Vojne na s8

DeletedUser

Guest
hehe..eni so že v črno obarvan, kar ne pomeni, da so pokojni..ampak so šli v banovce..

jaz bi pa izkoristu še današnji dan...menjam 30 000 piščančkov za 500 premiuma...še rajši pa za enga dobrega petelina ...

lahko pa tud v skrajnem primeru za odih v banovcih..heh
 

vuki

Member
Reaction score
0
hehe..eni so že v črno obarvan, kar ne pomeni, da so pokojni..ampak so šli v banovce..

jaz bi pa izkoristu še današnji dan...menjam 30 000 piščančkov za 500 premiuma...še rajši pa za enga dobrega petelina ...

lahko pa tud v skrajnem primeru za odih v banovcih..heh

daj me za čuvaja na s8 da pošljem trein z tvojga računa ,... sigurno dobiš 2 dni nagradno v banovcih, .... :D
 

DeletedUser

Guest
jaz nimam vlakeca , ker sem obtičal nekje v srednjem veku...sem pa lih kar pregledal svoj račun, pa sem ugotovil, da brez veze pizdim glede skrivnosti, ker tako ali tako nimam plemičev...tudi če pride slučajno v bližino mojih vasi..kar pa se zgleda ne bo dogodilo še naslednjih 15 let..tak da lahko samo piščančke še naprej redim..ampak če mi še to vzamejo potem brez petelina ne bo šlo..ker čiken pa imam vseeno še v plemenu
 

DeletedUser

Guest
ka me hecaš..nimam nobene skrivnosti..niti javne..še manj pa zasebne (ZS)

VP me pa lahk samo jutr v službi kje ustavi..tak, da dons sem še varen..hehe
 
Last edited by a moderator:

vuki

Member
Reaction score
0
ka me hecaš..nimam nobene skrivnosti..niti javne..še manj pa zasebne (ZS)

VP me pa lahk samo jutr v službi kje ustavi..tak, da dons sem še varen..hehe

mislim da bi brez plemičev tudi šlo poslat vlakec,.. samo treba pazit da vsaj tri napade dobiš znotraj 150 ms in greš 2 dni na počitnice v banovce,... :D Bom pa sam probal sigurno ko bom rabil 2 dni počitka, že vem kdo bo žrtev napada ,...... :D
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Vse je bilo povedano. Vrtimo se v krogu polnemu obtoževanj. Na takem nivoju se na forumu ne pogovarja.

Tema zaprta.
__________________
Lp,
SoTo[/SPOIL]

Pogovor sploh ni na slabem nivoju, o čem ti pišeš?

Tole je moj stavek, napisan pred tremi urami v zaklenjeni temi:Nobenega ne obsojam, ker to ni moj namen, ampak način, kako se skrivnosti pojavljajo, mi ni jasen in še komu drugemu tudi ne.

Pa kaj, a sem jaz en navaden burek ali kaj - ali se samo kdo norca iz mene dela, ali pa preprosto moj prispevek ni viden nobenemu drugemu, samo meni? Nobenega nisem obsojal, še najmanj kakšno pleme! Torej, ne pisat na pamet, lepo prosm - tako kot tudi jaz ne pišem na pamet.Ne nam kar naprej zaklepat tem na forumu. Pameten odgovor z vaše strani nebi škodoval nikomur. Se že vnaprej oproščam, ker pišem prispevek v temi, ki ni za to namenjena - žal je tema o skrivnostih zaklenjena...
 

DeletedUser

Guest
Prosim, da se držite teme. In ne prenašate starih zamer na teme novih svetov. Nimajo nobene zveze. Naj govori vojska in ne besede. ;)

Pobrisal nekaj off topic komentarjev.
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
Prosim, da se držite teme. In ne prenašate starih zamer na teme novih svetov. Nimajo nobene zveze. Naj govori vojska in ne besedde. ;)

Pobrisal nekaj off topic komentarjev.

ops,oprosti sem mislil da forum namenjen raznim pogovorom,očitno tudi moderatorji ne veste da se gre ta igra o vojni:confused:

kje pa ste še videli pošteno vojno:eek:

ja sigurno jo bomo začeli Slovenci,ki slovimo po poštenosti in protikorucijsko:)

očitno bo treba naredit nov neodvisni forum kjer lahko vsak pove kar misli saj malo demokracije pa še imamo

ps
motorka ni aktiven že več dni res čudne stvar se dogajajo tukaj...
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ne vem od kdaj lahko nekdo ki igra nek svet hkrati moderira tudi forum istega sveta...
In potem naj ne bo govora o pristranskosti modov... Bučke na ravni parlamentarcev.
Sicer pa BASH itak ni nek nevaren nasprotnik na si8. Edino kar je nevarno pri njih je povezanost s forum modi in in-game modi!
Temu bi pa že odkrito rekli korupcija. Če se ta zadeva ne bo spremenila bomo igralci prisiljeni kontaktirat innogames, da se zadeva razčisti.
 

DeletedUser

Guest
ops,oprosti sem mislil da forum namenjen raznim pogovorom,očitno tudi moderatorji ne veste da se gre ta igra o vojni:confused:

kje pa ste še videli pošteno vojno:eek:

ja sigurno jo bomo začeli Slovenci,ki slovimo po poštenosti in protikorucijsko:)

očitno bo treba naredit nov neodvisni forum kjer lahko vsak pove kar misli saj malo demokracije pa še imamo

ps
motorka ni aktiven že več dni res čudne stvar se dogajajo tukaj...


