gx15
Reaction score
1

Profile posts Latest activity Postings About

  • ne upaš :D oz. se ti ne da.... in ja tudi če bi lahko pisal nebi več pisal ker ej to zelo nezrelo :p (upam da si je grobi to prebral :D)
    ...sm pozabu da nemoreš pisat po profilih...se mi je mal čudno zdelo da je vse tak mirno...:D
    in ja upam si spamat kr vem da me neboš prijavil:)
    ofmg gx look at that i can spam...and you cant:D and there is nothing you can do about it...except reporting me...but you wont do that...you are nice:)
    1. tudi jaz vem -.-
    2. zakaj se potem tako hvališ, če ne upaš :D
    To je kot da bi se hvalil da imaš Ferrarija ampak si ga ne upaš uporabiti.... kaj ti potem bo ;)
    1. zelo zrelo za tebe
    Vem ja.
    2. tako ali tako se mu neupaš pospamati toliko kot sva mu midva z TFF-jem
    Tudi res, bi še rad nekaj časas bil v ekipi.
    1. zelo zrelo za tebe :p
    2. tako ali tako se mu neupaš pospamati toliko kot sva mu midva z TFF-jem :D
    Jih bom pa še enkrat zbrisal, seveda če bom rpej ugotovil kako se sploh to naredi :p
    Why rush into something when u can do it when u most excpect it ;)

    And yes i will write in english... my profile my rules, and if u dont do the same i will delet ur posts :D
    Flako vem da ne vračaš, vendar ti jaz dajam vse... zato ne skrbi zmeraj ti bo dobro, ko bom jaz zraven.... :p
    Jaz nimam z tvojim profilom nič. Tega ti nisem nastavil jaz. Čeprav moram priznati, da je to odlična zamisel, kajti ukrepi niso mišljeni, da po tebi "vdarimo" ampak, da se iz njih nekaj naučiš. In sedaj, ko bodo drugi tebi spamali profil, boš videl kako so se počutili tisti, katerim si spamal ti.

    lp

    ps. Jaz ti na žalost ljubezni ne vračam.
    Flako rad te imam kako lepo je spet spamati po profilih, čeprav je le ta moj :D
    Jao flako, meni pustiš profil da mi lahko posmapajo jaz pa ne morem vrniti -.- :D
    Gx, dobrodošel nazaj. Povej, Kakšna je bila voda v banovcih? TOpla? Pa ostale "so-plavalke"? Lepe? Nad 65 let? točno po tvojem okusu!
    Sedaj pa, brez kršitev, ker drugače... Boš začel svoje so-plavalke pogosto obiskovati...
    glede lily...jo mam za prjatla:p preglej moje frende pa jo maš XD
    okaj gx lets spam some profiles now. who is the next wictim??
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
Top