Search results

  1. Zavzemanje.

    Vem vem saj tudi nisem trdil da je point whore ^^...Samo dejstvo je da na si. serverjih bo tisti ki prvi nobla vedno point whore :)
  2. Zavzemanje.

    Hmmm ce ma dost premaganih nasprotnikov se ne pomeni da ima veliko vojske :)....Lahko tudi da jo je uso pobil v zacetko ko je noblal :)....Lahko da pobija milico z 600sekiram in ma zato toliko prmaganih vse je mozno :)...Po drugi strani pa nevem zakaj se zgodba iz usakega serverja ponavlja vsak...
  3. dual

    Rabis premium ze pri min.30 vasi :rolleyes:...Precej zaradi script dobivas 200 napadov kak bos to use tagooo brez premiuma :rolleyes: nebos vedo ki je skavt ne ki je noble :D
  4. Zavzemanje.

    Samo 1:2 :eek: in potem da ne delas na tockah :rolleyes: Sam men si usejen legenda hahaha :D !
  5. Igralci na svetu 7

    Prevec :lc: delas :) pa si uzev 10 zeleza stran pa dodal 5 lesa :D :P noob :D haha :cool:
  6. Igralci na svetu 7

    Mors pazit da te z milico ne napade ;)
  7. Fejk ??

    Da mi smo plastic fantastic ^^ :D
  8. Mja itak da gre :) se mal pa konc s sihtom ^^

    Mja itak da gre :) se mal pa konc s sihtom ^^
  9. Vojne na s7

    se te boma ponoblala nezno al kak se temo rece haha :P....Dobre prijatle si zbiras :D haha :cool:
  10. Vojne na s7

    Yoshimitsu tistega nooba bos takoj ^^ Jaz bom pa Mitjata ker ma noob spoiler >< :D
  11. Božična Zaščita

    Ok hvala ubijalec :) dobo napacn info ^^
  12. Božična Zaščita

    Ekipa Vojne plemen danes ob 13:51 Božično premirje se bo začelo 24.12 ob 00.00.01 ter končalo 26.12 ob 16.00.01 In sicer zanima me ce to vela samo za igralce?Ali tudi za barbarske in bonus vasi :D Hvala za odgovor... Lp Collector
  13. S proti J

    hahahaha :P tud taki mormo obstajat xD
  14. S proti J

    Jaja treba bo pocakat 14 dni da se noobi spremenijo v farme...In se na top-u pojavijo iskusena plemena ^^
Top