Vojne na s8

DeletedUser

Guest
Mungo na tvoj komentar lahko odgovorim samo z hahahahahahahahaha ocitno si toliko ze obseden z svojimi teorijami zarote da klatis take bedarije.....

Beseda "poznaš principe peskovnikov" nima nobene zveze s tvojim imenom v igri niti se ne nanaša na tebe oz. tvoj račun. Hotel sem samo pojasniti, kako vodijo slovenske peskovnike, kakšni so "principi" te igre pri nas.

ps: sonce me ni prav nič opeklo, včeraj sem imel kapico, danes zjutraj je bil pa sneg...


:D My bed potem, pri nas sonce pripeka :p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Mungo na tvoj komentar lahko odgovorim samo z hahahahahahahahaha ocitno si toliko ze obseden z svojimi teorijami zarote da klatis take bedarije.....

jaz nisem nič obseden..sem sam napisal, da mi je zanimiv ko nekdo nekaj napiše na splošno..da se takoj pol nekdo kao v tem prepozna ..hehe..se pravi,da ima nekdo slabo vest če trza na take stavri..hehe


kakšna so pa dejstva pa dobro veste,,sploh v SHOP..pa ni bla zarota, prej nateg..sam ne poznate pomena zavezniki, če me že vlečeš za jezik..ostalo je pa itak teorija goljufanja..pač kdor se bolj spozna na določene zadeve...
 

DeletedUser

Guest
Od tebe en pameten komentar nisem zasledil, same bedarije lapas po tem forumu....

nimam nič proti SHOP-ovcem :)

super.. dobri vp igralci... samo to kok so vam pa skrivnosti podarili pa je lepo... no sej se nebomo jokali ta svet še zdaleč ni končan ampak vsaki n00b ki bi prišu in pogledu kje so skrivnosti in na kateri celini je kdo bi blo sumljivo...
 

DeletedUser

Guest
Zakaj modi bannate igralce ki govorijo resnico ?! to bi pa res rad vedel..

podpiram calimera in kajava ker to je res.! sicer nevem kako je blo na si4 samo povem.. imam pa že na mednarodnem serverju acc in tam lepo igram že kr nekaj dni... tam pa ni nekih prepiranj ker je večina poštena... in vsaki ban je pojasnjen ne pa tako kot pri nam :)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Nedvomno so igralci na mednarodnem veliko bolj pošteni. Tudi kultura pisanja je na višjem nivoju. Vi pa se samo mrcvarite in blatite, zmaga pa lahko samo ekipa, ki ji "pomaga" ekipa. Ironično nas pa obe strani obtožujeta sodelovanja z drugimi.

Ne banamo igralcev, ki govorijo resnico, temveč tiste, ki ne vedo kdaj nehati. Eno sporočilo je dovolj.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
Nedvomno so igralci na mednarodnem veliko bolj pošteni. Tudi kultura pisanja je na višjem nivoju. Vi pa se samo mrcvarite in blatite, zmaga pa lahko samo ekipa, ki ji "pomaga" ekipa. Ironično nas pa obe strani obtožujeta sodelovanja z drugimi.

Ne banamo igralcev, ki govorijo resnico, temveč tiste, ki ne vedo kdaj nehati. Eno sporočilo je dovolj.

Lep pozdrav,
Grobi

Pa ja .. sj tut tam so prepiri.. poznam par igralcev ki smo bili tukaj v kontaktu in res niso nič kršili pa so bili zarat bv bannani :)

Slovenska ekpia je res TOP .!
 

DeletedUser

Guest
Nedvomno so igralci na mednarodnem veliko bolj pošteni. Tudi kultura pisanja je na višjem nivoju. Vi pa se samo mrcvarite in blatite, zmaga pa lahko samo ekipa, ki ji "pomaga" ekipa. Ironično nas pa obe strani obtožujeta sodelovanja z drugimi.

Ne banamo igralcev, ki govorijo resnico, temveč tiste, ki ne vedo kdaj nehati. Eno sporočilo je dovolj.

