Mnenje o plemenih

DeletedUser

Guest
Kakšno mnenje imate o različnih plemenih?

Za AIV lahko rečem, da je komunistično pleme.
 

DeletedUser

Guest
double post, napačna tema , kdo zavraga si?, in od kod ti taka neumna izjava?
 

DeletedUser

Guest
Nevem kakšen izraz bi bil bolj primeren, glede na to da še za praznike ne dajo miru z napadi.
Do sedaj sem pleme AIV zelo spoštoval, čeprav so mi naredili precej škode. Da pa me napadajo še med prazniki, je preko vseh meja. Še dobro, da igram samo za zabavo.
Moje mnenje.

lp
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Zakaj bi prazniki pomenili premirje?
Premirja so samo za božič in novo leto.

In jas nisem v AIV na Svetu 1 tako da nevem kak je kaj tam.
 

for myself

New Member
Reaction score
0
šb_1 in šb sta zelo urejeni in neodpustljivi,moreš delat po pravilih če ne so lahko kazni,moje mnenje je da je pleme natančno,iskerno,in se držijo če kaj obljubijo


be nice,and you will be fine
 
Last edited:

hawbix

Member
Reaction score
0
moje mnenje o plemenih: če nisi v pravem plemenu ob pravem času, boš ob vas/vasi :p
 

DeletedUser

Guest
Nevem kakšen izraz bi bil bolj primeren, glede na to da še za praznike ne dajo miru z napadi.
Do sedaj sem pleme AIV zelo spoštoval, čeprav so mi naredili precej škode. Da pa me napadajo še med prazniki, je preko vseh meja. Še dobro, da igram samo za zabavo.
Moje mnenje.

lp

/Vstavi facepalm sliko tu
Poskusi tribalhugs.net.
 

DeletedUser

Guest
pleme AIV je bilo zelo dobro pleme. no mislim veliko sodelovanja in vse dokler ni napočil čas ko so napovedali vojno z KOH. takrat je polovico igralcev spizdlo iz plemena drugi so se borili ampak neuspešno. potem dodatna težava nekateri igralci niso bili več aktivni. tako da sedaj so se združli v pleme P S v katerem so večinoma igralci iz AII. in AIV. tam trenutno se zelo dobro branijo proti koh vendar vprašanje kako dolgo se še bodo.
 

DeletedUser

Guest
a to naj bi bil PnP ali kaj ?

samo vprašam ker mi ni jasno...:confused:
 

DeletedUser

Guest
pleme AIV je bilo zelo dobro pleme. no mislim veliko sodelovanja in vse dokler ni napočil čas ko so napovedali vojno z KOH. takrat je polovico igralcev spizdlo iz plemena drugi so se borili ampak neuspešno. potem dodatna težava nekateri igralci niso bili več aktivni. tako da sedaj so se združli v pleme P S v katerem so večinoma igralci iz AII. in AIV. tam trenutno se zelo dobro branijo proti koh vendar vprašanje kako dolgo se še bodo.

jp zelo dobro si opisal, kako "dobro" pleme je bilo:rolleyes: Drugič glej da si stavki nebodo nasprotovali, saj si zdaj ravno opisal pravo nasprotje od tega kaj trdiš.
 

DeletedUser

Guest
tako sem lahko opisal zato ker sem bil eden izmed vodij v tem plemenu. sedaj pa propada vsi smo zapustili pleme :).
 

DeletedUser

Guest
Če je pleme propadlo ob štartu napadov ne more biti po nobenih (normalnih/standardnih) pravilih dobro... =/
Pa priporočam, da ne vodiš več plemena, vsaj nekaj časa, če so ti vsi člani prebegnili...
 

DeletedUser

Guest
heh :S nisem bil glavni vodja tako da... pravzaprav odšli so v pleme P S kjer sedaj bolje sodelujejo, polovica jih pa je šlo ker so se bali koha
 
Top