[Pogovorna tema] Vojna Plemen toolbar

SIRaleks

Member
Reaction score
0
Hm .. Zanima me če to dela samo na internet explorerju ali tudi kakšnemu drugemu brskalniku?
 

DeletedUser

Guest
Saj tudi piše da ne!

capture49.png
 

DeletedUser

Guest
hehe,zastonj dodatki?
zihr je podrazitev premiuma na poti :p
 

ninja

Member
Reaction score
0
dokler ne bo delalo na Operi, naj ne pošiljajo niti linkov niti obvestil, ker je to le en šit, le kdo uporablja IE, če pa potem ne delajo skripte??? noobi, čisti, kot sem napisal že na .NET forumu

naj najprej porihtajo tisto, kar je nujno, potem pa naj se gredo lepotilne salone, z neuporabnimi zadevami pa se naj ukvarjajo na fejsbuku, na farmvillu, ne pa tukaj - sem razočaran, ko so na .net forumu objavili, da ne načrtujejo podpore za Opero

hehe,zastonj dodatki?
zihr je podrazitev premiuma na poti :p

ziher da je, le zakaj bi se drugače matral, pa še neuporabno je, le kdo uporablja IE??? predlagam anketo, koliko ljudi uporablja IE
 
Last edited:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
distribution-browser.png

Chrome še ni narisan v grafu.

Po podatkih iz leta 2008 veliko igralcev uporablja IE in FF. Vendar dvomim, da se je ta graf drastično spremenil od takrat. Mogoče je IE izgubi nekaj odstotkov in jih je mogoče pridobil Chrome. To je moje osebno mnenje.

Ko so se odločili za ta projekt so sigurno naredili raziskavo, kateri brskalniki se največ uporabljajo.
 

DeletedUser

Guest
jaz večinoma uporabljam mozillo, za train pa opero.
IE pa nikol sploh nisem uporabljal.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
IE je tako uporabljen, ker ga noobi dobijo še na kompu, pa kar tistega uporabljajo :)
Osebno uporabljam Chrome in Opero.
 
Top