Pogovor o svetu 11

nikname

Member
Reaction score
0
morem malo popravit duala se tu pa tam prijavita na destko sedaj ko so prazniki pa imata čas sej če bi pogledli ip je en hravški drug iz ljubljane tretji pa iz ptuja ali iz nizozemske to lahko preveri še mali otrok torej blokada je bila podana na prijateljski bazi saj štimcu bodo šli na roko nima veze nikaname jeitak nov na vp pa ko šiša njegove premium pike s katerimi hodi motorka pol na dopuste
NA 11 BOM PUSTIL ŠE SVOJ PEČAT POTEM BOM PA PRENEHAL Z IGRANJEM NA SLOVENSKIH SERVERJIH ZARADI PODPORE BOM PA PODL PRIJAVO NA TRŽNO INŠPEKCIJO SAJ NAS TRI V BISTVU SLEPARITE ZA NAŠ DENAR JAS MOREM DELAT ZA SVOJ DENAR MOTORKA TI PA SE ČOHAŠ Z MOJIM DNAROM BOM ŠEL 2 JANUARJA KAR NA ŠKIFARIJO DA VIDIMO KAJ JE ZA STORIT GLEDE TEGA ČE BO UTEMELJEN SUM KAR PRIČAKUJ TOŽBO MAM FRENDA ODVETNIKA PA POGLEDAŠ SI LAHKO KOLKO SI PP KUPIM TAK DA VEŠ DA MI NEBO PROBLEM DAT ŠE NEKEJ ZRAVEN ZA SODNIJO HEHEHEHE PROSIM LEPO ČE MI LAHKO DA KDO LINK OD INNOGAMES KAMO BI RAD PISAL NEMŠKI PODPORI BOM TAM TUDI SVOJE ZAKUHAL NEKDO MORE SPUCAT TO SLOVENSKO PODPORO KER STE ŽE ODGNALI VELIKO PREVEČ POŠTENIH LJUDI
 

DeletedUser

Guest
haha..sej počas boste dojel kaj sm hotu povedat, ko sm pljuval po CM..lepo, da saj zdej reagirate, ko se gre za vaše riti, prej je blo vs e tiho..največji problem sm bil jaz, ko sm napisal nekaj žalitev in ne znam slovnice..verjetno so še večji problemi..sam očitno vsem paše da se ribari v kalnem..dokler ne naletite sami osebno na mino..pol pa jok in stok..še vedno trdim da je za tako stanje najbolj kriv CM..ker se mu gladko je****
in pa seveda vsi samooklicani profiji , ki praktični ne znajo igrati z enim računom..in tako naprej v krog..tudi novi igralci poberejo najprej goljufije..sm mislu da bo saj na s11 kej boljše ,kjer se je kar nekaj igralcev vrnilo..ampak je isti al pa še slabši šmorn..

zato pa predvidevam da bo kmalu tudi tu usoda BIh serverja, ki ga ni več..baje zaradi premalo igralcev..škoda igre..sploh da propade na slo sceni zarad ene par idiotov..pika..
 

nikname

Member
Reaction score
0
http://legal.innogames.de/staemme/si/imprint

Kontaktna elektronska pošta: info@innogames.de (To ni podpora za igro, pišite le v nemščini in angleščini) te lahko sem pošljem čeravno ni to podpora za igro

;) no miki bomo pa na 11 porihtali da bodo nobli šli k tebi na obisk to sploh ni problem samo da podporo prvo v red spravim nekdo jim bo mogo stopit na prste mam že malo morje informacij o njihovih fintah ter tudi da je motorka nezamenljiv ker je treba neki izpit naredit samo ta izpit se da plačat pa je z mano ni pametno igrat prljavih igric
 

DeletedUser

Guest
http://legal.innogames.de/staemme/si/imprint

Kontaktna elektronska pošta: info@innogames.de (To ni podpora za igro, pišite le v nemščini in angleščini) te lahko sem pošljem čeravno ni to podpora za igro

Ja napiši, ko sem jaz pisal glede moje blokade niti nisem dobil odgovora ... tudi calimero je poskusil in nič od tega .. tako, da poskusi ...

