Pogovor o svetu 18

DeletedUser

Guest
Psicki bozicki -> tretji fail

Markić glej sploh se ne obremenjujem ne zate in ne za tvoje besede...si glih tko nepomemben ko predlanski sneg...vedno in povsod smo igrali svojo igro, takih kot si ti pa se vedno po dolgem in počrez izogibali in se bomo tudi v prihodnje...pajapataki tvoje klase morjo bit vedno ponoblani - tako ali drugače....

Ne mi govort kdaj si pisal lej...namen ti je bil prit sem - kokerkoli pogledaš...

Moje besede so še kako polne - zato pa tudi sledijo replike, ker sam pri sebi veš kaj sem želel povedat in veš tudi, da vse to še kako drži...


Preveč kosti ti že mečem...dovolj je besed na forumu - se vidmo v igri, tokrat v drugačni situaciji....njam njam njam - pa dober tek.
 

DeletedUser

Guest
revež, to ti je zadnja obramba ne? da malo požališ.....pozabil si omenit, da sem taksist....ko boš fant sam preživljal družino, ko si boš kupil SVOJ flet pol sploh loh kej žališ...do takrat pa klikaj v mama hotelu

na thorinu je tisto sporočilo, če ni zbrisal...jaz sem...tako da mirne duše kopiraj, da vsi vidijo kaj sem dejansko napisal. in da, v tistem plemenu so bli vsi noobi, razn papa strunfa...


hahahah infrek moj, pofailu si ga totalno zdej...no ja, pa drugič :)

Wake up. Drink spark and be awesome.

škoda k nevem na kerem računu igraš, da vidm kdo je ta pr0, ker ti si očitno igraćina in pol.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Strikes again - koga že ?...na začetku sveta se je izljubil z vsakim, samo da je prestopu pol pa osera, kot vedno...pa ipak mi dol visi kaj si misli, kaj govori...kaj sem mislu s tem da je taksist...a je treba sploh govorit :D - Ponižije, zaničuje,...če nebi vedel, da je taksisto bi si mislu, da je g. prof. na filozofski, pa ne zato, ker je pameten ampak zato ker on MISLI, da je pameten...Naj ima družino, naj ima svoje stanovanje, naj ima svoj avto, svojo hišo, karkoli že,....to nima vpliva na to, da mu povem tisto kar mu gre...naj dela v svojem bednem lajfu karkoli želi - me sploh ne briga lej....zarad mene če je strojevodja...

Sej vem, da ga pizdi, ko ma pleme preluknjano z vohuni, ko so se od začetka s svojimi bodočimi zavezniki sekal,...ha ha...časi se spreminjajo, vedno pač ne moreš bit na tisti - željeni strani in vesel sem, da se je lahko razpletlo tako, kot se je.

tako da če nimaš kej druzga za počet, tut to ne rabš, zapit študent
Mam kej za počet, zagotovo več od tebe...veš pa tudi da vsakemu povem svoje in nobenmu ne ostanem ničesar dolžen. Zapit študent - na to gledam kot na študenta, ki si zna vzet čas pa neki spije v krogu ljudi s katerimi se razume,...nekateri pač ne dajo nič na to - mogoče tudi ti, saj še pridejo tvoji časi, mogoče boš takrat drugače razmišljal, ali pa tudi ne.


To jemlji samo kor repliko katerih več ne bo, pa čeprav pogovor poteka le preko foruma - kot je obljubljeno, ko prekinem stike jih ne dodajam več nazaj, ker je vedno na voljo več kot dovolj drugih :)

Pa srečno zafustreran, zabederan in noliferski (predvidevam) dijakec:)


NO HATE, TAKE IT JUST AS CONSTRUCTIVE REPLY
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
hahah...tako zvani Hrabri miški (GA), pritožujete se nad našimi vohunčki, vi pa izkoriščate plemena velika 100.000 točk. Bravo svaka vam čast a niste sposobni znoblat igralce 30k na pošten način? SRAMOTA!

Ko vam stissne pičkic* pri vseh plemenih na svetu iščete plamenice, a ko vam rabijo vasi takrat poberete igralce ki so vam pomagali, res ste smešni, a kaj ko bomo mi blizu? Kje bote iskal plamenice na s19?

Folk se vam smeje vi pa mislite da ste glavni carji, lepa :D

lp matiček ki vas šola :*
 

mojzes

Member
Reaction score
0
ja ja,toti dadl,skoz smo vedl ,da je on tisti izdajalec za KYE,--janez,rivček in :cool:matjažek.
 

mojzes

Member
Reaction score
0
GROBI,še tuki zbriš poste kot si na 17-tki,si mogoč vpleten v afere??????????
 

DeletedUser

Guest
Podpora se naj mal zamisli bruke da večjega ni mene bi blo sram niste vredni da vas pes...---si mislite sami ;)
 

DeletedUser

Guest
zahlačar3 al ka si že pogelj mal vasi igralcev si FAB rato ;)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
o banshee

to vem samo podpora bi na to odgovorila, koliko denarja ste pa prejeli, da ste okrepili barb. vasi in blokirali nekatere igralce, vidim da je res denar sveta vladar, če bo inno games zvedu bo štala, no saj baje so jim že pisali angeli, veliko sreče, vam podpori
 

DeletedUser

Guest
Jok, kregate se zarad igrce čist zjebani vsi.. mečete si real life naprej pa žalte ... najte si delo pa en bolši hobi bo bol pametno ;)
 
Top