Top 20 plemen na svetu 7

DeletedUser

Guest
Res je slaba konkurencnost na slo serverjih, vsi so se od samega zacetka zavedali kako nevarnost predstvla KOH naredili niso pa popolnoma nic razen sklenitve nekih zaveznistev ki ne pomenijo nic drugega kot barve na karti.....

Torej sodelovanje med plemeni je obupno, KOH se vedno ostaja velik favorit za zmago na tem svetu, ne me narobe razumet moje besede niso misljene kot kritika na kakga od vodj vecjih plemen ki so vsaj na papirju sposobni konkurirati KOHu se pravi AIE, NM. NR ter Ano......Vse kar hocem povedat je da je zdej skrajni cas da stopite skupi ter zacnete sodelovat v nasprotnem primeru vam je bolje da kar zdej brisete.....

Jaz verjetno danes zakljucujem igro na sv7, z okrepitvami od dveh so-plemenjakov se enostavno ni mozno braniti od KOHa, vseno pa cestitke ste kar solidno akcijo izvedli

PS: whyoun00b nimas pojma ce bi se spopadla 1na1 bi te pojedu k tulumbo
 

DeletedUser

Guest
Res je slaba konkurencnost na slo serverjih, vsi so se od samega zacetka zavedali kako nevarnost predstvla KOH naredili niso pa popolnoma nic razen sklenitve nekih zaveznistev ki ne pomenijo nic drugega kot barve na karti.....

Torej sodelovanje med plemeni je obupno, KOH se vedno ostaja velik favorit za zmago na tem svetu, ne me narobe razumet moje besede niso misljene kot kritika na kakga od vodj vecjih plemen ki so vsaj na papirju sposobni konkurirati KOHu se pravi AIE, NM. NR ter Ano......Vse kar hocem povedat je da je zdej skrajni cas da stopite skupi ter zacnete sodelovat v nasprotnem primeru vam je bolje da kar zdej brisete.....

Jaz verjetno danes zakljucujem igro na sv7, z okrepitvami od dveh so-plemenjakov se enostavno ni mozno braniti od KOHa, vseno pa cestitke ste kar solidno akcijo izvedli

PS: whyoun00b nimas pojma ce bi se spopadla 1na1 bi te pojedu k tulumbo



LOL

Ali neveš da je tej igri ime Vojna plemen in ne igra 1na1?
Pleme je da se pomaga in to v KOHu deluje če nedeluje v Ano. to ni moj problem...

Če imamo sposobno vodstvo je pa problem za ostale ker bojo očitno znoblani...

Pa ne se zdej piz*it na mene če ti vas prevzemam-.-'
Pač več športne sreče:eek:
 

DeletedUser

Guest
Ocitno neznas brat, sem napisu cestitke lepo izvedena akcija....

Zato da mi zdej vas prevzemas si pa najman od vseh zasluzen ti, zahvali se ninji pa ekipi, pa nehi pametovat malinovc en ker si vec kot ocitno se riti ne znas obrisat
 

DeletedUser

Guest
Res je slaba konkurencnost na slo serverjih, vsi so se od samega zacetka zavedali kako nevarnost predstvla KOH naredili niso pa popolnoma nic razen sklenitve nekih zaveznistev ki ne pomenijo nic drugega kot barve na karti.....

Torej sodelovanje med plemeni je obupno, KOH se vedno ostaja velik favorit za zmago na tem svetu, ne me narobe razumet moje besede niso misljene kot kritika na kakga od vodj vecjih plemen ki so vsaj na papirju sposobni konkurirati KOHu se pravi AIE, NM. NR ter Ano......Vse kar hocem povedat je da je zdej skrajni cas da stopite skupi ter zacnete sodelovat v nasprotnem primeru vam je bolje da kar zdej brisete.....

In se enkrat, se zelo strinjam. Premalo se igralci tega zavedaMO vcasih.
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Yoshimitsu[/NICK] & [NICK]whyoun00b[/NICK] dost za danes od vaju. :D


Opazil sem novo pleme Block. Nekot zveni isto pleme, kot na si1 (J Block), pa še isti akterji so!? :D 3 člani od 5 so bivši KOHovci.

