World1 Pnp / TMP farms

DeletedUser

Guest
Screenshot?

ej spya ma v TMP pa misli da je boga za jaj*e primo =)..ne pomagajo mu niti 3je.. Zaenkrat se ni nic pokazal v tem svetu.(ne on pa ne karak)

[spoil]
xiu-untitl.jpg
[/spoil]

mislim da bo tut tak ostalo.

Glede na to kak veliko farmajo..

[spoil]
nwt-untitl.jpg
[/spoil] - 165 igralcev

ps; niam ravno največ časa bom pa naredo en lep Pnp tut zate anubis =).Siliš v razburkana morja..;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
bolniki, kak se vam da spyjat, kaj ste take pičkice da se morte nekam potuhnit pa se za drugimi skrivat.....pussyji navadni. slej ko prej vas bomo našli, pol pa bote jokali da niste hteli.....fuuu, dost sem takih vido......REVE OBIČNE
 

DeletedUser

Guest
bolniki, kak se vam da spyjat, kaj ste take pičkice da se morte nekam potuhnit pa se za drugimi skrivat.....pussyji navadni. slej ko prej vas bomo našli, pol pa bote jokali da niste hteli.....fuuu, dost sem takih vido......REVE OBIČNE

vidli ze marsikaj ceprav v tem svetu sem vido najvec =) .. drugace pa spyi so del igre.. ni kaj zamerit.. je pa lepo videt da nas nekdo izziva na dvoboj hehe:eek::p
 

DeletedUser

Guest
ej spya ma v TMP pa misli da je boga za jaj*e primo =)..ne pomagajo mu niti 3je.. Zaenkrat se ni nic pokazal v tem svetu.(ne on pa ne karak)

[spoil]
xiu-untitl.jpg
[/spoil]

mislim da bo tut tak ostalo.

Glede na to kak veliko farmajo..

[spoil]
nwt-untitl.jpg
[/spoil] - 165 igralcev

ps; niam ravno največ časa bom pa naredo en lep Pnp tut zate anubis =).Siliš v razburkana morja..;)

Žal se nimam časa še s teboj ukvarjat (kot si sam ugotovil imam dosti članov in raje njim posvetim moj čas je mnogo bolj koristno), ne vem pa kaj si hotel prijavit glede onih ki smo jih ven pometali (pri množici članov se najdejo tudi taki tebi podobni), kar se pa drugega tiče si pa brcnil v temo, za razliko od tebe jaz igram svoj račun od začetka in se ne skrivam v high ranking plemenu, čeprav verjamem da bi z lahkoto tja prišel, mnogo prej kot ti. Sicer pa poglej tole Top napadalci, pa mi povej kje se ti skrivaš, ti ki si že toliko vsega pokazal ;)
 

DeletedUser

Guest
bolniki, kak se vam da spyjat, kaj ste take pičkice da se morte nekam potuhnit pa se za drugimi skrivat.....pussyji navadni. slej ko prej vas bomo našli, pol pa bote jokali da niste hteli.....fuuu, dost sem takih vido......REVE OBIČNE

Saj veš kako gre star pregovor, ko mački stopiš na rep...

Sicer pa pri nas nimamo kaj skrivati, do delajo samo potuhnjenci ki bi radi druge okrog prinesli ;)
 

DeletedUser

Guest
Zaenkrat se ni nic pokazal v tem svetu.(ne on pa ne karak)



Si pa model, dobil si podarjen top račun, podarjeno top pleme, ti pa tle nabijaš nekomu ki je vse naredil iz nič. Daj pojdi malo na kakšno terapijo, da ti malo pošlihtajo podstrešje ;)
 

DeletedUser

Guest
Žal se nimam časa še s teboj ukvarjat (kot si sam ugotovil imam dosti članov in raje njim posvetim moj čas je mnogo bolj koristno), ne vem pa kaj si hotel prijavit glede onih ki smo jih ven pometali (pri množici članov se najdejo tudi taki tebi podobni), kar se pa drugega tiče si pa brcnil v temo, za razliko od tebe jaz igram svoj račun od začetka in se ne skrivam v high ranking plemenu, čeprav verjamem da bi z lahkoto tja prišel, mnogo prej kot ti. Sicer pa poglej tole Top napadalci, pa mi povej kje se ti skrivaš, ti ki si že toliko vsega pokazal ;)


in zakaj bi moral biti med top napadalci? kaj če so vsi sovražniki okoli njega tako nesposobni pa ne delajo vojske.. to nebi bilo nič novega
 

DeletedUser

Guest
in zakaj bi moral biti med top napadalci? kaj če so vsi sovražniki okoli njega tako nesposobni pa ne delajo vojske.. to nebi bilo nič novega

Nihče ne pravi da bi moral biti (zelo verjetno je res to kar si rekel o drugih iz njegove okolice), le predno drugim očita da niso še nič pokazali naj prej premisli kaj govori ;)
 

DeletedUser

Guest
Nihče ne pravi da bi moral biti (zelo verjetno je res to kar si rekel o drugih iz njegove okolice), le predno drugim očita da niso še nič pokazali naj prej premisli kaj govori ;)

Seveda, pravi vojni mojstri =).. svoj teritorij ste si izborili z trdim delom in veliko vojnami?!? hehe..Če TMP ne bi spucal poljakov bi zdaj noblali vaše p.. riti.

