Božična Zaščita

collector

New Member
Reaction score
0
Ekipa Vojne plemen danes ob 13:51
Božično premirje se bo začelo 24.12 ob 00.00.01 ter končalo 26.12 ob 16.00.01


In sicer zanima me ce to vela samo za igralce?Ali tudi za barbarske in bonus vasi :D

Hvala za odgovor...


Lp Collector
 

DeletedUser

Guest
Ekipa Vojne plemen danes ob 13:51
Božično premirje se bo začelo 24.12 ob 00.00.01 ter končalo 26.12 ob 16.00.01


In sicer zanima me ce to vela samo za igralce?Ali tudi za barbarske in bonus vasi :D

Hvala za odgovor...


Lp Collector

za igralce ja, za barb in bonus vasi pa nebo.
 

d00men

Member
Reaction score
0
jst dobivam 33 napadov od the one,ki pridejo jutr kako je z njimi?Bo veljal napad?Morm vedet,ker me s temi napadi sesujejo.
 

gx15

Member
Reaction score
1
jst dobivam 33 napadov od the one,ki pridejo jutr kako je z njimi?Bo veljal napad?Morm vedet,ker me s temi napadi sesujejo.

-.- kako si dobil 33 napadov od njih jaz pa od E-w in EOW še nobenega... Blagor tebi :p

drugače pa mislim da ti bo v poročilu napisalo: Obiskal te je igralec, in ti želi srečen božič al neki tazga
 

DeletedUser

Guest
Siguren? Na .net lani mislim da je veljal vsesplošen moratorij.

nevidim razloga da nebi mogli barb vasi napadat. 100% nisem, to je samo Motorka, pa še njega ni trenutno na skypu da bi ga vprašal -.-
 
Last edited by a moderator:

hilary

Member
Reaction score
0
Siguren? Na .net lani mislim da je veljal vsesplošen moratorij.

Meni se zdi da bomo lahko zavzemali in napadali barb in bonus vasi...jaz niti 1 bonus vasi nimam samo mogoče od MUNGO,harli99 ali simonnn pa če je še kdo v bližini tem 3 ki so v bližini mene pa nočem škoditi k me z lahko znoblajo :D ;)
 

DeletedUser

Guest
Meni se zdi da bomo lahko zavzemali in napadali barb in bonus vasi...jaz niti 1 bonus vasi nimam samo mogoče od MUNGO,harli99 ali simonnn pa če je še kdo v bližini tem 3 ki so v bližini mene pa nočem škoditi k me z lahko znoblajo :D ;)

resno ? pa nisi ti bolši od vseh njih skupaj :confused: ?
 

hilary

Member
Reaction score
0
ne nisem jaz imam komaj 89000 točk ko ima harli99 5 mil. točk simonnn 4 mil. točk MUNGO pa 2 mil. točk...+ Harli99 me ščiti tako da samo 2 :D
 

DeletedUser

Guest
upam da bomo lahko barbare farmali... saj to je tako rekoc "glavni vir dohodkov" za dolocene :)
 

DeletedUser

Guest
HeHe res je. Ker noobi farmajo barbare jas pa njih in tako dobim več surovin. :p
 

DeletedUser

Guest
Torej za vse tiste, ki jih še vedno zanima če se bo dalo barb vasi farmat,100% je da se bo dalo.
 

DeletedUser

Guest
Torej za vse tiste, ki jih še vedno zanima če se bo dalo barb vasi farmat,100% je da se bo dalo.

Pa se ne bo dalo očitno.

Obisk

Tvoje čete so obiskale Barbarska vas (462|454) K44

Po slavnostnem praznovanju božiča in odlični hrani so se odpravili na pot domov.
Vesel božič vsem igralcem!
 

DeletedUser

Guest
Torej za vse tiste, ki jih še vedno zanima če se bo dalo barb vasi farmat,100% je da se bo dalo.

Tvojih 100% si nekam vtakni :p

Zadeva AtaSmrk (Doom) obišče Barbarska vas
Poslano 24.12.10 00:32:51
Obisk

Tvoje čete so obiskale Barbarska vas (537|470) K45

Po slavnostnem praznovanju božiča in odlični hrani so se odpravili na pot domov.
Vesel božič vsem igralcem!
 
Top