Vojne na s8

DeletedUser

Guest
Nazalost imamo vsakodnevno jamranje in javkanje ki se znova in znova ponavlja. Propadli igralci enostavno nemorate vec obracunavati na NOVIH SVETOVIH. Bridi na si6 pa bos vidu. Pridi na si7 pa se tam dokazi. Ce si faca bos su na si8 pa bos tam mocen. Zdej pa si9....dej get a life.

pol pa največji farmer sv5 to reče ej:D
 

DeletedUser

Guest
Tedenski pregled dogajanja:

[SPOIL]Side 1:
Tribes: -B-
Side 2:
Tribes: SHOP, BASH

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 43
Side 2: 69
Difference: 26

chart



Points value of total conquers:

Side 1: 238,388
Side 2: 364,050
Difference: 125,662

chart
[/SPOIL]
 

ninja

Member
Reaction score
0
cool, dobri so, še strivnosti jim v vasice vtaknite, da bodo takoj zmagal, pa bo mir s peskovnikom na s8 :D
 

vuki

Member
Reaction score
0
Ma ni mi jasno kako naj igram v tem peskovniku na s8 ko mi igralca cel dan dol mečejo in uporabljajo njegov račun za učenje novih moderatorjev,... pa to ne moreš verjet,..... mislil sem da sem že vse videl kaj nekomu ta VP nudi od odvzema vasi do banov , da ti pa ovira soigralca ko ga najbolj rabiš v igri to pa mi na konec pameti nebi prišlo,.... :mad:
 

ninja

Member
Reaction score
0
Vse živo delajo, nič se čudit, saj itak poznaš principe peskovnikov. Je kot v Sloveniji, podobni principi, itd.
 

DeletedUser

Guest
Skoda res da nebi dali valhunu v.prvih 12vasi.skrivnosti pa res koncamo ta server.!!"
 

DeletedUser

Guest
+to.samo zakrivate pa jim jih dajete mal bol vstran :p
od zdj naprej.nevelja vec pregovor v slogi je.moc ampak.kei druga....
 

ninja

Member
Reaction score
0
on nima s čim branit potem skrivnosti, zato so jih dali raje na rob v barbare, ker so jim pa druga plemena pobrala skrivnosti, so pa prepričani, da bodo vsi skrivnosti odstopili shopu, kar pa verjetno ne bo tako preprosto.
 

vuki

Member
Reaction score
0
Vse živo delajo, nič se čudit, saj itak poznaš principe peskovnikov. Je kot v Sloveniji, podobni principi, itd.

Ja saj že pred časom sem bil prepričan da me več nima kaj presenetit pa vseeno,....

no pa da ne zaidemo z teme če se ne motim je tu govora o vojnah,.... ja če bo tako šlo naprej bom izstopil iz svojega plemena in napovedal vojno moderatorjem in njihovim zaveznikom ( mislim da je to že javna tajna kodo so jim zavezniki ) :D:D:D:D:D

Da res nebi kdo povedal da sem zašel z teme, samo še kakih 50 K piščancev nardim in akcija ,..... :D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Jah. prou mas ja. Z vezami.se dalec pride bi jst reku tebu. tukaj sploh.nestejejo izkusnje,vojska... smo v shop gres pa ti podarijo skrivnosti ;)
 

DeletedUser

Guest
Predlagam eno pirovsko... Podarimo 12 skrivnosti shopu, da se bojo lahko pohvalili kako so oh in sploh in na hitro zaključimo ta strežnik. Pa bo vsa ta šarada zaključena in medvedki veseli. Dajmo otrokom malo veselja, težko jih poslušam kako jokajo...
:p
 

DeletedUser

Guest
Jah. prou mas ja. Z vezami.se dalec pride bi jst reku tebu. tukaj sploh.nestejejo izkusnje,vojska... smo v shop gres pa ti podarijo skrivnosti ;)


Od tebe en pameten komentar nisem zasledil, same bedarije lapas po tem forumu....
 

DeletedUser

Guest
Vse živo delajo, nič se čudit, saj itak poznaš principe peskovnikov. Je kot v Sloveniji, podobni principi, itd.

Ninja ;) te je sonce mal opeklo po glavi? pa kaj pol ce sem prevzel par internalov....moj ODA je prica da sem se boril za vasi, ko sem imel 20 vasi sem imel 1x vecji oda kot prvi 3je lestvici....kako si pa to razlagas?
 

DeletedUser

Guest
hehe..kako zanimivo ..

si mogoče kdaj slišal za vzporedne račune..da ne bom reku pa koga obtoževal da ima slučajno na tem svetu kdo kakšen račun več..(to je nemogoče, če bi ga imel bi bil že zdavnja banan) ..
.tam si nabijajo ODD pa verjetno tudi svoj ego..mi je pa zanimiv kako si se tu našel..kar se nekaj napiše na splošno se zmeraj nekdo v tem najde..hehe..
verjetno še vedno velja ..če mački stopiš na rep........
 

ninja

Member
Reaction score
0
Beseda "poznaš principe peskovnikov" nima nobene zveze s tvojim imenom v igri niti se ne nanaša na tebe oz. tvoj račun. Hotel sem samo pojasniti, kako vodijo slovenske peskovnike, kakšni so "principi" te igre pri nas.

ps: sonce me ni prav nič opeklo, včeraj sem imel kapico, danes zjutraj je bil pa sneg...
 
Top