Treba bo narest spletno stran.. samo bom mogu bit js mod da se nebojo komentarji brisali... haha.. potem bo vsak lahko povedal kar tukaj ni mogel ... :D
 

DeletedUser

Guest
očitno bo treba naredit nov neodvisni forum kjer lahko vsak pove kar misli saj malo demokracije pa še imamo

a ti kdo brani? poskusi pa boš videl kako prijeten bo forum brez pravil

Če bi tolko energije vlagali v vojno kot jo v pritoževanje in obrekanje bi bili že zmagovalci:rolleyes:

Ne vem od kdaj lahko nekdo ki igra nek svet hkrati moderira tudi forum istega sveta...
Super modi ali elder modi so vedno imeli pravico moderirat ves forum

Edino kar je nevarno pri njih je povezanost s forum modi in in-game modi!
torej po tvoje nebi smel nihče, ki pozna kakega moda igrat na nobenem svetu?

Temu bi pa že odkrito rekli korupcija. Če se ta zadeva ne bo spremenila bomo igralci prisiljeni kontaktirat innogames, da se zadeva razčisti.

ti sam piši, sem prepričan da bodo te z veseljem dodali k ostalemu spam e-mailu. Sem prepričan da majo več kot zadost obtožb z raznih verzij.
 
Last edited by a moderator:

rfaric

Member
Reaction score
0
ne vem kaj se taki,ki ne igrate ta svet mešate v te pogovore nimate ni kanček pameti ali kaj jaz se v druge svetove ne mešam ker nisem seznanjen s stanjem in ne bom nekaj pametoval,če niti ne vem za kaj se gre in to pričakujem tudi od drugi spamerjev...
 

DeletedUser

Guest
Točno tako. Sem že navajen, da je ubijalec vedno pameten kot dračje.
Prepameten za vse samo za se ne... Če ne, ne bi bil kjer je, revše ubogo.
ubijalec samo eno ti povem: FILOZOFIJA KAMNA. Najlaže je bit pa pameten pa obračat kontekst.
Kaj a te modi sponzorirajo s PP?
Ja dejansko skrbnik igre in foruma ne bi smel igrat istega sveta za katerega skrbi. Pa če je ultra, super ali mega...

Če se ne boš umiril bom gumico spustil na te, :D
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Točno tako. Sem že navajen, da je ubijalec vedno pameten kot dračje.
Prepameten za vse samo za se ne... Če ne, ne bi bil kjer je, revše ubogo.
ubijalec samo eno ti povem: FILOZOFIJA KAMNA. Najlaže je bit pa pameten pa obračat kontekst.
Kaj a te modi sponzorirajo s PP?
Ja dejansko skrbnik igre in foruma ne bi smel igrat istega sveta za katerega skrbi. Pa če je ultra, super ali mega...

Če se ne boš umiril bom gumico spustil na te, :D

Zanima me kako si lahko včasih ti bil v ekipi Vojne plemen. Če je to pristop in vzgled ki ga mora moderator nudit drugim, potem bi se vglavnem žalili in provocirali. V primeru če misliš, da si bil za karkoli prikrajšan, da ekipa krši pravila in podobno ti predlagam da se obrneš na innogames.

Company:
InnoGames GmbH

Headquarters:
Harburger Schlossstr. 28
21079 Hamburg
Phone: +49 40 788 9335 0 (no support)
Fax: +49 40 788 9335 21

Our office in Asia:
InnoGames Korea Ltd.
33rd Fl. Korea World Trade Center 159-1
Samsung-Dong, Gangnam-Gu
Seoul, Korea
 

DeletedUser

Guest
ne vem kaj se taki,ki ne igrate ta svet mešate v te pogovore nimate ni kanček pameti ali kaj jaz se v druge svetove ne mešam ker nisem seznanjen s stanjem in ne bom nekaj pametoval,če niti ne vem za kaj se gre in to pričakujem tudi od drugi spamerjev...

isti trenutek kot si začel obtoževat celoten staff da so pristranski itd. je prenehalo met veze z si8 in lahko vsak odgovori.

Če ne, ne bi bil kjer je, revše ubogo
kje pa sem g. prepameten?

Kaj a te modi sponzorirajo s PP?
a neveš da mi motrorka vsak teden 5€ nakaže na trr?

Če se ne boš umiril bom gumico spustil na te, :D

Ti ga boš imel na vesti ne jaz

Torej še 1X če bi igrali toliko kot vlagate energije v to da iščete krivice tam kjer jih ni in za vse krivite druge SHOPa že več nebi bilo. Ah saj sem že pozabil da je vaša razmišljanje takšno: če so predobri in jih nemoremo premagat jih 100% staff pomaga.
 

rfaric

Member
Reaction score
0
ubijalec124
isti trenutek kot si začel obtoževat celoten staff da so pristranski itd. je prenehalo met veze z si8 in lahko vsak odgovori.

prosim če nehaš nakladat kje sem točno napisal da obtožujem cel staff,napisal sem da je v sloveniji korupcija že zelo popularna in nisem ciljal na določene osebe tukaj ampak na splošno,če pa se kdo vidi v tem postu notri je pa njegov problem in tebe nič ne briga in spamaj tam kjer igraš

-SoToFlow- prosim če njegove poste brišeš in od vsakega,ki ne igra na s8,če se že držimo nekih pravil,da se tu piše samo o vojnah na s8 o katerih pa člani,ki ne igrajo ne vejo nič in se nimajo kaj tu oglašat in še bolj krepit nestrpnost...
 
Top