Kakšni prepihi na sedmici? :D:D

Že tretje podpleme KOHa ali težave v obljubljenem raju? :D:D

Naj kdo kaj pove, da nebomo v nevednosti.:confused::confused::confused:

:p
 

DeletedUser

Guest
Ocitno neznas brat, sem napisu cestitke lepo izvedena akcija....

Zato da mi zdej vas prevzemas si pa najman od vseh zasluzen ti, zahvali se ninji pa ekipi, pa nehi pametovat malinovc en ker si vec kot ocitno se riti ne znas obrisat


Jaja... Zdej pa klle govoriš...
Naredu bi v igri:)

Če imam pa prijazne soigralce in kvalitetne pa to se mi zdi ni moj problem...

Imaš pa prav da sem najman zaslužen ampak tako je:)
Dobro pa veš da sem začel kasnej kot večina in nekaj dni stal ko sem bil na počitncah in je račun bil zelo zelo slabo čuvan itd.

Glej prvič si očitno znoblan in se mi zdi da ti ravno to noče jit v glavo:)
Zdej me pa lahko še nevem kok blatš pa nevem kaj toda zgubil si se mi zdi...

Zdaj bom se mi zdi zopet nekaj krepkih nazaj dobil...:)
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Yoshimitsu[/NICK] & [NICK]whyoun00b[/NICK] dost za danes od vaju. :D


Opazil sem novo pleme Block. Nekot zveni isto pleme, kot na si1 (J Block), pa še isti akterji so!? :D 3 člani od 5 so bivši KOHovci.

Kakšni prepihi na sedmici? :D:D

Že tretje podpleme KOHa ali težave v obljubljenem raju? :D:D

Naj kdo kaj pove, da nebomo v nevednosti.:confused::confused::confused:

:p

Ve kdo kaj o tem? :)
 

DeletedUser

Guest
Nekaj sprememb na sedmici, na forumu pa smrtna tišina!? A vsi noblate? :D:D
 

Highlander

Member
Reaction score
0
eni iščejo če je na kontinentu še kak igralec z vsaj 1k pik da ga povabijo v pleme oz. akademijo :)
 

Highlander

Member
Reaction score
0
ne za ponoblat, za povabit v pleme, da pol drugi nimajo kaj noblat in bo prej prišlo do sporov, ki pa bodo še zanimivi, ker svet je dinamičen, mar ne
 

DeletedUser

Guest
ne za ponoblat, za povabit v pleme, da pol drugi nimajo kaj noblat in bo prej prišlo do sporov, ki pa bodo še zanimivi, ker svet je dinamičen, mar ne

Tule si pa v svojo lastno skledo 2x pljunil. KLIK!

Očitno vi imate dovolj za noblat.:D:D Barbare...
:eek::eek:
 

Highlander

Member
Reaction score
0
Tule si pa v svojo lastno skledo 2x pljunil. KLIK!

Očitno vi imate dovolj za noblat.:D:D Barbare...
:eek::eek:



Stvar je malce drugačna kot zgleda na prvi pogled.
Ker se nekateri nismo strinjali z vodenjem plemena, ki je diktatorsko, mi pa smo bolj demokratični, smo ustanovili svoje pleme. Od takrat so potekali pogovori z velikim vodjem kako naprej ali bomo sodelovali ali bomo sovražniki, vse do danes zjutraj, ko je kiki ponoblal vas našega igralca, čeprav tudi včeraj zvečer ko so še tekli pogovori med vodstvi ni bilo dorečeno kaj bomo, no vsaj je zgledalo je tako, čeprav so v KOH že vedeli kako in kaj, vendar veliki vodja ni imel jajc to tudi povedat in je raje odigral na karto presenečenja, kar je o.k., če ne tečejo pogovori.
Zakaj smo noblali barabre? Ker je veliki vodja povabil v KOh oz. akademijo večino potencialnih tarč in smo se skušali preselit na ozemlje, ki ni okopirano z KOH, da bi imeli sploh kaj noblat, ker smo pač čakali na dogovor, kar je bila očitno naša napaka, ker so nas po domače samo nate...., da so si pripravili noble. Kaj hočemo eni pač igrajo kot igrajo, pa ne mislim vseh v KOH, ampak vodstvo plemena in tistih par, ki so pri koritu, ker je pač v plemenu vse podrejeno temu, da teh par igralce lažje raste, manjši niso pomembni oz. samo toliko in tako dolgo, dokler so koristni prej omenjenim.

