Recent content by janci89

  1. janci89

    Pogovor o svetu 12

    Mene ni že tud kar nekaj časa ni tu..sem zamudil že 3 svtove :S in odkrito če povem me niti ne vleče več sem, ker so nasplošno ene te iste zgodbe, ki se ponavljajo iz sveta na svet! Zato nevrjamem, da bi lahko ta s12 bla kaj drugačna.
  2. janci89

    Pogovor o svetu 12

    Men osebno motorka ni nič naredu, al od nečesa mora živet :D hec mal Ne jaz sem bol mislo vaše nasplošno mnenje, kaj si obetate od tega sveta? Al bodo ista sranja kot do zdaj na prejšnih svetovih...najmočnejši igralci v eno pleme sam da bi se čim prej končal sevrer pa take stare fore, kot so...
  3. janci89

    Pogovor o svetu 12

    Mi lahka kdo pove, če se splača prijavit na s12? (kaj se je spremenilo)? Ali pa je vse isto kot na dosedanjih svetovih
  4. janci89

    Zadnji Zmaga!!!

    jaz sem pa šele učenec :D
  5. janci89

    Zadnji Zmaga!!!

    jonke spet pozabu na zdravila hahahahahah
  6. janci89

    Evo me back

    dobrodošel nazaj
  7. janci89

    Zadnji Zmaga!!!

    kukuk, kaj dogaja?
  8. janci89

    Kako dat

    v sam opsi nemoreš dat sliko, edino tiste slikice lahka prilimaš k so že v BB kodah (vojašnica,plemič,mečevalec itd) sliko lahko sam nastaviš kot grb plemena, pri tem pa moraš pazit da ta velikost slike ni prevelika
  9. janci89

    Odgovorjeno Vprasanje

    kdo pa je rekel da bo igral dva računa? kot je miki rekel, njega zanima če ima gdo kak prost račun da bi ga on igral.
  10. janci89

    Zadnji Zmaga!!!

    kak je kaj pri vas vreme? :D
  11. janci89

    Zadnji Zmaga!!!

    ne več :D......
  12. janci89

    Zadnji Zmaga!!!

    zadnji??????
  13. janci89

    Zadnji Zmaga!!!

    vidva razturata :D
  14. janci89

    Pogovor o svetu 9

    kdo pa je zdaj se tu kregal? pol še neveš kaj je kreganje na tem forumu :D kar se tiče pa nastavitev je men čist vse eno, sam da ni skrivnosti in da se podopra mal bolj popravi glede dolčenih stvareh
  15. janci89

    Zadnji Zmaga!!!

    vah sta se pa razpisala, drugi nit ne upajo več pisat :D
Top