Lep pozdrav,
Grobi
se strinjam, sam tud modi pa CM mal drugač delajo..našga pa vidim ni saj že 3 dni na spregled..pa mal drugače kej pojasnijo..ne pol ko je že prekasno al pa sploh nič..
 

vuki

Member
Reaction score
0
Nedvomno so igralci na mednarodnem veliko bolj pošteni. Tudi kultura pisanja je na višjem nivoju. Vi pa se samo mrcvarite in blatite, zmaga pa lahko samo ekipa, ki ji "pomaga" ekipa. Ironično nas pa obe strani obtožujeta sodelovanja z drugimi.

Ne banamo igralcev, ki govorijo resnico, temveč tiste, ki ne vedo kdaj nehati. Eno sporočilo je dovolj.

Lep pozdrav,
Grobi

Praviš da ne banate potem pa mi razloži kje je meja med namernim kršenjem pravil in nenamernim kršenjem, ampak mi verjetno tega neboš mogel razložit ker se verjetno v to nisi nikoli poglabljal. To pa sklepam po tem ker se držiš tiste parole ki sem jo že enkrat omenjal : Vsi nori samo jaz pameten. Ampak ne zamerim ti tega ker včasih kot moderator se res moraš tega držat ne pa vedno,.... Za mišlenje o s8 in situaciji ki je trenutno na tem forumu pa ste krivi vi moderatori z svojim odnosom do vseh tistih ki ga uporabljajo. Pa se ne čudi ko nekdo napiše da ste na strani SHOP-a če pa vsi dobro vsaj zaenkrat znamo brat in iz posameznih prispevkov potem zaključit kam pes taco moli. V matematiki je tudi vedno bilo 2+2=4 in nikoli 3 ali 5. Z malo drugačnim pristopom do vsega skupaj bi tudi vsi ostali spremenili svoje mnenje,.... Ampak ne ko se kaj želi izvedet ali pa od koga dobit odgovor se vedno ali bana ali pa brišejo posti in zaklepajo teme.

In na koncu ne da mislim ampak vem na so končni zmagovalci SHOP pa ko bo server zaključen me vprašajte kako sem to vedel,... edino če bodo prenehali z igro bo zmagovalec nekdo drug.
 

DeletedUser

Guest
Praviš da ne banate potem pa mi razloži kje je meja med namernim kršenjem pravil in nenamernim kršenjem, ampak mi verjetno tega neboš mogel razložit ker se verjetno v to nisi nikoli poglabljal. To pa sklepam po tem ker se držiš tiste parole ki sem jo že enkrat omenjal : Vsi nori samo jaz pameten. Ampak ne zamerim ti tega ker včasih kot moderator se res moraš tega držat ne pa vedno,.... Za mišlenje o s8 in situaciji ki je trenutno na tem forumu pa ste krivi vi moderatori z svojim odnosom do vseh tistih ki ga uporabljajo. Pa se ne čudi ko nekdo napiše da ste na strani SHOP-a če pa vsi dobro vsaj zaenkrat znamo brat in iz posameznih prispevkov potem zaključit kam pes taco moli. V matematiki je tudi vedno bilo 2+2=4 in nikoli 3 ali 5. Z malo drugačnim pristopom do vsega skupaj bi tudi vsi ostali spremenili svoje mnenje,.... Ampak ne ko se kaj želi izvedet ali pa od koga dobit odgovor se vedno ali bana ali pa brišejo posti in zaklepajo teme.

