Top 20 plemen na svetu 7

nofear

Member
Reaction score
0
No lepo da so nas opazili, čeprav se vedno eni in isti kar naježijo in začnejo pisat traparije, pa kaj če je šest članov v bližini, so pač v tem slavnem obroču, pa začni štet še ostale, za čuda jih boš maštel 80 v cerkvi, vrjami vseh 6 članov ima dovolj dela, ne vem kaj se obremenjuješ s tem, razen da hočeš pokazat vsevednost kot zmeraj, naj te ne obremenjujejo tolko stare zadeve, kar se gre mene in mojega plemena, pri nas se ve, smo zbrani nasprotniki iz prejšnih svetov, a se o njih ne pogovarjamo, tukaj bomo probali kaj naredit za to pleme , ki ga imamo, pa če nas bo deset na kupu, se bomo lažje šerli, ne bo treba vstajat sred noči za skupinske napade , bomo zrihtal v pol ure :)

Lepo da si še živ. :)
 

DeletedUser

Guest
:cry:Me veseli, vidim da se te pa bo moral čez 6 mescov ornh pazt, ko boš po cele noči na kompu :cry:
 

DeletedUser

Guest
No lepo da so nas opazili, čeprav se vedno eni in isti kar naježijo in začnejo pisat traparije, pa kaj če je šest članov v bližini, so pač v tem slavnem obroču, pa začni štet še ostale, za čuda jih boš maštel 80 v cerkvi, vrjami vseh 6 članov ima dovolj dela, ne vem kaj se obremenjuješ s tem, razen da hočeš pokazat vsevednost kot zmeraj, naj te ne obremenjujejo tolko stare zadeve, kar se gre mene in mojega plemena, pri nas se ve, smo zbrani nasprotniki iz prejšnih svetov, a se o njih ne pogovarjamo, tukaj bomo probali kaj naredit za to pleme , ki ga imamo, pa če nas bo deset na kupu, se bomo lažje šerli, ne bo treba vstajat sred noči za skupinske napade , bomo zrihtal v pol ure :)

zdaj imaš končno oblast, boš lahko delal kar boš hotel z plemenom in igralci :) vso srečo, bomo videli če boste zdržali še kak mesec, da ti nebojo člani pobegnili prej
 

DeletedUser

Guest
zdaj imaš končno oblast, boš lahko delal kar boš hotel z plemenom in igralci :) vso srečo, bomo videli če boste zdržali še kak mesec, da ti nebojo člani pobegnili prej

ne boj se zame, ni prvo pa ne zadnje pleme ki ga bom vodil ali bil v vodstvu, sigurno pa se ne bo zgodilo, da bom igralcu rekel, te vasi so tvoje, pa mu po treh dneh rekel zakaj jih še nisi znoblal, drug igralec iz plemena pa bo notr nabil obrambe do daske, to se v mojem plemenu ne bo dogajalo. V takem plemenu pač čutiš da si nezaželen in zato se pač umakneš, će bodo pa pri meni to mislil, bodo pač šli, sam kdor me pozna ve da se za vsakega potegnem in ti ki so zdaj v plemenu so že igrali z mano in so oni želeli da prevzamem pleme, čeprav sem želel samo igrat in ne hrepenim po oblasti, ker imaš kot igralec veliko več mira, tako moraš pa pleme vodit, kar pa lahko postane problem, če ga namesto tebe začnejo drugi, ker ti zmanka rdeče niti in se počutiš zgublenega v tem, kajne:confused:
 

DeletedUser

Guest
Verjamem vse kar si napisal :) Očitno sam živiš v tem svetu.

lp
 

DeletedUser

Guest
sem mislil da je tu forum top 20 plemen, ne pa peskovnik za delanje potičk, frustriranih igralcev, ki ne morjo kaj , da ne bi pisarl, čim zagledajo določen nick .:D
 

nofear

Member
Reaction score
0
sem mislil da je tu forum top 20 plemen, ne pa peskovnik za delanje potičk, frustriranih igralcev, ki ne morjo kaj , da ne bi pisarl, čim zagledajo določen nick .:D

Glede nicka te popolnoma razumem ampak povej mi nekaj. Glede na dejstvo , da te je KOH na 1 zajebal si na 7 spet v zavezništvu z njimi.
 

DeletedUser

Guest
Glej to je igra, igram svet in ne mešam druge svetove, sprejemam odločitve ki so dobre ali ne v danem trenutku, to je isto kot da igram karte ali pa šahiram, zato ker sem trenutno partijo izgubil, ne bom prenehal z igro in metal šah po tleh, ampak v miru postavil figure na desko in rekel renons, tudi VP jemlem kot igro, probam jo igrat po znanju in pošteno, čeprav je to taka igra , kjer tega primankuje, še posebno na šestki, kjer so taki prišli polno v veljavo, multiračuni , v vsakem plemenu po enga in potem manipuliranje, podstavlanje polen, tam če pogledaš imajo plemena več prevzemov lastnih igralcev kot nasprotnikov in to samo zaradi nepoštene igra, skoraj večina , ki hoče igrat to igro kot igro , je zaprla račune na 6, na sedmici pač štartam, imel sem določene ideje, pogovarjal sem se tudi z večino plemen, odgovori so bili čudni in medli, zato sem se odločil za edinega ki je pač me v tistem trenutku sprejel kot resnega sogovornika, ampak nič ni večno in to je jasno, ob prvem poskusu tistega kar se je na enki zgodilo, se vse prekine in to v zavezništvu vejo in so seznanjeni, res bi rad to igro odigral brez splektarjev in gulfivcev saj na sedmici, drugače bom vrjetno nehal igrat slovenske serverje, tudi v tem premoru sem skoz igral na tujih serverjih in to z užitkom, res pa je da se tam strogo kontrolira še posebej igrice okoli multiračunov.
 

