Vojne na s8

DeletedUser

Guest
Pa tam bi mogl met kar veliko vasi nepokritih glede na to koliko so zastackani kakšen urh.p...:)
 

DeletedUser

Guest
Sam SHOP zdej se pa že res spuščate na calimero-tov način osvajanja sveta...
Najprej ste pobrali igralce MiTa v pleme, zdaj ste že WHY...


Sem mislil da boste boljši nasprotniki ne pa da gradite svoje pleme na rekrutiranju...
 

DeletedUser

Guest
to ti misliš

Imam temelj da lahko tako mislim;)

In če uporablaš pamet je vse to samo zato da dobite tiste butaste skrivnosti, ki jih nemorete vzeti 5x manjšemu plemenu:)
Naredili ste dovolj, da je pleme WHY uničeno...

Vodjo z skrivnostjo ste lepo zvabili v BASH...
Nato je šel še Mate12 v SHOP in še tisti z skrivnostjo od WHY je brez plemena zdaj... Čestitam:)
 
Last edited by a moderator:

ona2

New Member
Reaction score
0
Vsi, ki govorite karkoli o WHY. Poglejte kje smo bilo. SHOP, BASH, CDS iz vseh strani. Naj omenim, da nam niso prevzeli skoraj nobene vasi, med tem ko smo BASHU pridno zavzemali vasice. Ne govorim o velikih stevilkah da nebo pomote. Tile prestopi so pa bili, ker najmocnejsi igralci v nasem plemenu niso hoteli zakljuciti z igro ko so prisli tako dalec. Nikoli nismo bili na strani shopa/basha (ravno nasprotno) ampak od začetka smo bili obsojeni na prepad. Pa o zavzemanju barbarskih vasi rajš nebi, ker nic ni res. Aja pa naj omenim da so bash in cdc neprestano poskusala zvabiti igralce v pleme, kar potrjuje kakšni ''proji'' so. Dokazali smo se, pa nihce ne more nič reči. Glede na to da smo bili 5x manjso pleme bi shop in bash moralo biti sram!! LP
 

DeletedUser

Guest
Ampak ste se predali...

Imeli ste 3x lažjo nalogo za prevzemat vasice, ker večino majo na fronti z nami ampak vi ste se predal oz. ste se kao zaščitili...

SHOP na tem svetu ni naredil še NIČ razen rekrutov... In vsi se bojite SHOPa:D
 

DeletedUser

Guest
whyoun00b, žal jim niste stali ob strani, ko so vas potrebovali. In nasprotno so WHYevci pomagali vam, ko ste jih potrebovali v našem zaledju, res lepo od njih. Očitno niste pleme, ki s svojimi zavezniki ravna kot to narekuje nepisano pravilo te igre.

Očitno vse po vrsti nagovarjate za boj proti nam, ko pa jim "zagusti", pa od vas ni niti trohice pomoči. Seveda ste pa zavarovali njihovo skrivnost, zelo korektno od vas.....:rolleyes: "Ostali pa naj se znajdejo kot vedo in znajo", je očitno vaš moto...

Me pa prav zanima, če se bo enako zgodilo z ostalimi vašimi prijatelji na osmici, ko bodo oni vas potrebovali. Če opazujejo karto natančneje, bodo hitro videli kam -B- taco moli, ampak zaenkrat vam stojijo še ob strani. Dokler jih spet ne boste nukali, ko bodo ubrali drugo smer širitve...

Sem se pa nasmejal ko sem danes videl vašo profilno sliko - samo ime plemena spremenite iz SHOP v -B-, pa bo še vsebinsko pravilno. Drugače pa ja, "top shop" imaš verjetno naštudiran "v nulo"..Samo tako naprej ;)

ps: sem vedel da sem nekaj pozabil - medtem, ko vi ostala plemena pošiljate na nas, dobimo od vas pa tole "Pleme Barbaric je pozvalo k miru. 30.04.12 23:20". Lepa diplomacija, sploh do vaših prijateljev...ampak sej verjetno obstaja za poziv k miru kakšna logična razlaga, če ne, pa se bo že našla....
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kolikor sem jaz zasledil so nas res prosili za okrepitve ja...

