitev tudi za vas - to pa samo na zasebnem sporočilu

od kdaj si pa ti takšen šaljivec?

Mislim da bi ti morala že zdrava pamet povedat da bo nekdaj ta svet se zaprl, pravtako nevem zakaj bi ti kdo povrnil stroške za kupovanje premiuma. Glede rešitve imam jaz tudi eno za tebe ampak ni za v javnost.
 

PIAAA999

New Member
Reaction score
0
Plemiči

Kdaj prične veljati razprodaja plemičev?

Zahvaljujem se za odgovor.
Lep pozdrav,

PIAAA999
 

DeletedUser

Guest
razprodaje plemičev!? LOL

Zlatniki so za polovico cenejši od prej. In so že!

Zdaj še le bodo padale barbarske, ker druga nekateri niso sposobni.:D:D


Z zapiranjem sveta imate problem

- ob prijavi na igro ni bilo te možnosti napisane ( sprememba pravil ni mogoča po pričetku sveta )
- vsem ki smo kadarkoli plačali premium na tem svetu in smo kakorkoli aktivni nam morate povrnit stroške v denarju - ne v točkah ( tu bo velik problem )
- imam režitev tudi za vas - to pa samo na zasebnem sporočilu

HAHA, strašen problem. Samo ta problem je v glavi. Tvoji. :) Ti bi igral tako dolgo, da bi zavzel vse barbarske vasi? KLIK KLIK KLIK

Me pa strašno zanima ta tvoja rešitev.
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Z zapiranjem sveta imate problem

- ob prijavi na igro ni bilo te možnosti napisane ( sprememba pravil ni mogoča po pričetku sveta )
- vsem ki smo kadarkoli plačali premium na tem svetu in smo kakorkoli aktivni nam morate povrnit stroške v denarju - ne v točkah ( tu bo velik problem )
- imam režitev tudi za vas - to pa samo na zasebnem sporočilu

ti pa mas dobre ideje LOL :D
 

lev11

Member
Reaction score
0
ubijalec124 - Ti tisto rešitev kar zase ponucaj pa če v prvo ne gre daj ponovit
--------------------------------------------------------------------------------------
 

Flako

Member
Reaction score
0
Z zapiranjem sveta imate problem

- ob prijavi na igro ni bilo te možnosti napisane ( sprememba pravil ni mogoča po pričetku sveta )
- vsem ki smo kadarkoli plačali premium na tem svetu in smo kakorkoli aktivni nam morate povrnit stroške v denarju - ne v točkah ( tu bo velik problem )
- imam režitev tudi za vas - to pa samo na zasebnem sporočilu

Mislim, da igre ne poznaš dovolj dobro. Cilj igre je, da se svetovi zaključujejo. Glede na napisano iz tvoje strani, moram priznati, da si me prav zmedel.



Me pa strašno zanima ta tvoja rešitev.


Mene tudi, se priporočam, da mi jo pošlješ po zs in tam ti tudi lahko bolje razložim potek igre in ti probam razložiti tvojo zmoto.
Lp
Flako/Super moderator
 

lev11

Member
Reaction score
0
-makkam- - ha ha - klikni še malo naprej

flako - svet zaključujejo igralci - administratorji lahko samo onemodočijo nove prijave - lahko pospešijo čas dogajanja - obstajajo pa zakoni ki jim .. ( vsaj v Sloveniji )
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
flako - svet zaključujejo igralci - administratorji lahko samo onemodočijo nove prijave - lahko pospešijo čas dogajanja - obstajajo pa zakoni ki jim .. ( vsaj v Sloveniji )

še enkrat si dokazal kaj nekateri že dolgo vemo da si noob in da nimaš pojma o poteku te igre.
 

Flako

Member
Reaction score
0
-makkam- - ha ha - klikni še malo naprej

flako - svet zaključujejo igralci - administratorji lahko samo onemodočijo nove prijave - lahko pospešijo čas dogajanja - obstajajo pa zakoni ki jim .. ( vsaj v Sloveniji )

Hm, poglej, glede zakon in podobnega, se ne obračaš na pravo osebo. Jaz ti lahko le povem, da po MEDNARODNIH pravilih TW (vojna plemen) , Se svet konča ko ima 1 pleme oz. 1 igralec v lastni večino sveta (80%) , in ko administratorji več ne vidijo možnosti, da bi se na svetu karkoli spremenilo, in takrat se "aktivira" 2 ali 3 mesečni rok, v katerem ne sme biti nobenih vidnejših sprememb in če je vse OK se svet zaključi. Evo povedano kratko in preprosto.
lp
 