;) no miki bomo pa na 11 porihtali da bodo nobli šli k tebi na obisk to sploh ni problem samo da podporo prvo v red spravim nekdo jim bo mogo stopit na prste mam že malo morje informacij o njihovih fintah ter tudi da je motorka nezamenljiv ker je treba neki izpit naredit samo ta izpit se da plačat pa je z mano ni pametno igrat prljavih igric

poslji kolikor zeliš plemicev ... mi je vseeno .. ti pa kar naredi tisto kar moraš glede podpore .. pljuvanja je vedno več na vseh svetovih nič novega .. pač vedno ima podpora prste vmes .. enkrat sem jaz kriv, enkrat so igralci shopa, ki trenutno igrajo večina v TT plemenu ... nekaj tudi v SIT! .. ma ja .. odločite se že kateri igralci imajo vpliv na njih ...
 

DeletedUser

Guest
Prisrčen pozdrav vsem razjarjenim igralcem tudi s moje strani

Rad bi le dodal to da to kar je CM naredil v tem primeru je naredil pravilno in v korektnem skladu s pravili igre.
Tam je jasno zapisano da igralci ki igrajo svoj račun na določenem svetu ne smejo pod nikakeršnem pogojem imeti gesla od še enega računa na istem svetu neglede na to koliko premiuma je določen igralec kupil mu ne pripada nikakeršen privilegij zaobiti ta pravila in se izogniti banu. Po tem takem grožnje ter grde besede izpadejo zelo neodraslo.

V vsakem primeru pričakujem kritiko na ta post in na njo tudi ne mislim odgovoriti saj ste trenutno na tako nizkem nivoju sporazumevanja da je to že skoraj nedopustno in bi morali dobiti ban tudi na zunanjih forumih.

Lp vsem
 

nikname

Member
Reaction score
0
Še sreča, da znaš brati .. razlagat otrokom pravila .. pa res ne mislim ... če sem kršil pravila pa naj bo ban .. Ampak tega pri poštenih igralcih ni .. pa veselo pisanje in blatenje .. edini ki bo dobil ban na zunanjem forumu boš ti kustos .. in to večnega... tvoje besede so neskrajno spremljive ...

torej tebe ki iraš na računu in imaš duala ki igrana desetki nebodo banali a mene pa bodo ki delam enako stvar hm zanimivo pa pol je to pošteno al kak

in ta igralec tudi lahko tako igra a nekateri pa ne smejo če bi podpora dala opozorila da se to ne sme bi sprmeenil geslo pa bi bila stvar rešena za to pravilo sploh vedel nisem pa če je to res tako potem se lahko prijavi še vsaj 30 računov ki so med top 100 na lestvici pa bomo videli kake kazni bodo dobili

bom počakal na odgovor podpore potem bom pa ukrepal po svoje in to z roko pravice ker če podpora ni pravična potem obstajajo pravne poti hehehehehehe na desetki ni več zanimivo ker UWS padajo ko domine na 11 nemrem igrat zaradi nekega pravila ki ga prvič slišim bom pamel več časa za podporo porihtat
 

DeletedUser

Guest
torej tebe ki iraš na računu in imaš duala ki igrana desetki nebodo banali a mene pa bodo ki delam enako stvar hm zanimivo pa pol je to pošteno al kak



in ta igralec tudi lahko tako igra a nekateri pa ne smejo če bi podpora dala opozorila da se to ne sme bi sprmeenil geslo pa bi bila stvar rešena za to pravilo sploh vedel nisem pa če je to res tako potem se lahko prijavi še vsaj 30 računov ki so med top 100 na lestvici pa bomo videli kake kazni bodo dobili

bom počakal na odgovor podpore potem bom pa ukrepal po svoje in to z roko pravice ker če podpora ni pravična potem obstajajo pravne poti hehehehehehe na desetki ni več zanimivo ker UWS padajo ko domine na 11 nemrem igrat zaradi nekega pravila ki ga prvič slišim bom pamel več časa za podporo porihtat

Jaz igram na si10 dual ? pa vi ste res na glavo padli ... jaz ne igram sveta 10 .. pa lahko še 100 krat napišem .... nisem začel z svojim računom drugih pa nimam namen igrati, kajti je vidno da uws ne sodeluje kot bi moral ... ste bolj aktivni kapa dol .. glede vaših žalitev na forumu pa se ne morete izogniti.. Glede pravne poti in ostalega ti želim vso srečo .... Pobiram stave kvota 1:1000 (CM vs nikname) še čeferin ti ne more pomagat, kaj šele neki začetniški odvetnik ... Pa vesele praznike še enkrat vsem igralcem na peskovniku ...
 