Mi smo zašćitili skrivnost njihovo oni nevem če so vsaj to naredili za nas;) In nemoremo vseh njih zastackat ko imamo 2 fronti z vami...:) Nismo mi tisti, ki imamo skoraj cel sever in še del juga našega... Seveda si niste priborili del juga ampak rekrutirali najbolše delo...:) In ostali bi se lahko vsaj potrudili kaj vam prevzet...
Pa nevem kje ti vidiš da rekrutiramo vse kar leze in miglja;) ---ˇ
SHOP rekrutira !!

In ko mi nagovarjamo "vse" proti vam bi res rad videl koliko sveta je na naši strani in koliko na vaši:) Mi vsaj sklepamo zavezništva, vi pa lepo calimero stile povabljate vse:) Da smo vas pa pozval k miru je pa eden mogu narobe pritisnit, ker nevem kdo bi v plemenu rad z vami mir:D
 

DeletedUser

Guest
Kolikor sem jaz zasledil so nas res prosili za okrepitve ja...

lepo, da si zasledil:rolleyes:

Mi smo zašćitili skrivnost njihovo oni nevem če so vsaj to naredili za nas

Bravo, zelo lepo od vas. Mi imamo skrivnost, ostali se pa znajdite stil... Zavezništvo v novem pomenu besede.

In nemoremo vseh njih zastackat ko imamo 2 fronti z vami...
Seveda, zato pa ste jih tako na lahek način zvlekli v tole..Bravo, zelo premišljeno in "zavezniško"...In ti jim očitaš predajo?

Nismo mi tisti, ki imamo skoraj cel sever in še del juga našega.
Fajn :D

Seveda si niste priborili del juga ampak rekrutirali najbolše delo...
Preštej malo vaše in naše. Mi igramo s plemeni, vi z zavezništvi in prijatelji, ki jih tako lepo obravnavate :cool:

Mi vsaj sklepamo zavezništva, vi pa lepo calimero stile povabljate vse
Preden blekneš, vsaj preštej. Lahko pa ti jaz ingame pojasnim štetje, samo povej kam ti naj pišem .. Probava?

Da smo vas pa pozval k miru je pa eden mogu narobe pritisnit, ker nevem kdo bi v plemenu rad z vami mir
Ja, sej ni treba meni tega pojasniti, vašim zaveznikov se verjetno takšne pomote zdijo čudne, sploh ko bi nas naj oni napadali...Ampak ok, sej ste z WHY že pokazali kako resno jemljete zavezništva...
 

DeletedUser

Guest
Naj Peeing Tom raje napiše kako lepa farma je postal na si9... (giggle)
 

ragnarok

Member
Reaction score
0
Mi (WHY) smo naredili kar smo lahko, ko pa več ni šlo pa smo priznali premoč na našem teritoriju. Borili smo se za svoj košček kontinenta.

Grdo rečeno, ampak pleme je tako ali tako stalo samo na parih igralcih, ki smo res sodelovali in si pomagali tako kot treba. KAPO DOL! Da proti trem top 20 igralcem naredim 80k deff. pik s tem da padejo samo trije zidi... tukaj se vidi sodelovanje majhnih igralcev.

lp
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Kolikor sem jaz zasledil so nas res prosili za okrepitve ja...


Zdaj pa uporabi možgane in premisli kaj sem jaz z tem mislil povedati;) Če ti bo težko bom jaz tebi pomagal nič bat;)

a zdaj nam pa še očitaš?

ti tega posta nebi napisala če nebi pepping tom napisal:D
 

DeletedUser

Guest
Pa ti še kar pišeš...:eek:

Whyoun, saj človek te razume, kaj bi rad naredil (pod črto), samo zelo neroden si pri tem pisanju in na koncu smešiš sebe...

Kakorkoli, uspela ti je lepa promocija sebe in plemena v katerem si, tako da..čestitke ;)

ps: ti je uspelo prešteti? In vidim, da ste mirovno ponudbo že umaknili, morda pa je bila res napaka, zgodi se tudi najboljšim...:confused:
 
Top