Pogovor o svetu 11

DeletedUser

Guest
Vse bomo premagali pa naj skačejo še tako veliko iz plemena v pleme. Sicer je domiselno ampak jih je lahko sram, da se poslužujejo takih načinov. Eh saj bo, po novem letu bo spet pokalo, toda ne na nebu :).
 

DeletedUser

Guest
mogo bi rečt 3 plemena WAF pa bodo prvo probali ponoblat vse poštene ki niso hotli sodelovat pri tej svinjariji pol se bodo pa spravli na one ki so jih prej imeli v plemenih in jih vodili tak to je če pride ŽUPAN FRANC KANGLER na oblast pol nemreš pričakovat drugega

hmm ... ok :) ... dajmo ločit RL in TW land :) ... Kangler je gotof, cannonfutr bo pa vedno cannonfutr :)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
ja so izpolnil obljubo..me prav zanim kaj bi bllo., če ne bi pisal..verjetno ne bi blo nič..no predvidevam..
kaj jaz pišem pa kolk je moja stvar,,,tak, da naj te ne skrbi..sicer niti ne rabiš brat, če te že tolk moti..če misliš zdej še ti uvajat cenzuro..izvoli..hehe

se pa strinjam edino z tvojim zadnjim stvakom..pač ker ni..jebi ga..kot sm 300x že napisal.. pa ne samo jaz ..če CM d...k... pol ne moreš pričakovat kej pametnega..haha

se opravičujem matomato...moram priznat pač niti nisem dost gledal kdo je kaj pisal..veseli december..haha..pa sm mislu da se kdo hvali kak je kaj zrihtal..haha..kaj češ..dvojni vid..haha


P.S. se moram še enkrat oglasit ..so me opozoril somučeniki da si napsu da žalim vse po vrsti..kar niti približno ni res..če bi kej bral bi vidu da vse leti na motorko ker je z**** še to kar je kao ostal od igre..pač zadnje sporočilo pa je letelo mimo-...kot sm reku sm v razpoloženju decembra pa niti nisem porajtal da je pisala matomato..haha..sicer je tud ona brcnla u temo..premium je res nakazan..ampak kdaj in zakaj pa je drugo vprašanje..tak da ne širim nobene negative..haha..ne boš verjel..jaz že vem zakaj pa kdaj kaj pišem..ampak zgleda da je vseeno ker ni efekta..se enim po domače povedan pošteno j***** za nas davkoplačevalce..upsss,,premiun plačevalce



Slovnica ..... ubi ....... Bože......Tudi ..če....smo...na......forumu...daj ...se...potrudi... ;)
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Slovnica ..... ubi ....... Bože......Tudi ..če....smo...na......forumu...daj ...se...potrudi... ;)

ker..pač ..nism ..na tekmovanju.....v slovnici...pač se ,,,ne bom..trudu....če ti je ...že to kao največji..problem...:D
 

DeletedUser

Guest
Sicer se redko kdaj oglašam tu na zunanjem forumu in veliko rajši prebiram vse te vaše komentarje saj se včasih lahko pošteno nasmeješ na marsi kateri komentar. Sicer pa opažam, da se že zelo relatvno zgodaj začel komentar o spet toliko obrani temi enih plemen, pa čeprav so pod drugim imenom, Ni kaj ta polemika bo verjetno rdeča nit na SLO serverju (KOH in drugi), čepra se to pleme ne pojavlja pod svojim standardnim imenom, so pa igralci isti in nasprotna stran ravno tako. Je pa nekaj da se da sedaj zadosti zgodaj razbrati taktiko superiornega plemena in se potem pametno odzvati. Pa je to že zadosti da se pojavijo komentarji, kaj kdo pridobi in kaj ne. So tudi igralci, ki so bili toliko zaverovani v svojo moč,da pa drugega nasprotnika ne vidijo, kot svojega soseda in če ta ni slučajno ofarban tako kot on ter imajo veliko za popljuvati po svojem prejšnjem vodji. Lahko rečem, da mi smo imeli diplomatski dogovor z TT in je tudi res, da ga je naše podpleme kršilo in posledično so v TT upravičeno odstopili od dogovora, tako kot smo se zmenili. Vendar sa kasneje ponovno poskusili priti do diplomatskega odnosa in sicer posledično ker so ubrali staro KOH-ovo taktoko ifiltracije svojih dobrih igralcev v zaledja drugih plemen, in v tem času ko bi se AIE in podplemena borila in uničevala proti Tho in njihovim podplemenom, ter bi obe strani veliko izgubljali v vojaškem potencialu in razvoju, bi se pač TT nemoteno razvijal in bi res prerastel v Titana proti drugim plemenom, ta del pa so tisti pametni igralci iz Tho, ki sedaj tako veselo pljuvajo po vsem so spregledali in so še vedno polni sami sebe. Pleme ni en igralec, in dokler se tega ne zavedaš in ne dojameš, da vsi igralci v plemenu pa tvorijo eno celoto, tak igralec si tudi ne zasluži mesta v plemenu.Uf, sem malo predolg, sory.LP.

Jovan Veliki
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Nakladas in nic drugega!

