Search results

  1. TOP 20 Plemen

    a res malo poglej pod premagane nasprotnike kot napadalec, sigurno smo vsaj trije med top 20, sicer vem samo zame pod imenom soulseeker in za owner-ja, vendar pa noben od naju nima čez 1000 točk
  2. EoW se je ustrašil

    tole si a čisto mim usekal, pravite da ste vsi izkušeni, js se temu sam smejim, kje boš na slo. serverju najdelčez 300 izkušenih igralcev še čez 100 jih komaj najdeš, priznam da tudi sam nisem najbolj izkušen ampak vseno vem kako se to igro igra, poleg tega pa vsa vosilna plemena niso najbolj...
  3. MTB Meet The Block / Povabila

    ampak imamo še zmeraj najboljše povprečje in če misliš da smo neorganizirani se pošteno motiš
  4. MTB Meet The Block / Povabila

    jaz pa farmam vašega igralca luka-1, ki si kar naprej dela vojsko, kar je meni zalo všeč saj se mi v orožarni kar naprej dvigajo procenti
  5. PnH-Pirates and Honor

    vodja PnH predlagam ti da igralca luka-1 vržeš iz plemena ker je postal moja zvesta farma
  6. TOP 20 Plemen

    ker so preveč škrti da bi porabili malo več surovin za sekirce tako, kot jih jaz porabljam, zato imam malo manj točk ampak lahko vseno pobijem vojsko vsakemu naogrog mene ki imajo več točk
  7. SP-Svet2

    cucek 18 a i res misleš da to bo pr ustanovitvi plemena pomagalo ime iz prega sveta, sigurno da ne sploh pa ne pri takšni prestavitvi plemena
  8. TOP 20 Plemen

    haha got them chil sj je prov
  9. TOP 20 Plemen

    kere dva pa
  10. TOP 20 Plemen

    ja in če nas je preveč smo pa zato manj izkušeni kot oni
  11. TOP 20 Plemen

    ajš napadat +LBR+ ker so najnevarnješi in majo verjetno tudi največ vojske zato jih je treba hitro uničiti in ne zapravljato vojske na drugih sovražnikih, prestavljite si da so oni italjani k nam hočejo trst zavzet, vi ste pa dolenci pa gorenci pa štajerci, k se kao nemarate pa usejen rajš trst...
  12. TOP 20 Plemen

    ok pol sam da une čim prej spravmo ven iz tega sveta p.s. ne igram več pod imeno kevca13 ampak pod soulseeker pa sem u plemenu ThE-GoldeN-EmpirE in mamo te švabe tut pod sovražnike tko d vsaka pomoč je dobrodošla
  13. TOP 20 Plemen

    http://si2.vojnaplemen.si/public_report/2fccb0e4870703d238662195a390695a evo report k sm skvatu prvega iz LBR sam sem sam vojsko vidu
  14. TOP 20 Plemen

    vredno bi bilo omeniti tudi +LBR+ ki jih ni pri top 20 po točkah ampak so 1 pri premaganih nasprotnikih, in so izkuženi tujci zato, jih je treba čim prej iztrabiti ker bojo povzročali veliko težav in bojo na koncu lahko bili celo prvi, zato bi se morali zbrati vsi, čeprav bi mnogo kdo rekel da...
  15. TOP 20 Plemen

    beden sm mislu da jo je sam tri dni
  16. TOP 20 Plemen

    hehe vem uni sam gradijo, kr nej jz mam 1 paladina 10 sulic sam jih mislm zdej na ene 100 dt pol pa farm k je jutr zaščite konc XD, pol bojo pa vidl kako se hitr razvit
  17. TOP 20 Plemen

    sej mal poglej ker jih bo zdej polovico ven zmetu ker tisti ki niso bli prej u EoW sploh ne upoštevajo reda foruma(ker pod eno temo čiz u eni drugi stvari pišejo,pa pdodbne reči) sam povem pa da bomo ostal več kot 1 mesec med prvimi 20
  18. TOP 20 Plemen

    pa preber si u susukejevem profilu da točke niso prave pa bojo resetiral njegov račun,se strinjam da bo večino plemen razpadlo sigurno bodo ostala tista plemena iz sveta 1 mogoče pa bo kakšno novo pleme zavladalo temu svet ??? pustimo se presenetiti
  19. Svet 2

    susuke ti maš pa že kr lepo prednost 1 Sasuke.. Test 89.290 8 11161
  20. Nastavitve Sveta 2

    dej saj men povej d vem če morem šolo spricat :D
Top