Pogovor o svetu 9

calimero

Banned
Reaction score
0
Ob 21 uri se prijavimo spqr na jz, tako kot smo oznaili pred 1 mesecom.Klankon oz.ubijalec se ze skriva za drugim imenom:):D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Saj ni tako hudo :D
Kdor se je kasneje prijavil,ni nič izgubil.Vsak,ki dela greši fantje ne bit tako strogi :D
Važno je,da se vsak zaveda napake in se opraviči.

...ker je ontopic "pogovor o svetu 9"...
sem po tehtnem premisleku (in posvetovanju s štabom jezikoslovk in jezikoslovcev ter pravnic in pravnikov :) ugotovil,
da ne more biti nič narobe in da ne bom udaril mimo, če pokomentiram zgornje in "zaplet" z začetkom sveta 9

...zelo (in nepopravljivo) hudo je... :)
da je že prav bedno,
vendar ne zaradi "napak" (če sploh "napaka" je ~ tega ne vemo in ne bomo vedeli nikoli);
tukaj se kaj kmalu dobi tudi občutek, da se "inštitut" napake in opravičevanja rado tudi "zlorablja"
PS
...saj (sam~a) veš v katerih primerih je 1+1=3... :)
ko/če "ati" zagotavlja "mami", da mu lahko zaupa itn.
(včasih tudi "slabonamerno")
potem pa "ups" in "moja napaka" ter "oprosti, oprosti, itn."
(medtem ko se ona devet mesecev "redi" :)

...tisti ki se zavedajo napake...
in da smo vsi zmotljivi (me je [NICK]Red rose[/NICK] naučila, da sem lahko tudi sam (kdaj pa kdaj) :)
vsaj poizkušajo tudi pojasniti, kaj in zakaj je šlo nekaj po "zlu"
in se šele potem iz tega lahko tudi nekaj naučijo tudi za prihodnje
...napaka, oprosti, žal mi je, nisem hotel~a, ni bilo namenoma, itn...
je najprej skrivanje lastne "slabosti" pred samimi seboj
in ustvarjanje občutka pri drugih, da jih imaš za "butalce"
(ki sprejmejo vse, kar pade z mize in podobno)

...ali je pomembno kdaj začneš... (?)
po mojem mnenju ne
(je pa verjetno tudi odvisno, kaj si kdo želi od igre)
 

DeletedUser

Guest
Ob 21 uri se prijavimo spqr na jz, tako kot smo oznaili pred 1 mesecom.Klankon oz.ubijalec se ze skriva za drugim imenom:):D

ahja spet govoriš neumnosti. Meni se za razliko od tebe ni treba skrivat, a si se že zjokal pri mamici ker so ti ime plemena vzeli?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Smo ga ze dobili nazaj klankon


Ime Uvrstitev Točke Globalna uvrstitev Vasi
b1gf2rm3r 1 88 123 1
fleknazidu 2 84 130 1
hrck 3 80 157 1
badsoldier 4 78 189 1
starkwolf 5 76 241 1
dolenc1 6 76 242 1
Waffenstafen 7 73 277 1
zahlacar3 8 72 294 1
črtomir1.si 9 72 328 1
noobx 10 72 331 1
BritneySpears 11 72 333 1
Egon Mali 12 70 377 1
WeNolifers 13 69 440 1
danijelt 14 64 536 1
RoccoGranata 15 63 548 1
Mr. Banshee 16 59 579 1
crazybastards 17 53 685 1
-King Leonidas- 18 50 773 1
se-moa 19 49 781 1
Akiko X 20 49 803 1
N.Astrit 21 38 1.004 1
-SoToFlow 22 26 1.442 1
te ne opazim z nickom klankon
 

DeletedUser

Guest
citiram:Dragi igralci,

na žalost vam moramo sporočiti, da je prišlo do spremembe. Namreč, predregistracije se začenjajo danes, medtem ko se svet 9 odpre 23.4.2012.

Za nevšečnost se zelo opravičujemo.

Lep pozdrav,
ekipa

kaj sedaj je odprt,ni ali si določeni kupujejo čas?
Ali morda še sami ne veste? ;)

Tudi sam zaradi tega nisem bil prisoten ob odprtju. Lahko kdo to pojasni?
 

ninja

Member
Reaction score
0
Še enkrat iskreno opravičilo vsem igralcev katerim smo pokvarili načrte z napakami pri odprtju novega sveta.

spet dokaz, da ste zaj..ali pri vsakem svetu do sedaj nekaj, to pa ni napaka, ampak nate.ov.nje igralcev, ker nikoli nočete objaviti začetka, ste elegantno (dve uri pred odprtjem!) farbali igralce :D

lepo, pohvalno, niste me razočarali
 

DeletedUser

Guest
spet dokaz, da ste zaj..ali pri vsakem svetu do sedaj nekaj, to pa ni napaka, ampak nate.ov.nje igralcev, ker nikoli nočete objaviti začetka, ste elegantno (dve uri pred odprtjem!) farbali igralce :D

lepo, pohvalno, niste me razočarali

Tu je zelo lep povzetek tistega, kar sem jaz prej mislil, če kdo ni razumel mojega neravnodušja.
 

DeletedUser

Guest
kje pa piše da se moram prvi dan prijavit:confused:


Počakaj še 3 leta, se bo potem prijavil...

ubijalec, sporoči ko se boš prijavil, povej kje se boš prijavil in ti dam 3 dni prednosti. Potem pa da vidimo, če te je v dejanjih vsaj pol toliko kot na jeziku... ;*
 

DeletedUser

Guest
Vau pleme SPQR je na svetu 9,tako ubijalec tu sem ti ze nekaj dokazal,ostalo pa ti še bom.

Opazamo :) Prijavil si se 5 ur pred nami pa si že, za nami v točkah in verjetno še v vojski :) Pustimo se presenetiti.. Če me hočeš na karti najt idi samo diagonalno po karti pa me boš videl si stojiva naproti karte :)
 

DeletedUser

Guest
Priden si celo buden pa farmaš :D Tak prav neka konkurenca mora bit :) Če je ze tolko fejk plemen. Sem pa vesel da si dobil ime plemena nazaj SPQR.. da se ve kdo je nasprotnik :)
 

DeletedUser

Guest
Kdo se pa skriva, to si ti pihnil krepko mimo.. Račun je trial in smo si izbrali novo ime Sock of Death, lahko najdeš hitro na zemljevidu... Če bi ga skrival ga ne bi javno napisal oz, če ze greš pod našo pleme pa klikneš profil bi še slep videl kje piše kdo igra! :)

http://si7.vojnaplemen.si/game.php?village=1658&screen=ranking

To link vse pove :D Vidim da zelo konkurirajo :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Frikson verjetno veš,da smo bili z pravim miki mukijem na pijači,si pa ja še mlad,da bi te dajala skreloza, ti si frikson,daleč stran od prvotnega miki mukija
 

DeletedUser

Guest
Še sreča da je prvotni MIKIMUKI oz. moj bivši dual prenehal z igranjem zaradi osebnih razlogov pri 140k točkah.. Ostale vasice mi je pa KOH podaril :)

Saj pravim, sreča me spremlja pa se moram še na svetu 9 dokazat da sem 5 krat boljši od tebe :D :D
 
Last edited by a moderator:
Top