Pogovor o svetu 9

DeletedUser

Guest
Igralcev je res nekam malo. Verjetno zaradi zmešnjave z odprtjem sveta. Če pogledamo svet 8 je imel nekaj dni po odprtju okoli 8k članov. Devetka ima trenutno okoli 2k. Po mojem mnenju se bo vsaj še enkrat toliko ljudi kot se je včeraj prijavilo danes na devetko.
 

DeletedUser

Guest
Glede na nastavitve in opozorilo začetnikom pred prijavo, ne verjamem, da se jih bo še 5K prijavilo v dnevu dveh.

Za nekatere deluje grozeče že imena plemen in igralcev na si9 in si za to ne upajo prijavit...
Poglejte samo ubijalca. Še zdaj ni napisal s katerim nickom se je prijavil na si9.
 

DeletedUser

Guest
Glede na nastavitve in opozorilo začetnikom pred prijavo, ne verjamem, da se jih bo še 5K prijavilo v dnevu dveh.

Za nekatere deluje grozeče že imena plemen in igralcev na si9 in si za to ne upajo prijavit...
Poglejte samo ubijalca. Še zdaj ni napisal s katerim nickom se je prijavil na si9.

Kdo pa je rekel, da ubijalec že igra si9? :rolleyes:
Po mojem pa da bo do konca vikenda mel svet 5k ljudi.
 

DeletedUser

Guest
:D No bomo videli. Res me zanima.

Kot tudi ali ima ubijalec res "cojones" da se prijavi na isti svet kot calimero.
 

DeletedUser

Guest
Verjetno se bo ubijalec takrat prijavil,ko bo pleme PREMADE naša uradna akademija:D

Sanja svinja o karuzi,ti pa o tem da bomo kdaj vasa akademija.
@Loko kdo pa si nebi upal prijavit na isti svet kot calimero? Prej kot ne se bo jih veliko prijavilo zato ker vedo da je nesposoben in je tam okoli njega veliko farm pod imenom SPQR.
@Calimero a ti si sploh upas igrat brez da bi ti tvoji clani ze od vsega zacetka filali vasi z defom?

EDIT: Pozabil sem omenit da je mungo jackopt zadel, saj je blizu calimerota. Tak da so calimerotu ze steti dnevi.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Mi smo daleč na okrog znani,da nesebično sodelujemo,vedno ti pišem,da smo več kot pleme-prijatelji,ne pa razpuščena banda.
 

DeletedUser

Guest
Mi smo daleč na okrog znani,da nesebično sodelujemo,vedno ti pišem,da smo več kot pleme-prijatelji,ne pa razpuščena banda.
A to da moras vodji def posiljat, ker drugace nemore prezivet je ponovem sodelovanje? Spet nekaj novega vem, jaz pa sem mislil da se temu rece izkoriscevanje.
 

settlers

Member
Reaction score
0
Mi smo daleč na okrog znani,da nesebično sodelujemo,vedno ti pišem,da smo več kot pleme-prijatelji,ne pa razpuščena banda.

Pusti ubijalca naj še naprej lupa po SPQR...ni vredno da post prebereš,kaj šele komentiraš.
Naj pride na s9 in pokaže ali je res tako velik kot so velika njegova usta(besede).

Lp R-max
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Normalno,da bodo vodjo ščitili na vse mogoče načine,pri nam se ve kdo je vodja, pri vam pa je vsak drugi član vodja.
 

DeletedUser

Guest
Normalno,da bodo vodjo ščitili na vse mogoče načine,pri nam se ve kdo je vodja, pri vam pa je vsak drugi član vodja.

To je normalno samo za tvoje pojme,ker nimas pojma. Pa kak vsaki drugi clan? A neves da mi nimamo vodij?, oz. je je vsak vodja.
 

DeletedUser

Guest
Saj zato boste cez mesec dva razpadli in boste le bežna statistika,da ste bili na svetu9.

Se boste morali kar fejst potrudit, glede na to, da ste v 7x7 štirje, verjetno farmate prazne barbarske vasi. Lahko si boste pošiljali obrambo, edino ne vem zakaj jo potrebujete na začetku, saj smo cel kontinent stran od vas. Legendarni SPQR bi moral z "začetniki" okoli vas opraviti preden rečeš sekirca. To, da ste skupaj je lahko plus, je pa lahko še večji minus.
 

DeletedUser

Guest
Pusti ubijalca naj še naprej lupa po SPQR...ni vredno da post prebereš,kaj šele komentiraš.
Naj pride na s9 in pokaže ali je res tako velik kot so velika njegova usta(besede).

Lp R-max

Kar je res je res. In res je, da ubijalec nima "cojones", da bi pokazal kako se upreti SPQR.
Pes ki laja, je premalo kuhan. In ubijalec ve, da bi se prej ali slej zavrtel na žaru SPQR in posledično nehal bevskat...:cool:
 

DeletedUser

Guest
A to da moras vodji def posiljat, ker drugace nemore prezivet je ponovem sodelovanje? Spet nekaj novega vem, jaz pa sem mislil da se temu rece izkoriscevanje.

Ščititi vodjo ni nič napačnega. Neglede kdo je vodja je on "glava" plemena.. Torej ali je to Calimero ali pa Turbogeni je pač vodja in se ga ščiti. :)
Kar se pa tiče sreče od Mungota bom rekel le tole - dvomim, da bo tako aktiven, da bo lahko popucal calimerota. V začetku ga je le ninja sposoben spucati (pa morda še kak igralec). Ker ko bojo delali nuke bo calimero že do vrha zastackan... Bojo pa drugi lažje tarče :)
 

DeletedUser

Guest
Kr tako naprej z debato, to je v tem trenutku najbolj zanimivo dogajanje, kar se tiče S9 :D

mikimuki je nekje napisal, da se zgodovina na SLO serverjih še ni ponovila glede zmagovalcev. Predvidevam, da se tudi tokrat ne bo ;) Največ odgovorov in "moči" na zunanjem forumu so (do sedaj) pokazali igralci ali privrženci SPQRa, ponavadi je v sami igri potem obratno :)

LOKO, v ta tvoj stavek še sam ne verjameš...
[SPOIL]Za nekatere deluje grozeče že imena plemen in igralcev na si9 in si za to ne upajo prijavit...[/SPOIL]

Lep špil vam želim
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ščititi vodjo ni nič napačnega. Neglede kdo je vodja je on "glava" plemena.. Torej ali je to Calimero ali pa Turbogeni je pač vodja in se ga ščiti.
Kar se pa tiče sreče od Mungota bom rekel le tole - dvomim, da bo tako aktiven, da bo lahko popucal calimerota. V začetku ga je le ninja sposoben spucati (pa morda še kak igralec). Ker ko bojo delali nuke bo calimero že do vrha zastackan... Bojo pa drugi lažje tarče



Smo tako lepo razporejeni,da bo obramba lepo krožila od člana do člana,kot tekoči trak,škoda da mungo ne goji simpatij do našega plemena.Matjazinho pa ja veš,kdo ni z nami je proti nam.
 
Top