In na koncu ne da mislim ampak vem na so končni zmagovalci SHOP pa ko bo server zaključen me vprašajte kako sem to vedel,... edino če bodo prenehali z igro bo zmagovalec nekdo drug.

nesplača se ti prepirat... pri teh neboš nič dosegu.. počakajmo do konca sveta.. itak že vsi vemo kako bo .. :D
 

vuki

Member
Reaction score
0
nesplača se ti prepirat... pri teh neboš nič dosegu.. počakajmo do konca sveta.. itak že vsi vemo kako bo .. :D

Vem ampak z njim imam še neke nerazčiščene račune glede mojega profila tu zunaj, .... Boga molim da ga bo pot zanesla v Mursko Soboto in mi ga nekdo predstavi, potem bi mu jaz razložil kako ni lepo drugim spreminjat osebnega profila na zunanjem forumu VP brez znanja lastnika, pa še sproti bi mu razložil kako z dvema nukoma lahko na s8 članu SHOP-a odvzameš 4 vasi,..... pa še marsikaj drugega :D:D:D
 

kira27

Member
Reaction score
0
Čakajte malo... zakaj se nebi splačalo?
Večina smo uporabniki premijuma, torej plačujemo za .....????
VSAK SI ZASLUŽI ODGOVOR NE GLEDE NA TO KAKŠNO JE VPRAŠANJE.....
 

DeletedUser

Guest
Čakajte malo... zakaj se nebi splačalo?
Večina smo uporabniki premijuma, torej plačujemo za .....????
VSAK SI ZASLUŽI ODGOVOR NE GLEDE NA TO KAKŠNO JE VPRAŠANJE.....

to je tut res.. js še plačujeem.!!!
ja in kaj bomo zdj naredil ?!

modi se odločijo kdo bo zmagal svet in mu dajo zmago na pladen.. potem pa izkušnje drugih plemen lahko preprečijo ampak tut to je težko.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

vuki

Member
Reaction score
0
Čakajte malo... zakaj se nebi splačalo?
Večina smo uporabniki premijuma, torej plačujemo za .....????
VSAK SI ZASLUŽI ODGOVOR NE GLEDE NA TO KAKŠNO JE VPRAŠANJE.....

E srce moje,... še vedno ti ni jasno ? ti bo striček vuki razložil,...
Mislim da bi moralo bit že marsikomu vsaj po tem kaj drugi tu pišejo,... ampak nekateri so tako zagledani sami v sebe da ne povem zaleteni da ne vidijo ni prst pred nosom in mislijo da je cel svet njihov. Dejstvo pa je da bodo SHOP zmagovalci edino mi je žal par tistih ki tam igrajo pa v bistvu sploh nevejo kaj se dogaja. In če je samo 1% govoric resničnih je to itak preveč ampak jaz mislim da je ta % dosti višji ,.. res žalostno,.... In ko nekdo napiše tu da nima smisla, mu dam prav.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Čakajte malo... zakaj se nebi splačalo?
Večina smo uporabniki premijuma, torej plačujemo za .....????
VSAK SI ZASLUŽI ODGOVOR NE GLEDE NA TO KAKŠNO JE VPRAŠANJE.....
Tudi tisti, ki ne plačujejo premiuma si zaslužijo odgovor. Tukaj je -SoToFlow razložil glede skrivnosti. Skrivnosti so razdeljene po določenem algoritmu, ki se ga ne more spreminjat tako, da bi lahko favoriziral določeno pleme. Do algoritma nimamo niti dostopa niti ga ne poznamo.

vuki tudi ni lepo dajati prirejene slike na forum.

to je tut res.. js še plačujeem.!!!
ja in kaj bomo zdj naredil ?!

modi se odločijo kdo bo zmagal svet in mu dajo zmago na pladen.. potem pa izkušnje drugih plemen lahko preprečijo ampak tut to je težko.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saj takšna neumnost ni za na forum. Vsega pa mi res ni treba prebirat, ker to ni nikakršna resnica, temveč nabijanje v prazno. Poskrbite, da boste sami dobri in ne toliko gledati kaj imajo drugi.
 

DeletedUser

Guest
Tudi tisti, ki ne plačujejo premiuma si zaslužijo odgovor. Tukaj je -SoToFlow razložil glede skrivnosti. Skrivnosti so razdeljene po določenem algoritmu, ki se ga ne more spreminjat tako, da bi lahko favoriziral določeno pleme. Do algoritma nimamo niti dostopa niti ga ne poznamo.

vuki tudi ni lepo dajati prirejene slike na forum.



