Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • Vendar ga ne uporabljam za namene vp. :)
    težko... Veendar pusti se presenetiti :)
    ja, kaj pa drugega. malo barbarom delam težave, ker ne usekajo nazaj ;) tipical noob
    zdaj flako ni več super mod. ni več nič to posebnega :(
    Neverjetno kako te ljubim johnnyyyyyyyyy :* Poroči me prosim!!! Bom tvoja cipa noč in dan. Vzemi me za ženo,.. Le tvoja bom.
    post v katerem matjaž izraža "ljubezen" do mene je spremenil flako:p zato ker je prej pisalo da flako vseskozi omenja moje ime ter je kot v rožicah:D
    kako ganljivo, d tak lepo kažeta to ljubezen ar na javnem forumu, a dobro, popolnoma razumem.
    Tega žal ne vem. Najbrž ko bo potreba po svežih močeh..
    Na tvojem mestu bi se ga izogibal. Pač le nasvet :)
    johnyyy , moram ti priznati, zaljubljen sem vate, oprosti ampak ne morem več skrivati, cele dneve za računalnikom čakam, da boš napisal kakšen prispevek in bom zopet lahko prebiral tvoje prelepe poste... Ljubim te!
    Bosko1 je dobil kazen za žaljenje. Ta je dolga 24 ur(v kolikor nima starih kazni) , tako da v vsakem primeru kazen ni dolga. Glede ingame, forum in igra sta ločena, tako da to kar napiše na forumu ne velja v igri. Razen v izrednih razmerah, če večkrat (cca. 5 krat) žali moderatorja, ali moderatorju grozi, itd, skratka, ekstremi.
    Flako motiš se... Grobi je zaprosil tribunota za roko. Torej lily ni več zasedena! :)
    Lily meni všeč? No ja, bi bila za hišni invetar, samo kaj ko je zasedena... ->>> grobi :(
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top