DeletedUser

Guest
Zdaj pa prosim, da umirite konje in prenehate razpravljati o stvareh, ki ne sodijo na forum.
Kustos poslal sem te na hladno, ker tvoje obnašanje je neprimerno.
Nikname o banu se ne razpravlja na forumu, ker tu ne boš nič dosegel. Pa tudi pogovorom med podporo in teboj se ne objavljajo tu.

Vsako nadaljno žaljenje, razpravljanje o banu ali pa karkoli kar ne sodi na forum bo strogo sankcionirano.

Pa lepe praznike še naprej.
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Ja napiši, ko sem jaz pisal glede moje blokade niti nisem dobil odgovora ... tudi calimero je poskusil in nič od tega .. tako, da poskusi ...



poslji kolikor zeliš plemicev ... mi je vseeno .. ti pa kar naredi tisto kar moraš glede podpore .. pljuvanja je vedno več na vseh svetovih nič novega .. pač vedno ima podpora prste vmes .. enkrat sem jaz kriv, enkrat so igralci shopa, ki trenutno igrajo večina v TT plemenu ... nekaj tudi v SIT! .. ma ja .. odločite se že kateri igralci imajo vpliv na njih ...


Ti nikoli nic nisi kriv.....ti si angelcek :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Ti nikoli nic nisi kriv.....ti si angelcek :rolleyes:

Mislim da zbadljivke ne pripomorejo niti eni niti drugi strani. In da to kaže na nezrelost posameznih igralcev saj je adminova odločitev čisto vredu.

Rad bi poudaril tudi dejstvo da je to tema sveta 11 in ne leti na posameznika kot je v tem primeru (nikname) torej če imaste kaj pametnega za povedati o splošni temi potem le , to temo pa prenesite na zasebne pogovore .

hvala
 
Last edited by a moderator:

angryman

Member
Reaction score
0
V teh postih tukaj sem zasledil, da imate pleme TT za isto kot je KOH in SHOP le pod drugačnim imenom... Z tem se žal ne strinjam, pleme TT je čisto drugačno... Zakaj? Preprosto drugačno vodstvo... Plemena sestavlja vodstvo, ki vse vodi in vodstvo je tukaj čisto drugačno...
To pleme sva zasnovala jaz in yoshimitsu in nobeden od naju ni bil vodja ne KOH in niti SHOPa... Tudi SHOP na s10 ni bil pač ta SHOP iz si4 že na s8 je bil drugačen kot prvoten... Pleme na začetku sestavijo vodje in osnova plemena je čisto drugačna... Izbirala sva igralce, ki so bili kvalitetni dovolj da pridejo v pleme in nisva midva kriva, če so kvalitetni ki še igrajo samo iz SHOPa in KOHa... Bolj bi se potrudili in bi prišli tudi vi notri in ne biti "fouš" če nam pač gre dobro... Vsak od nas se trudi povprečje pokritost računov na dan je gotova največja, saj smo resni in se znamo zorganizirat...

Hvala ker ste si vzeli čas za branje in srečno v bodočem letu:)

Lp psenicek;)
 

DeletedUser

Guest
V teh postih tukaj sem zasledil, da imate pleme TT za isto kot je KOH in SHOP le pod drugačnim imenom... Z tem se žal ne strinjam, pleme TT je čisto drugačno... Zakaj? Preprosto drugačno vodstvo... Plemena sestavlja vodstvo, ki vse vodi in vodstvo je tukaj čisto drugačno...
To pleme sva zasnovala jaz in yoshimitsu in nobeden od naju ni bil vodja ne KOH in niti SHOPa... Tudi SHOP na s10 ni bil pač ta SHOP iz si4 že na s8 je bil drugačen kot prvoten... Pleme na začetku sestavijo vodje in osnova plemena je čisto drugačna... Izbirala sva igralce, ki so bili kvalitetni dovolj da pridejo v pleme in nisva midva kriva, če so kvalitetni ki še igrajo samo iz SHOPa in KOHa... Bolj bi se potrudili in bi prišli tudi vi notri in ne biti "fouš" če nam pač gre dobro... Vsak od nas se trudi povprečje pokritost računov na dan je gotova največja, saj smo resni in se znamo zorganizirat...