Saj takšna neumnost ni za na forum. Vsega pa mi res ni treba prebirat, ker to ni nikakršna resnica, temveč nabijanje v prazno. Poskrbite, da boste sami dobri in ne toliko gledati kaj imajo drugi.

s tabo se pogajat je tko k da bi šel mizi govorit kak je ...
Zgleda da grem res mizi govorit mi bo ona povedla zakaj so tam skrivnosti... mogoče pridem vsaj do soglasja...
 

kira27

Member
Reaction score
0
Grobi nikjer nisem napisala, da gdorkoli kogarkoli favorizira.
Je pa dejstvo ,ki ga tudi sam vrjetno vidiš, da nekaj očitno ne štima!
Vedno več je nezadovoljnih igralcev,res je ,da imajo nekatiri žaljiv pristop in ,da ne poznajo meja....ampak če pogledaš pa z druge strani dobiš pa drugačno sliko...
Pomisli kako se počutijo igralci ,ki so ugotovili da bo na njihovi celini samo 1-2 skrivnosti, medtem ko drugim skrivnosti letijo praktično pred nos....
 

DeletedUser

Guest
hehe..očitno enim prehitro letijo, tak , da še časa nimajo vse pobrat...
 

DeletedUser

Guest
Grobi nikjer nisem napisala, da gdorkoli kogarkoli favorizira.
Je pa dejstvo ,ki ga tudi sam vrjetno vidiš, da nekaj očitno ne štima!
Vedno več je nezadovoljnih igralcev,res je ,da imajo nekatiri žaljiv pristop in ,da ne poznajo meja....ampak če pogledaš pa z druge strani dobiš pa drugačno sliko...
Pomisli kako se počutijo igralci ,ki so ugotovili da bo na njihovi celini samo 1-2 skrivnosti, medtem ko drugim skrivnosti letijo praktično pred nos....

Grobi nemor odpisovat.. zdj misli kako bi SHOP-u pripeljal zmago pred nos... :)
 

vuki

Member
Reaction score
0
Grobi tisto sliko sem dal nalašč ker me je "tvoj prijatelj" zmerjal za goljufa,... jaz pa sem mu na njegove besede napisal odgovor, ker pa sem v jezi napisal še nekaj kar ni glih lepo sem hotel to popravit in iz texta tudi izbrisat ampak si mi zaklenil in zbrisal temo,... ker pa vedno vse evidentiram sem to na nek način zakril v tisti sliki. Če bi me pa ti kontaktiral še isti večer ko se je to dogajalo bi na tvojo željo sam sliko odstranil,... pa tudi če ne, bi jo odstranil drug dan sigurno. Z tem pa da si to naredil ti brez mojega znanja v profilu mojega računa pa sigurno ne morem prebolet ker to razumem kot vdor v mojo zasebnost. Glej potem pa se čudiš zakaj se pišejo neumnosti po forumu in zakaj ljudje sklepajo da je vse na s8 naštimano ali prirejeno.
Pa da te razveselim jaz sem vsak dan bolj prepričan da je ta peskovnik na s8 naštiman za zmago SHOP-a čeprav vem da je marsikateri igralec iz TRM bolj kvaliteten od marsikaterega člana SHOP-a, še posebej zato ker vem kako nekateri v obeh plemenih igrajo,...
Pa mi sedaj povej ko me bo član mojga plemena vprašal zakaj,... ? Kaj naj mu na njegovo vprašanje odgovorim ? Edini odgovor ki mi pade ta trenutek na misel je ta : Zakaj pa nisi šel v SHOP?
 

DeletedUser

Guest
in potem v kakšnih razlagah novic al pa kei govorite kako je čudno da tu ni neki velik članov in da so bili na si1...ja sj ni ČUDNO.. zamislite se mal in se postavite v našo kožo kako je nam.. kupiš premium 20e na mesec al kolk je že..zdj že traja server lep čas.. služite in potem še prirejate... res zani čas da je konec sveta da nas sonce zažge al ka se bo že zgodilo... sj se itak vse narobe vrti..!!
 
Top