TOP 20 Plemen

kevca13

Member
Reaction score
0
ker so preveč škrti da bi porabili malo več surovin za sekirce tako, kot jih jaz porabljam, zato imam malo manj točk ampak lahko vseno pobijem vojsko vsakemu naogrog mene ki imajo več točk
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
mislim..Berem forum, vidm pa nikjer kake pohvale o Gummy plemenu ;).. prvo nas nikjer ni blo, zdej pa kr med top 3 :D

Heh :D

točke niso ful pomembne to smo mi pred kratkim spoznali !!!

zato zdaj delamo na vojski in čakamo priložnosti za vojno !!!

LP
 

DeletedUser

Guest
sej nism nč reku da so točke use =), tut jst vem da je treba prvo vojsko nardit, pol pa s tem ropat pa višat use=)
 

DeletedUser

Guest
Prva plemena imajo preveč članov!
In preveč so rastresena! Mi lahko poveste kako lahko uzdržjujete toliko članov :?
Jaz gledam raje premagane nasprotnike -.- kokr na točke :D
 

DeletedUser

Guest
sej nebojo usi ustal v allianci, jih tut preverjamo. Drgač pa naši premagani nasprotniki tut niso slabi
 

DeletedUser

Guest
Ja sej mene pa zanima kako lahko poslušajo in vzdržjujejo toliko članov!
 

DeletedUser

Guest
No... Js sm zacel spet igrat pa iscem eno solidno pleme ki je malo bolj organizirano kot pa trenutnih top 20. Mislm da sm ravnokar zahteval nemogoce:rolleyes:
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
TKo bom reko, prvih nekaj plemen ki imajo okoli 70 članov ali več bodo itak razpadla...To je že pomoje usem ki igrajo dalj časa vojno plemen/tribal wars jasno...Zakaj? Ker ni dovol dobre organizacije.Že če pogledamo nekatere Leaderje ....Npr HEROkiller mislm tip je poslal nekaterim našim memberjem v plemenu tud 3x prošnjo za pridružitev...In koker sm slišov je večina plemen z 90 igralci u zavzezništvu...uredu naj bojo...kje bodo pa farme dobili? ipd...
 

DeletedUser

Guest
Mislim da bi parim organiziranim igralcem ne bil problem zavzeti s2 v 2-3 letih ce se bo tkole nadaljevalo. Vecina izkusenih je ostala na s1.
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Doomc ko si reko da iščeš kako dobro pleme ,daj mi tvoje ime v igri da te kontaktiram pa se kaj zmenmo :)
 

DeletedUser

Guest
Plemena k majo po 70 al pa clo 90 članou bodo mela tako usodo k OMG na si1
 

DeletedUser

Guest
TKo bom reko, prvih nekaj plemen ki imajo okoli 70 članov ali več bodo itak razpadla...To je že pomoje usem ki igrajo dalj časa vojno plemen/tribal wars jasno...Zakaj? Ker ni dovol dobre organizacije.Že če pogledamo nekatere Leaderje ....Npr HEROkiller mislm tip je poslal nekaterim našim memberjem v plemenu tud 3x prošnjo za pridružitev...In koker sm slišov je večina plemen z 90 igralci u zavzezništvu...uredu naj bojo...kje bodo pa farme dobili? ipd...

čas bo pokazal svoje,mogoče bo katerim uspelo preživet. Vse je odvisno od članov in vodstva plemen.
 

GospodUros

New Member
Reaction score
0
Ja sej mene pa zanima kako lahko poslušajo in vzdržjujejo toliko članov!

Čisto enostavno. V plemenu so 3 vodje. Poleg teh vodjih ki so zelo aktivne imajo še 4 ali 5 svetovalcev. A to ni vse imajo tudi zelo dober plemenski forum ki je vedno aktiven. vedno se bere in piše na njem. Poleg tega da so 3 vodje, 4-5 svetovalcu in zelo dober forum je to da si medseboj pomagajo. Vodja plemena vedno nadzira igralce. Na vsak teden preverja aktivnost zadnjih 10 igralcu tako da ga dajo pod čuvaja računa in on pogleda če so aktivni na vojski. ( če niso aktivni na vojski in nimajo dosti točk pol adijo( če so neaktivni za 2 dni)).
Vodje se razumejo med seboj in z plemenom, tako da ni nobenih sporov. če pa že je se ga pa takoj reši. če kateri član vpraša vodje jim to v kratkem času odgovorijo. Ko se bodo začeli napadi z Plemičem bo še organizacija bolj vidna.8 tak da pleme nebo še takoj razpadel, razen če vodji popolnoma odnehajo delati).

Če igralec zaprosi za povabilo v pleme se ga preden ga povabimo strogo pregleda( pogledaš kako je napredeval, kdaj začel igrat, in v katerih plemenih je prej bil, ter koliko jih je zamenjal. Pogleda se mu tudi vojska itd)

zdej veš kako so organizirani.
 

DeletedUser

Guest
Možno je da se bodo nekatera plemena obdržala. Recimo na svetu 1 smo se mi (Izklop) kr dougu obdržal in še smo na sceni sam ne tok visok.
 

DeletedUser

Guest
v Kingsage sma s frendom bla 1. na angleškem serverju, lamal smo vse po vrti, zaveznike smo meli A+, ni blo bolših, pomagal 100 na uro med sabo.

Tuki nemislmo nč spremenit, smiljo se mi tisti ko majo po 6 zaveznikov, ko nevejo da to sploh niso pravi zavezniki, to se ne dobi kr tak na hitrco..
 

DeletedUser

Guest
uni ki imajo po 6 zaveznikov - je totalna bedarija! koga pa lahko farmaš potem, če so pa okoli tebe sami zavezniki?? pa še vprašanje koliko ti bojo v pomoč, ko bo to potrebno....
 

DeletedUser

Guest
tisti ko jih majo po 6 ali več, itk nimajo pravih zaveznikov tak da ja..dvomim da bi kdo kerem pomagu
 

DeletedUser

Guest
Najbolše je če plemena imajo samo od 1 do 2 zaveznikov.
Ker če jih imaš ukol 10 sploh nobenega nemoreš farmat -.-
 
Top