Glede taktike.. pa ja vsak ma svojo.Nekateri napadajo z Sekircami nekateri pač z Loki ;)

uxh-untitl.jpg



Ko pa vidim tako foro mi rahlo slabo postane ;

Si pa model, dobil si podarjen top račun, podarjeno top pleme, ti pa tle nabijaš nekomu ki je vse naredil iz nič. Daj pojdi malo na kakšno terapijo, da ti malo pošlihtajo podstrešje ;)

Dobil sem podarjen račun in top pleme?O tem ti lahko dejan in atasmrk kaj več poveta.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Seveda, pravi vojni mojstri =).. svoj teritorij ste si izborili z trdim delom in veliko vojnami?!? hehe..Če TMP ne bi spucal poljakov bi zdaj noblali vaše p.. riti.

Glede taktike.. pa ja vsak ma svojo.Nekateri napadajo z Sekircami nekateri pač z Loki ;)

uxh-untitl.jpg



Ko pa vidim tako foro mi rahlo slabo postane ;



Dobil sem podarjen račun in top pleme?O tem ti lahko dejan in atasmrk kaj več poveta.

Dosti žalostno da lahko nekdo s svojo obrambno/kmetovalno vasjo počisti TMPjevca (več ti pa ne mislim razlagat ker kot vse kaže si preneumen da bi razumel) ;)
 

DeletedUser

Guest
Dosti žalostno da lahko nekdo s svojo obrambno/kmetovalno vasjo počisti TMPjevca (več ti pa ne mislim razlagat ker kot vse kaže si preneumen da bi razumel) ;)

pa še en quote iz pravil foruma, katerih očitno ne poznaš

Žaljenje osebnosti je strogo prepovedano, to velja tudi za zasebna sporočila.
 

DeletedUser

Guest
pa še en quote iz pravil foruma, katerih očitno ne poznaš

Kdo pa žali? On navaja svoja videnja jaz pa svoja. Samo ti kot kaže samo mene vidiš, njegovih (niti ne vem zakaj jih skriva) in ostalih izrazov pa ne.

jaj*e
p.. riti

Sicer sem pa že rekel da to ni moj nivo, samo žal takim se ne da drugače dopovedat :(

ali pa tole, tale je po TVOJEM prepričanju v skladu s pravili? ;)

Originalen komentar od visit0r Poglej komentar
bolniki, kak se vam da spyjat, kaj ste take pičkice da se morte nekam potuhnit pa se za drugimi skrivat.....pussyji navadni. slej ko prej vas bomo našli, pol pa bote jokali da niste hteli.....fuuu, dost sem takih vido......REVE OBIČNE
 

DeletedUser

Guest
hehe obrambna kmetovalna vas =).. bravo..

farmas z rami,branis se pa z lc =)..oz napadas z loki.dobra dobra.. zaj mi se reci da maš sekirce samo za okras.
 

DeletedUser

Guest
hehe obrambna kmetovalna vas =).. bravo..

farmas z rami,branis se pa z lc =)..oz napadas z loki.dobra dobra.. zaj mi se reci da maš sekirce samo za okras.

Če bi malo pomislil (in naredil domačo nalogo) bi videl da je to moja prva vas in tisto malo napadalne vojske in oblegovalnih naprav je ostalo še od prej ;)

Ne razumem pa zakaj skrivaš ostale podatke, kaj te je sram pokazati koliko vojske je vaš vrli član izgubil, da niti ne omenjam kako dobra kmetija je in koliko plena sem mu odnesel, če malo pomislim, mislim da do sedaj še nisem naletel na nobenega zelenca/nooba ki bi mi pustil tak plen ;)
 

DeletedUser

Guest
nekdo je izgubil vso svojo napadalno vojsko, če bi se temu sploh lahko reklo vojska
 

DeletedUser

Guest
V tem napadu vidim vse narobe oz. tako bi sam napadel če bi se hotel znebiti obrambne vojske v napadalni vasi ampak potem je nerazumljivo da se zraven pošilja noblerja. OK očitno nova taktika katere še ne poznam :)
Tudi razmerje axe:lc je zanimivo.

Glede komentarja na TMP mi je zanimivo kako imate nekateri strahospoštovanje do TMP in obenem jim v istem stavku poveste kako so nesposobni.

Če SP člana nekdo nobla ali nekdo počisti neko vas od SP še ne pomeni da je vsak član tak. Zavzemanje, branjenje itd je v končni fazi stvar vsakega člana posebej in v začetku nekega sveta je dosti odvisno tudi od sreče vsaj če pozna nasprotnik malo osnov igre. V tej fazi igre počistiti in noblati nekoga še ne pomeni zmage nad plemenom saj je mislim da v vsakem plemenu kar nekaj članov ki ne poznajo osnov te igre.

Glede ODA je enako...K55 je mnogo bolj naseljen od ostalih K in normalno so tam tudi večji ODA nenazadnje sam ne mislim napadati 10h stran samo da dobim ODA....za to bo še dovolj časa.

In BDW tisti ki v tem trenutku reče da ne more bit noblan se pač moti...poznam kar nekaj top igralcev ki so na začetku izgubili vas ker pač nisi odvisen le sam od sebe ampak tudi od delovanja plemena tako da gledanje statistik itd itd. v tem trenutku ne pokaže ravno prave situacije.


LP
 
Top