Hvala ker ste si vzeli čas za branje in srečno v bodočem letu:)

Lp psenicek;)

Čestitam za zorganiziranostjo .. Če bi izbirala igralce, ki so dovolj kvalitetni potem bi morala več kot polovico sveta povabit ... Glede faušarije pa mislim, da ni nobeden igralec zaviden :) .. Saj je le igra .... GLede pokrivanja računov, pa verjamem da je prvih 20 pri vas večina pokritih od 10 - 15 ur dnevno .. Ampak nič zato, ko se bliža poletje aktivnost upade na obeh straneh :)

Hvala za razumevanje in Srečno Novo leto :)
 

angryman

Member
Reaction score
0
Saj ni samo kvaliteta igre vse;)

Saj imaš prav ampak 30 članov je omejitev in še tega nismo hoteli zapolniti da bi nas bilo 20 samo pa tukaj vidiš plemena ko imajo 5 akademij, ki iščejo luknje v pravilih in en član zamenja 3 plemena da mu pošljejo... BV... Na ostalih svetovih je limit se ne spomnim kakšen ko nemorš 5 dni zamenjat plemena al okrepitev dobit... Ampak da bi taki pametni limiti na SLO sceni bli bo bolj težko bi rekel-.-'

Čestitam za zorganiziranostjo ..
to mi deluje bolj kot sarkazem... Bomo videli ko pride do malo večjih akcij... Zadnja ko je bila so "popušil" upajmo da bo šlo tako naprej:)

Ampak nič zato, ko se bliža poletje aktivnost upade na obeh straneh
To je pa res zato vas mormo sčistiti do poletja:D

^ LOL:D
 

DeletedUser

Guest
Saj ni samo kvaliteta igre vse;)

Saj imaš prav ampak 30 članov je omejitev in še tega nismo hoteli zapolniti da bi nas bilo 20 samo pa tukaj vidiš plemena ko imajo 5 akademij, ki iščejo luknje v pravilih in en član zamenja 3 plemena da mu pošljejo... BV... Na ostalih svetovih je limit se ne spomnim kakšen ko nemorš 5 dni zamenjat plemena al okrepitev dobit... Ampak da bi taki pametni limiti na SLO sceni bli bo bolj težko bi rekel-.-'

to mi deluje bolj kot sarkazem... Bomo videli ko pride do malo večjih akcij... Zadnja ko je bila so "popušil" upajmo da bo šlo tako naprej:)

To je pa res zato vas mormo sčistiti do poletja:D

^ LOL:D

Sarkastično se le ti obnašaš, lepo da si tako samozavesten tako mi le voljo dopolnjuješ do še večjega igranja :) hvala... mislim, da vnaprej ne more nobeden napovedati kako bo .. Razen če si jasnovidec ali jasnovidka ali pa imaš pod nadzorom 60% top 100 igralcev :)

Pa veselo branje in pisanje še naprej ..
 

DeletedUser

Guest
Ko tukaj prebiram te poste, se mi zdi da sem v predšolski ustanovi:(
 

DeletedUser

Guest
ker se komaj zadržujem bom kratek ..ker drugač bom spet poslal nekoga nekam

me samo zanima kdo je tako pameten in pošten član modov, da je odblokirar vžverco, da je lahko poslal nuke in dal delat vojsko..ko smo ga začel nobalt pa ga je lepo nazaj blokiral..jebite se goljufivci
banda pokvarjena
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Problem je v tem da so se vsi prijavili za mode da dobijo neko prednost v igri za sebe ter svoje prijatelje.....ne pa zato da izbolsajo samo kvaliteto igre....

Posledicno je odgovoren Motroka ker jih je on izbral.....sej ni cudno da vsi bezijo iz .si
 

woley837

Member
Reaction score
0
no men je pa najbolj cudno to, da ko se kako pleme spravi na enega dobrega igralca, je ta igralec pogosto blokiran,....a je kdo zrihtu to blokado al je vzverca res krsil pravila??? Itak pa vsi vemo kaksno je stanje glede podpore na slo. sceni.
 
Top