Search results

  1. for myself

    Vodstvo Plemena - Prva opeka v Zgradbi

    Jaz Pa Mislim Da 40 JE Dovolj,Ampak Ne V Vseh Primerih,Če Si V Vojni ,Moraš Imeti Čim Več Igralec ki si pomagajo be nice,and you will be fine
  2. for myself

    [Končano - klepet] Izziv za spamerje foruma!

    504 To Bo Trajalo Celo Večnost be nice,and you will be fine
  3. for myself

    Trenutek Resnice.

    sorry,nisem vido se opravčuem lol be nice,and you will be fine
  4. for myself

    Trenutek Resnice.

    kako pa veš da govori o AI , be nice,and you will be fine
  5. for myself

    Trenutek Resnice.

    lol 1,OPROST,pačsn jst napisu, 2.Ti Nisi vprašal Za Vojno Nikjer(ne na zahodu,severu........
  6. for myself

    Trenutek Resnice.

    Vojne so se šele začele,mislim pač resno,ene že trajajo več kot 2 mesca,pa ni dobenega napada,zdaj so se začele vojne,še posebi med šb in eow pa njihovi akademiji be nice,and you will be fine
  7. for myself

    Trenutek Resnice.

    Itak,Pa Tak Dosti Teksta Pišete,Da Kar Nekaj Časa traja da ga preberem, be nice,and you will be fine
  8. for myself

    [Končano - klepet] Izziv za spamerje foruma!

    608,KAK DOLGČAS mi je be nice,and you will be fine
  9. for myself

    Mnenje o plemenih

    šb_1 in šb sta zelo urejeni in neodpustljivi,moreš delat po pravilih če ne so lahko kazni,moje mnenje je da je pleme natančno,iskerno,in se držijo če kaj obljubijo be nice,and you will be fine
  10. for myself

    [Končano - klepet] Izziv za spamerje foruma!

    534 do bo še dosi drajalo be nice,and you wil be fine
  11. for myself

    Trenutek Resnice.

    Tlaelf nima več Možnosi za top 3
  12. for myself

    [Končano - klepet] Izziv za spamerje foruma!

    536 ajde še dosti
  13. for myself

    Ljubezenska pisma članom Ekipe!

    Grobi So Grobi,Kaj Bi Brez Njih,Oni Nam Dajo Upanje,Ampak Samo on Nam Da MOČ Da Gremo Naprej In Se NE UDAMO. PISMO NAMENJENO GROBI
  14. for myself

    Imena

    Jaz Vidim Da Imajo eni ime obrtnik in trgovec,pa drugo........ Zakaj? Moreš kaj naredit da to dobit ali kaj drugEGA
  15. for myself

    Začetek s1

    Kdo Je Naredil Ali Se Spomnil Da Bi Začeli Slovenski Server:confused: Je To Bil Sasuke ALI Kdo Drug
  16. for myself

    Trenutek Resnice.

    torej,ne misim se mešat sam tole bi dodal,če so postali preglasni in presamozavestni več niso noob-i
  17. for myself

    PNP-moja zgodbica

    marek,jaz n vidim poante ,tak da,v čem je fora
  18. for myself

    Zanimiva zasebna sporočila

    smešno,sm jaz ne vrjamem da ma raka da bo še 4 leta žive pa too,sam nategnit hoče vse
  19. for myself

    PNP-vojna

    lOL,lahk bi mal bol zanimivo kot majo eow in šb
  20. for myself

    EoW - unlimited

    Lol,finta ni v tem če si prvi a zadn,Vojska je pomembna,tak da npr:koh ima dosti točk a nič vojske ,čez en teden to ugotovijo vohune se začnejo pogovarjat s drugim plemeni,in se odočijo za napad,čez en teden ni blo ne suha ne duha o KOHu SAM EN BUTAST PRIMER
Top