gx15
Reaction score
1

Profile posts Latest activity Postings About

  • Ne morem dati bana, ker nimam razloga za to, potreboval bi kršitev, in prav tako ne morem zaklenit teme, kajti nimam pravic za tisti odsek foruma.
    (jaz lahko moderiram samo tiste forume, kjer ob strani piše moderator flako, drugje imam enake pravice kot ti)

    Pustite ga, saj tako se vidi, kdo je resen, in kdo ne. Je z svojimi dejanji ogromno povedal.
    Jav peskovniku se posti ne štejejo, in prav tako v klepetu se posti ne štejejo.
    Ne, ker sporočil ne bom videl. (to niti grobi ne vidi)
    Jaz samo vidim naprimer , da ti ta trenutek pošiljaš zs nekomu, itd.
    Ne vidim pa kaj si napisal.
    No, karkoli... Jaz sem pač napisal, kdo se bo držal se bo, kdor pa ne pač ne.
    In ja, vse vidim kdo kaj dela, tudi ko si dopisujete med seboj in vse!
    Raje se me boj... Ne veš kaj vse imam možnost naredit!
    Ma ja če kr neki tole maltratiranje človeka zaradi mačka... Mislim zdaj robert bi lahko umrl tisti maček pa če bi padel bi si malo tačke popraskal ane...
    To je neumno pač.
    Jap čista groza. Bogi soplemenjakec ;( Me feel very sorry for him.. Fak prav hudo mi je, ko berem kaj se mu je zgodilo.

    Ja z lahkoto je prišla mačka spleza tudi na 10 metrsko drevo ni mi jasno kdo je bila tista glupa lastnica katera je želela, da jo rešijo, ker njen debeli mucek bi lahko padel dol. Sem siguren, da niti tribunota ni pogledala ampak le njenega debelega muca kdo bo sedaj rešil, ko je korajžen gasilec padel z drevesa!
    Aja gxy, naslednjemu lahko greš matjazinhu spammat malo. On ima preveč časa in bo užival, ko bo bral tvoje prispevke. ;)
    so you wanna spam grobis profile??
    Pravila so v prvem postu napisana kar si vi nakdandno izmišljate me ne zanima :)
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top