DeletedUser

Guest
Hm, poglej, glede zakon in podobnega, se ne obračaš na pravo osebo. Jaz ti lahko le povem, da po MEDNARODNIH pravilih TW (vojna plemen) , Se svet konča ko ima 1 pleme oz. 1 igralec v lastni večino sveta (80%) , in ko administratorji več ne vidijo možnosti, da bi se na svetu karkoli spremenilo, in takrat se "aktivira" 2 ali 3 mesečni rok, v katerem ne sme biti nobenih vidnejših sprememb in če je vse OK se svet zaključi. Evo povedano kratko in preprosto.
lp

A nima pleme -- v lasti 80%+ in pomoje kolker jaz opažam se dobri igralci samo še izpisujejo...ostali pa čakamo da se svet3 konča ker je vidno da se nebo nič spremenilo razen če se čudež zgodi in se prvih 20 igralcev na lestvici izpišejo iz sveta3. če se to zgodi potem se svet3 res nemore še končat...
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
možnosti je še veliko, kaj če se igralci skregajo ali pa se vsi drugi združijo proti njim ali kaj drugega, možnosti za preobrat dejansko so.
 

DeletedUser

Guest
možnosti je še veliko, kaj če se igralci skregajo ali pa se vsi drugi združijo proti njim ali kaj drugega, možnosti za preobrat dejansko so.

Seveda zmeraj obstaja taka možnost, vendar po tej logiki potem nikoli nebi bil noben svet zaprt, razen če pleme prevzame vse vasi - in še takrat obstaja možnost, da gre pleme na pol ali celo več delov ;) Zgleda, da ste se pravilno odločili in določili časovni termin in če se nič bistvenega ne spremeni, se svet zaključi. No, mene zanima konkretni datum - to verjamem, da lahko poveste. Z določenim datumom zaključka sveta bi dali možnost vsem neslovanom, da se združijo ali kakorkoli drugače poskušajo spremenit potek igre na S3.
 

DeletedUser

Guest
Seveda zmeraj obstaja taka možnost, vendar po tej logiki potem nikoli nebi bil noben svet zaprt, razen če pleme prevzame vse vasi - in še takrat obstaja možnost, da gre pleme na pol ali celo več delov ;) Zgleda, da ste se pravilno odločili in določili časovni termin in če se nič bistvenega ne spremeni, se svet zaključi. No, mene zanima konkretni datum - to verjamem, da lahko poveste. Z določenim datumom zaključka sveta bi dali možnost vsem neslovanom, da se združijo ali kakorkoli drugače poskušajo spremenit potek igre na S3.

Če konkurenčna plemena niso imela možnosti proti nm pa da bojo te k skp nebojo spravl 20 mio pik?


-makkam- --> eni so sposobni zavzemat samo barbarske vasi ker trenutno so samo še barbarske vasi lih da ne od drugih saj se vse brišejo:(


Pa nevemo zakaj:D
 

nofear

Member
Reaction score
0
Z zapiranjem sveta imate problem

- ob prijavi na igro ni bilo te možnosti napisane ( sprememba pravil ni mogoča po pričetku sveta )
- vsem ki smo kadarkoli plačali premium na tem svetu in smo kakorkoli aktivni nam morate povrnit stroške v denarju - ne v točkah ( tu bo velik problem )
- imam režitev tudi za vas - to pa samo na zasebnem sporočilu

Tu te morem popraviti premium ki je porabljen se ne vrača. Na mednarodnem tudi kaj spreminjajo, ker so svetovi dinamični.
 

DeletedUser

Guest
Tu te morem popraviti premium ki je porabljen se ne vrača. Na mednarodnem tudi kaj spreminjajo, ker so svetovi dinamični.

nofear on sploh neve da bi se svet mogu zapret ko je pač tok vasi v rokah nekega plemena...
 

lev11

Member
Reaction score
0
Z kakšno lahkoto se pustiste spravocirat
------------------------------------------------
Ali grem na smešnice na you tube ali berem komentarje od nekaterih tukaj ( na vseh forumih kjer se oijavljajo že leta eni in isti ) je isto
Z veseljem bom se prišel še nasmejat

http://forum.vojnaplemen.si/showthread.php?t=1918
 
Last edited by a moderator:
Top