Tolko da veste kaj se je dogajalo in zakaj ni nihče napisal kaj se dogaja v KOH, ker smo čakali dogovor, ki so nam ga sporočili danes zjutraj z noblanjem, no sedaj vsaj vemo na čem smo.

Mogoče malce v razmislek vsem, ki še sodelujete z velikim vodjem na kaj vse morate biti pazljivi, ker očitno je sposoben uporabit prav vsa sredstva da zmaga IGRO.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
ne bom se spuščal na tvoj nivo vendar pa si nas ti zahrbtno zapustil in ustanovil anti koh in si že od nekdaj nestrpen do nas,da pa pregovori niso bili uspešni pa sam veš zakaj in kaj je bil naš pogoj,kaj so bili vaši cilji in načrti pa samo ti veš ker nam niste nič pametnega predlagal ali vsaj namignili razen NNP...
 

Highlander

Member
Reaction score
0
ti bi moral rečt
ne morem se dvignit na tvoj nivo

zahrbtno zapustil - ej sorry če znam za razliko od tebe razmišljat s svojo glavo

anti koh - sem vam že razložil, bilo je napačno ime, moralo bi biti anti-ninja, ker samo proti njemu sem se obrnil, zakaj pa sem vam že tud obrazložil

zakaj govoriš v množini - vas - in moji nestrpnosti, če sem že bil nestrpen sem bil samo do velikega vodje, o njem pa ni treba govorit v množini, čeprav je res, da igra več računov

naši načrti niso bili narejeni, ker smo čakali na dogovor z vami, povej tudi da sem se odstranil iz teh pogovorov, da bi se lažje nadaljevali

tak da rfarič ne ti meni bluzit, raje počakaj da pride VV, kot znaš rečt, ker sam tak nesmeš nič naredit

prvi napad na nas je bil ob 7 zjutraj, zadnji pogovori pa včeraj ob 20 uri - kljub temu, da vas je okoli 110 nas pa 14, niste imeli niti tolko jajc, da bi nam napovedali vojno, ampak ste kr na hitro napadli
vrjetno je bilo VV- ja strah da se nebo izšlo in bi pol ego trpel
 

rfaric

Member
Reaction score
0
zakaj sem pogovore zapustil veš ker ste sprejeli določenega igralca,ki me je žalil in ki je na forumu sami izzival,to je bil moj edini pogoj da nadaljujemo pogovor,pa ste mi dali jasno vedet,da ga ne boste izločil in jaz se potem nimam več kaj pogovarjat in nismo vas dali v rdeče ste bili rjave pike in kdoro vas je in vas še napada je po lastni volji do sedaj

to je vse in ne mislim naprej tukaj polimizirat ker preveč spoštujem mungota in irko tako igralsko kot iz osebne strani
 

ninja

Member
Reaction score
0
na kratko: če bi vas napadli, bi vas napadli malo drugače, tako pa je samo eden napadel, sam, brez podpore ostalih, zato ne govorit neumnosti, vsi vemo, kaj pomeni organiziran napad

vse ostalo je rfaric povedal dovolj jasno

in ne govorit o tem, da izkoriščam pleme, pri rhaegu sem nesebično skuril nuk, da so sosedje prevzemal - vedno je v ospredju pleme, nato posamezniki, če komu to ni jasno, naj pride v pleme, pomagamo tudi tistim, ki so morali začeti na novo ali so začeli kasneje, tako s surovinami kot z vojsko
 
Top