DeletedUser

Guest
Glej to je igra, igram svet in ne mešam druge svetove, sprejemam odločitve ki so dobre ali ne v danem trenutku, to je isto kot da igram karte ali pa šahiram, zato ker sem trenutno partijo izgubil, ne bom prenehal z igro in metal šah po tleh, ampak v miru postavil figure na desko in rekel renons, tudi VP jemlem kot igro, probam jo igrat po znanju in pošteno, čeprav je to taka igra , kjer tega primankuje, še posebno na šestki, kjer so taki prišli polno v veljavo, multiračuni , v vsakem plemenu po enga in potem manipuliranje, podstavlanje polen, tam če pogledaš imajo plemena več prevzemov lastnih igralcev kot nasprotnikov in to samo zaradi nepoštene igra, skoraj večina , ki hoče igrat to igro kot igro , je zaprla račune na 6, na sedmici pač štartam, imel sem določene ideje, pogovarjal sem se tudi z večino plemen, odgovori so bili čudni in medli, zato sem se odločil za edinega ki je pač me v tistem trenutku sprejel kot resnega sogovornika, ampak nič ni večno in to je jasno, ob prvem poskusu tistega kar se je na enki zgodilo, se vse prekine in to v zavezništvu vejo in so seznanjeni, res bi rad to igro odigral brez splektarjev in gulfivcev saj na sedmici, drugače bom vrjetno nehal igrat slovenske serverje, tudi v tem premoru sem skoz igral na tujih serverjih in to z užitkom, res pa je da se tam strogo kontrolira še posebej igrice okoli multiračunov.

haha lol sploh neveš kaj se v resnici dogaja na 7mici, ninja vedno planira kako ponucat najbolje svoje zaveznike in tudi tokrat nič drugače.
 

DeletedUser

Guest
Tako kot vsak, zakaj pa se sploh išče zavezništva, da se jih ponuca in da si zaščiti z ene strani, pač je cilj igre da zmaga eno pleme, torej slej ko prej vsa zavezništva odidejo, do takrat pa je to igra pozicije, na koncu pa ostane pametnejši, na enki me ni tako KOH prevaral, kakor moji zavezniki , ki so se pred kohom po domač povedal usral in nas zahrbtno napadl, smo pa za kakšno leto zavlekli konec serverja, pač eni so dobli takrat priložnost s tem še danes obstajajo na enki, toda realnost zaprtja serverja je , da če se hoče server zapret , bo koh moral sedaj tudi njih znoblat v končni zmagi ni placa za eno pleme in zaveznika , je lahko samo pleme in nekaj malo rdečih pik okoli, mora imeti pleme, vsaj po drugih serverjih je tako več kot 90% zavzetih aktivnih igralcev, edino če bodo na slo se zopet nekaj zmislil, sam nevem če bo Inno zato, ker se preživljajo z premiumom in je v njihovo korist da server laufa čim dalj
 

DeletedUser

Guest
joj skela sploh neveš kaj se je dogajalo na 6-ki. Drugič se pozanimaj zakaj so določeni nehali ter smo jih ponoblali, ne pa da kvasiš bedarije na zunanjem forumu.

boljše da nadaljujete debato o S7 dalje :)

lp
 

DeletedUser

Guest
Samo deset, pa še o tem ni bilo kaj za pisat. :D

1 KOH - > "Žal" spet zmagovalci :p . Kdor zna vodit pač zna.
2 AIE - > Kolikor so me na začetku presenetli, so me potem s časoma razočarali (nekaterimi novimi člani in njihovim noblanjem)
3 ~JA~ - > Nekaj dobrih, sam pomoje se dolgo ne bodo obdržali
4 ~NM~ - > Pa bomo videli, so rekli slepci.
5 ~NR~ -> Par dobrih igralcev, ostalo porazno oz. še slabše...
6 PoR -> Podpleme KOH. Pleme za pobiranje noobov in šolanje v dobre igralce!?
7 ~G*K~-> Žal ne poznam
8 Ano. -> Nekaj dobrih igralcev na kupu.
9 C-C -> Nebi vedel. :)
10 POPAJ -> Škoda besed?

Sem pa le mislil, da se bo kakšno pleme bolj postavilo po robu KOHu, ampak očitno ni nobeno pretirano sposobno, ali pač? Pustimo se presenetiti, čeprav na začetku kaže da bo vse skupaj bolj žalostno.
 

DeletedUser

Guest
ne oceni prehitro to je štart kohu lahko bna kakšni stopničkni spodrsne pa bo
 

DeletedUser

Guest
ne slej ko prej se bodo zlomili

tako rečeno vse pride in vse gre

ko pride moraš poskusiti samo narediti da ne gre
 

DeletedUser

Guest
ne oceni prehitro to je štart kohu lahko bna kakšni stopničkni spodrsne pa bo

Jim lahko 3x spodrsne, pa bodo še vedno med prvimi. Razlog: Sposobno vodstvo. - če tega ni, potem boljše da ni plemena.
 
Top