hilary
Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • gx je na počitnicah zdaj sem jaz zadolžen za tvoj profil zato prosim...
    kako to misliš da si punčka?... in ali res nastopaš v klubih:D kakšnih klubih pa? veš obiskujem veliiko različnih klubov...
    in hilary kako kaj Si1 mate še same noobe v plemenu jokers al kak je že:D
    ja gx ti si kar malo odpočij in si naberi novih moči... i will take over now:)
    Res mi je žal... vendar zapuščam tvoj profill... mogoče se kdaj vrenem h tebi... ampak našel sem nekoga drugega... in to NISI ti
    Vem da me ljubiš... ampka nevem če jaz tebe... ne nisi ti.. jaz sem kriv... veš ugledal... sem drugo... nisem se mogel... upreti... bila je preveč.... no sklonjena da bi se temu uprl....
    Hja... in kako tzi bo lukasasa pomagal... ? Veš... on ne more nič.... ker pač.. hja.. no ne more.... in ne zna...
    Samo upam da si še zmeraj blond (ne po pameti to tako ali tako vem da ne moreš spremeniti)
    Samo če ti bo lažje.... se lahko tudi lukasasa pridruži... ga bom .... našeškal... ker je bil poreden ... -.- :D :D
    Če že hočeš... no veš.. ne vem... ampak.. mislim ... da bi to.. šlo ... če si za?
    Veš ne govorim rad o takih zadevah.. vendar jaz sem tui še devičnik (shamed)
    haha lol to da si strokovnjak za spammanje lukec misliš samo ti in noobi s katerimi se družiš.
    pri tvojih postih spam zgubi vs svoj pomen-.-
    če te bo gx15 šou na živce mi povej
    sem strokovnjak za spamanje (poglej njegov profil)
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top