Recent content by lazo1

  1. Pogovor o svetu 10

    w 65, kako imaš nick?
  2. Zadnji Zmaga!!!

    evoooooooooooooooooooooooooooooo
  3. Zadnji Zmaga!!!

    jst normalno =D
  4. Klepet o svetu 8

    nisi edini =D
  5. 1. številka Plemenskih novic

    kdaj lahko pričakujemo drugo številko? LP
  6. Napaka skupna internetna povezava..

    ubistvu je takrat brat imel nick zigga1!
  7. Napaka skupna internetna povezava..

    se opravičujem, ampak malo mi gre pa res na živce, ker sta bila na začetku serverja bila blokirana tudi 2 moja kolega, in popolnoma za brezveze! ampak ok! se je rešilo eden se igra, eden je žal nehal! čakam že cel dan na odgovor kaj bomo sedaj naredili, in še zmeraj nič! T-rider midva se tako in...
  8. Napaka skupna internetna povezava..

    pa saj ne morem verjet, a vi res hočete še tiste poštene igralce ki igramo zgubit, da blokirate kar za brezveze...z bratom imava naštimano vse kot je treba, internetna skupna povezava, in potem danes zjutraj sem čudežno blokiran..pa to je za popi.......drkam pol leta vojno plemen, in potem me en...
  9. Farm skripa

    ej a TW mentor ne dela več al kako? sploh se mi ne poveze gor!!!
  10. Odgovorjeno izbris računa

    ok...hvala =)
  11. Odgovorjeno izbris računa

    ja sam recimo to se izbriše samo račun na igralnem svetu, in potem se ne morem na novo registrirat s temu mailom!
  12. Odgovorjeno izbris računa

    pozdravljeni, zanima me če se da, in kako čisto izbrišem račun tako da tudi na mail ne bom več dobival sporočila (tvoja vas sameva itd.) in da če bom v daljni prihodnosti spet začel da se bom lahko na novo registriral s temu mailom! hvala za odg. lp
  13. Farm skripa

    kje se da dobit skripto za svet 8? hvala!
  14. Vojne na s8

    tale pleme WHY tud sam barbarke zavzema po karti!! smeh!!
  15. 1. številka Plemenskih novic

    zlo dobr narejeno...sm si kar natisnu revijo =) le tako naprej =) čakamo števiko 2 =D
Top