Ce bi BEER pa Tho hotli narest neko koalicijo proti nam bi ostali kjer so....osvojil svoj kontinent (se pravi vas pocistili) pa pol se proti nam boril tko kot je logicno pa verjetno tudi v startu misljeno....ampak to vam seveda ni odgovarjal....toliko o vasih besedah borili se bomo do konca :=)

Sploh je pa brez veze se tuki neki prepirat, se srecamo na bojnem polju prej ali slej....
 

rfaric

Member
Reaction score
0
zarote,nakldanja,zarote....vikingi so lahko veseli,da se nas bojo kmal rešili:p
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ha, ha, mislim, da so šli na BIH server. Predvidevam, da bomo tudi mi kmalu v taki situaciji.

Bolj verjetno na srbski server oni imajo božič kasneje pa novo leto :D pri BIH bi mogli met avgusta če štejemo njihovo leto 1433 :D

Tak vzadaj smo :)
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Bolj verjetno na srbski server oni imajo božič kasneje pa novo leto :D pri BIH bi mogli met avgusta če štejemo njihovo leto 1433 :D

Tak vzadaj smo :)


Negovori traparij če nisi 100% ... To je pri muslimanih ne pri bosancih. Če še neveš so tam 3 narodi.. In na bosanskem serverju ni premirja ko je muslimansko novo leto in ne bosansko -.- ...
 

DeletedUser

Guest
da ne bi zdej pametoval..sm mislu na BIH server ..ker so ga ukinli..tak da smo zelo blizu..

imajo tam zdej premirje skoz..hehe
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Negovori traparij če nisi 100% ... To je pri muslimanih ne pri bosancih. Če še neveš so tam 3 narodi.. In na bosanskem serverju ni premirja ko je muslimansko novo leto in ne bosansko -.- ...

Pa ti si res lud .. pa kaj ti misliš da Muslimanu ne rečejo bosanec .. Imaš hercegovske bosance i to je to.. ČE si pa čefur ti pa ne morem pomagat ... V Sloveniji rečete muslimanom, bosanci .. Veš v bosni rečejo Muslimani, nekateri pa bosanci.. tak, da ne vem zakaj pametuješ če pojma nimaš .. Raje igraj si11 dokler te tvoj soplemenjak ne ponobla do konca .. Tok složni ste, da vas kr Vzverca nobla !! Čestitam..
 

angryman

Member
Reaction score
0
Hej lev11 hvala ti, ti boš namest nas znoblal eno vašo akademijo, namest nas:D

hehe se ti že vnaprej zahvaljujem:D


lp psenicek
 

DeletedUser

Guest
Merne žiuce miki...glede prevzemanja se pa tako že iz serverja v server vidi, kako nekateri delujejo. Pushing jim je vrlina. A ne levček (in ostali temu debilu podobni), samo na tak način znaš prit do vasi. Dobra taktika, ki jo pri nekaterih celo tolerirajo. Potem pa se pravi, da smo si vsi enaki. Še razmišljam kolk morm dat za te privilegije...vrjetno morm na podporo pisat..tam se cifre sučejo..

Lp
 

DeletedUser

Guest
Infra kdo si pa ti na s11, da pridem zdaj med prazniki k tebi na pir :).
 

nikname

Member
Reaction score
0
NAJ ŠE SAMO ENKRAT SLIŠIM DA NIMA PODPORA VPLIVA NA IGRO

3 NAŠI IGRALCI SMO BLOKIRANI ZARADI IGRANJA Z VEČ RAČUNI

vsi treije se poznamo in vsak ima en račun 30 nas je v plemenu TOREJ JE PODPORA BLOKIRA 10 PROCENTOV PLEMENA PO KRIVICI

odgovora pa itak ne dobimo treba se bo poslovit od slovenskih serverjev ker očitno imajo miki muki in ostala kompaniji v podpori te serverje rezervirane le zase

mi lahko da kdo link kjer se piše nemški podpori da to porihtam kar z njimi ker slovenska nas ignorira
 

DonSiete7

Member
Reaction score
0
Pa ti si res lud .. pa kaj ti misliš da Muslimanu ne rečejo bosanec .. Imaš hercegovske bosance i to je to.. ČE si pa čefur ti pa ne morem pomagat ... V Sloveniji rečete muslimanom, bosanci .. Veš v bosni rečejo Muslimani, nekateri pa bosanci.. tak, da ne vem zakaj pametuješ če pojma nimaš .. Raje igraj si11 dokler te tvoj soplemenjak ne ponobla do konca .. Tok složni ste, da vas kr Vzverca nobla !! Čestitam..


Reči da se hecaš in ti bom oprostil :) .. si slišal kdaj za bosanskega srba, bosanskega hrvata in BOŠNJAKA (beseda se pojavi med vojno 92') ! ?? to zadnje sigurno nisi ;)
 

DeletedUser

Guest
Reči da se hecaš in ti bom oprostil :) .. si slišal kdaj za bosanskega srba, bosanskega hrvata in BOŠNJAKA (beseda se pojavi med vojno 92') ! ?? to zadnje sigurno nisi ;)

SEM SLIŠAL JA ... ZATO TI PA PRAVIM DA SO TISTO HERCEGOVCI .. KATERI SO OSTALI V BOSNI PA SO SRBI IN HRVATI. Očitno si spregledal :D ... pač **** svak zove drugačije, neki mi reču musliman neki bosanac ali nikad hercegovac .. pa vesele praznike :)
 
Top