World1 Pnp / TMP farms

DeletedUser

Guest
In tako se je začelo..


Nekega dne se je 300 hrabrih špartancev odločilo da vzame stvari v svoje roke in zavlada svetu.
Njihove usode sta vzela v roke najbol pogumna in hrabra 15letnika na slo serveru

lukacar11 in tadej14..

[spoil]
tadej14 danes ob 22:54
a bi me sprejel v tvoje pleme

par minut kasneje na njihovem forumu (kaj smo mi) ;

tadej14 said:
eni navadni otročaji
[/spoil]



Bili so zelo organizirani;

[spoil]
Beaver said:
Men se zdi, da če mi njih dodamo na seznam njim to ne piše. Mi jih lahk damo na seznam pa oni sploh vedl ne bi. Ka mate diplomata? Nej se on zmeni, ka je zdej to.

Beaver said:
Pol ne štekam, ampak očitno je nekdo neki zaj. tak da nismo. Pa sej bomo vidl ka bojo odgovoril.



[/spoil]

Napadali so z sulicami, ki je glavno orožje špartancev,

[spoil]
vxz-pnp.jpg
[/spoil]

Kot jim je bilo v navadi so bili zelo hrabri;

[spoil]
Garlok said:
Zgleda da so se Templari odločili za vojno.Sej ni blo druzga pričakovat enkrat se mora začet drugač jim bomo vse skozi hlapci in bojo skoriščali naše manše zavezniške vasi za farmanje, kuker jo to pri njih zlata navada ke mislijo da so naj jači na tem svetu 1.Čas je da jim tudi mi pokažemo zobe.
[/spoil]

Mislim pa da so pozabili da je čas špartancev že zdavnaj mimo =).Zato jim bomo njihove sulice enostavno zabili v..

[spoil]
kym-www-St.jpg
[/spoil]

Stvari so se kmalu za tem spremenile in tudi najbol zagreti,hrabri so bili prestrašeni..

[spoil]
Garlok said:
Lol napada me ze drug templar psihox un pride sele jutri ob 12:22. pa sam 900 točk ma ka pa vem mogoče ma pa protonsko vojsko, sam večih debilov pa še nisem videl.A vi pa kar spite na foromu.

stopnjevanje..

Garlok said:
napada me 5 teplarjev če bom umer bom postav heroj to je razmerje 1 proti 5 vi na forumu pa kar spite.

stopnjevanje..

Garlok said:
Napada me ze 6 tepler ta bo prišel prebližno v 28 urah.

stopnjevanje..

Garlok said:
Napadalci iz TMP/templrji so Sandi90,Klankon,Psihox,Paradox,Dramsnake,Dejan90,Blaxxx najprej jih povehunte če se vam splača potem pa kar pogumno na njih, če bom jast zdrzal njihov pretisk ki me bojo napadali 28 ur bote tudi vi imeli možnosi kašnega sesuti.Zagrapte to priložnost za našo zmago.

Garlok said:
Do takrat pa bom mel zid ze na 18 levelu in njegove enote bojo mele strahotne izgube zato pa pošlite meni še pomoč tak da bojo imele njegove enote se vece izgube če želite.pa videm da je prišel še 9 templar bom preveril in vam bom sporočil kdo je.

odg. na njegovo prosenje

suffer said:
200/200 s/s pride, weč ne upam poslat sry xD
[/spoil]


Ker pa smo gentlemeni, smo se odločili da z njimi ne naredimo vojne.. =) .. temveč, bodo ostali le naše farme dokler ne zapustijo svojega plemena..

Zakaj?

[spoil]Paradox danes ob 15:06[/u]
Lp,

Vsak nadaljni napad na [player]Messi 10[/player] iz strani [player]Garlok[/player] bo vzet kot napad na vodstvo TMP in bo kaznovan.

Hvala,
Vodstvo TMP


lukacar11 danes ob 15:24
aja zakaj pa vi nas farmate

Paradox danes ob 15:27
Farmamo samo člane ki so bili farmani od nas že preden ste jih povabli v tribe.Torej zato ker ste tribe z mass recruit.

In ne bom se ponavljal,imaš 1h da mi javiš ali bo z napadi nadaljeval.

Hvala,
Vodstvo TMP


[/quote]

Ogd. nismo dobili.[/spoil]

To je le opozorilo za vse tiste, ki hodijo po isti poti.

Torej upam da se nasmejite tako kot smo se mi in da ta PnP polepša vaš večer.

Lep pozdrav in veliko sreče
Vodstvo TMP



 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
še tretja tretjina vodstva TMP potrjuje verodostojnost PnP-ja.

Vsaka podobnost z realnimi igralci je zgolj namerna.
 

DeletedUser

Guest
Heheheh :D...Lep post fluxde.
 
Last edited by a moderator:

Fric

New Member
Reaction score
0
A lahko za nas neznalce TWja kdo razloži, kaj pomeni PnP?

kje ste pa dobili vs ete podatke??

Drugače se pa ne strinjam z vašo politiko zastraševanja in se mi zdi, da ni fer, da se taveliki spravljate na neke froce.
 

DeletedUser

Guest
1.A lahko za nas neznalce TWja kdo razloži, kaj pomeni PnP?

PnP je politics and propaganda. V slovenskem prevodu politika in propagada.

kje ste pa dobili vs ete podatke??

Od spy`a in reportov, ni to samoumevno?

Drugače se pa ne strinjam z vašo politiko zastraševanja in se mi zdi, da ni fer, da se taveliki spravljate na neke froce.

To so vojna plemen, tako da to kaj delajo ni narobe. Če bi se na to hoteli ozirati bi bili vsi brez farm.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Podatke so dobil na skupne forumu drgač...
(skupni forum od OMG2, 300 in TMP) xD
 

DeletedUser

Guest
Podatke so dobil na skupne forumu drgač...
(skupni forum od OMG2, 300 in TMP) xD

Naja to sem vedel da mate z OMG skupni forum, nisem pa vedel da ga maste z 300 tud. So pa dobri da še kar uporabljajo skupni forum XD
 

DeletedUser

Guest
Naja to sem vedel da mate z OMG skupni forum, nisem pa vedel da ga maste z 300 tud. So pa dobri da še kar uporabljajo skupni forum XD

Saj sploh niso vedli da imamo skupni forum.To je grupa deb*lov.Mi smo se pa smejali cele dneve.Podatki so bili zbrani iz foruma,prejetih mailov in spyov.

ps; me veseli da vam je post všeč =) ..jih bo še več

 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Tok sm se nasmejov da sm skor s stola padu :D TMP legende... ni kej :) Lep PnP
 
Top