Recent content by gistro

  1. gistro

    [Pogovorna tema] Nastavitve novega sveta

    citiram: "Vsak, ki bo anketo izpolnil in vpisal točno ter veljavno up. ime, bo prav tako vstopil v žreb za bogate nagrade! 1. nagrada: 150 premium točk 2. nagrada: 100 premium točk 3. nagrada: 50 premium točk" ... khm-khm, pa vi se hecate?!?! 1. nagrada ne zadostuje nit za EN MESEC...
  2. gistro

    Splošna debata o svetu 1

    off topic nofear, potem bo otrok vodnar, a-ne? ali bog-ne-daj kozorog. moj piccolo terroristo je kozorog. des
  3. gistro

    Petek 13.

    hja ... človek pride s dopusta potem pa to ... gremo po vrsti: 1. čestitke KOH-u na zmagi ... ki je čista kot solza. 2. dream je največji car na tem svetu. pika. 3. ata še vedno ostaja d'best tribe leader na si1. 4. fluxd je največji faker ... itak. 5. noFear ... lahko le citiram atejev...
  4. gistro

    Debata o s5

    ... si1 influence? ;-)
  5. gistro

    kdo si????

    kdo si????
  6. gistro

    *European warriors * Skrivnost uspeha

    pazi kaj govoriš, elita je le ena ... in ta ni na tem svetu ;-)
  7. gistro

    .Q. vs KOH ali vojna največjih razsežnosti na s1 (haha)

    chuck norris je pojedel sir. pika.
  8. gistro

    XmigX

    več kot dober razlog ... enjoy rl.
  9. gistro

    KOH vs TMP ali vojna največjih razsežnosti na s1

    mislim, da je ta post največji off-topic do zdaj. če je že to VOJNA NAPOVED potem si zasluži vidno mesto, novo temo, ne to da je skrita v ... kako že to se imenuje ... v peskovniku.
  10. gistro

    KOH vs TMP ali vojna največjih razsežnosti na s1

    edine igrače, ki se nikoli ne mečejo vstran so lego kocke - nikoli nisi prestar za lego :-).
  11. gistro

    kako zaceti

    nekaj nasvetov se da najti tukaj KLIK, je pa tako kot v vsakdanjem življenju - izkušnje, izkušnje, izkušnje in spet izkušnje.
  12. gistro

    Predstavitev plemena: Epiki a.k.a Full K

    KruhInVoda - ne daj se motiti, ti le igraj po svoje ... tudi če ti ne uspe ni nič hudega, kot pravi pregovor "i pad je let", se boš nekaj naučil ... vsem ostalim pametnim pa le te besede - vsi smo mi enkrat bili n00bi.
  13. gistro

    Anketa za onemogočenje registriranja na svet 1

    zelo, zelo, mimo ... na w8.net moje pleme vodijo igralci, ki imajo 15-20K točk in zmagujemo. kot je enkrat povedal AtaSmrk (ne da mi se iskat kje) to je VojnaPlemen ne pa VojnaPosameznikov. če novinec najde dobro pleme (pozna nekogar v vodstvu recimo) ni razloga zakaj ne bi premagal nekogar, ki...
  14. gistro

    [Pogovorna tema] Vojna Plemen toolbar

    "Leider wird Opera 9.8 nicht unterstützt." :-( ps: drugače, zadeva mi se zdi zelo uporabna - thumbs up!!!
  15. gistro

    Odgovorjeno Božično/novoletno premirje

    bo ali ne bo? mogoče je že čas za anketo ...
Top