Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

  • there is no proof... u big lier... u should go for prison for this... im gonna sue u.... kai i would like to rent u... as a lawyer... ;)
    just go on my profile and you will see gx stupid suggest to spam your profile:p
    haha you are busted:D
    ur blaming me.... show me some proof.. u cant do nothing without proofs.... :D
    sorry for all further spams but its gxs fault:p he suggested to spam your profile.
    " no mislim da bi mu lahko poslali kakšno sporočilo... ki bi mu ga nekdo ki je z njim v stiku posredoval bom o tem govoril s flakotom...."

    Glede sporočila povej matjazinhu, ker on je iz LJ. In lahko gre k njemu v UKC na obisk. Jaz sem samo en sms dobil od njega,... Pa grobiju je nekaj na hitro javil... Drugega pa ne vem, pa ga nočem po telefonu gnjavit s tem.. Naj človek v miru okreva.
    :(soplemenjak??? sem čisto pozabil da je z mano v plemenu... :blush:
    sam ti pa si... zaradi tebe sem se zasmejal ko si govoril o debeli mački.. lol
    no drugače pa tudi jaz nisme mogel verjeti ko sme bral kaj vse se mu je naredilo.. pa še nekakšno bakterijo je dubu :(
    Sem prebral :(.... no upam da bo hmalu okreval... in da bo vse okej... ampak.... no mislim da bi mu lahko poslali kakšno sporočilo... ki bi mu ga nekdo ki je z njim v stiku posredoval :confused: bom o tem govoril s flakotom.... sej sploh nevem kaj nej rečm :(

    no sam me pa res zanima kako se je mačka spravila na 6 meterski drevo :mad:

    p.s. tole sem zdle pisal več kot minute... ker res sploh nevem kaj bi rekel vse se enkrat naredi prvič(to da nevem kaj bi rekel) :p)...
    U gave the same pic to matepkc.. and now i fell liek ive been cheated :/ :(
    Who said that i'm a spammer?
    Where're clues to prove that?
    Whatever yes can't agree more, he deserve it, but he doesn't know how to act like a spammer do!
    Deny, jaz tudi ne spamam, ampak le odgovarjam na vprašanja uporabnikov.
    ???
    Kaj ti govoriš?
    Ti nekaj nadleguješ vse tukaj na forumu, jaz ne spamam vse navprek, ampak odgovorjam!
    Kai! MY KING! PLEASE TURN ME INTO A KNIGHT!
    Dosti boljše.
    Samo ne pozabi slikat kako kot dojenček joče in potem sliko objavit na forumu...
    Bla bla bla!
    That's why i'm PunisheR!!! :D
    I'll punish everyone, that were really mean to me!!! :)
    Hehe, zanimivo vprašanje.
    Desno pod njegovim prispevkom imaš možnost report in potem razložiš za kateri kršitev gre(v tem primeru nadlegovanje) in potem pač moderatorji ustrezno reagiramo glede na situacijo.
    Kako, pa ni odvisno od mene.
    lp
    I don't know i think that Satan sent me here to Spam your Profile! :D
    Yeah, i'm sure, because i'm nobody and that's good i don't have enemies, i think so... :)
    I don't know who am i!?
    I'm boored, that's why i'm spamming on your profile!!! :D
    I think you don't know me! :)
    They're arround us!!!
    You should buy Grobi in the nearest store, he can find them in 1 min! :D
    Don't worry about me, i'll stop with spamming and playing VP & TW!
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top