Search results

  1. Svet 15

    zdravo 2 leti od kaj sem nehal igrat to igro,pa nič novega igralec zaradi katerega sem nehal igrat šre vedno smeti ta forum-CALIMERO tako je bilo:dobil je doživljenski ban,mi smo ga resili,igral je z nami-pa je zacel noblat svoje,kar nikakotr ne odobravam.pa pustimo to-brezveze se ukvarjat z...
  2. iščem izkusene igralce

    iščem izkusene igralce za igranje na hrvaškem serveru-svet 10. gre nam zelo dobro-igramo na zmago,v plemenu nas je kar nekaj slovencev,iščem pa igralce,ki bi popolnili racune pomeni iščem duale,će koga zanima naj me kontaktira na skype bosko168 pokazimo hrvatom da znamo evo moje javljanje po...
  3. Pogovor o svetu 10

    ja vem s kom imam posla posla imam s psihicno moteno osebo,ki nujno potrebuje pomoč ustreznih ustanov res skoda,kaj to vse ta zemlja nosi
  4. Pogovor o svetu 10

    ja kdo komu grozi,še za to obvesti policaje care joj zemlja,kaj ti to nosiš
  5. Pogovor o svetu 10

    kdo komu grozi odrasti otrok pocutis se ogroženo-hehehe-mi tu ze kar nekaj casa.odrasti otrok,ali se pa prijavi v polje-za tam si zrel v tvoje zivljenje-ti si me po telefonu klical-zato te imam blokiranega.ti si tisti,ki ogrožaš ljudi.star si 43 let-mozgani so ti na ravni 6 letnega otroka.
  6. Pogovor o svetu 10

    kaj tebi model ni jasno kaj bi ti smrdljivec rad od nas prosim podporo,da ukine temu goljufu,laznjivcu hodit na te strani samo zali ljudi,zbija ljudem voljo do igranja.peter-motorka-grozil ti je,ne samo tebi ,tudi ostralim je prosim odstranite ga iz teh strani in te igre razmislite podpora...
  7. Pogovor o svetu 10

    a po sebi sklepaš mladen le preberi si kake bedastoče pišeš tu pa utihni za vedno če si pa sam alkoholik,pa ne pomeni,da smo tudi drugi poisci si strokovno pomoč-potrebuješ jo
  8. Pogovor o svetu 10

    ti ga ne mores nikoli.prevec usran fris imaš
  9. Pogovor o svetu 10

    mislim,da bi moral igralcem,ki si jim uničil špil vrniti še premium pike.nekateri so vložili ogromno.zajebal si jih pa izkljucno ti-tako da raje utihni,kot,da spet tupiš svojo izrabljeno zgodbo najlepse se je vsrat in zbrisat.to je torej tisto,kar si obljubil,ko si prevzel-samopreberi si nazaj...
  10. Pogovor o svetu 10

    mislim da bi moral se igralcem,ki si jim uničil špil vrniti premium pike
  11. Pogovor o svetu 10

    calimerotovo manipuliranje: [19:11:34] Veliki Blek (mladen): cim vec shopa vzemi da zapres rekrut usw-a [19:20:25] Veliki Blek (mladen): pol uws severa ne bi videl sedaj ko je zjebal bash in shop-se je zacel menit s tistimi,čez katere je ves čas pljuval mladen-svaka cast-najvecji dvorski...
  12. Pogovor o svetu 10

    spet ne veš kaj govoriš za razpad plemena BASH si kriv samo ti g, calimero.ti in tvoja pamet noben ni izdajalec tu.nikoli nisem niti vohunil-niti izdajal.tudi racun sem predal naprej,v upanju,da bo nekdo lahko škodoval tebi res sposoben vodja si-zakaj -v roku 14 dni od kaj si prevzel...
  13. Pogovor o svetu 10

    no pa da še jt povem.kaj je bilo calimero je ukazal noblanje barbarov v plemenu shop (seveda te ne udarijo nazaj),z namenom,da bo nafilal fronto z obrambo-super.a to je veljalo le za shop,ko je nas igralec vzel barbarko z 1800 pikami-igralec je odnehal,ker ga je spucal,je bnilo vse narobe...
  14. Pogovor o svetu 10

    še jih bo-to je šele začetek iskal je to dolgo in tudi dobil bo.vse je imel zaveznistvo,nas ki smo bili na njegovi strani-a ne,treba nas drkat zdaj si ga nadrkal prijatelj-20 tvojih,proti vsem,ki ga sovrazijo-mo toda nimas kaj-bogi je,tezko je imet tako malo razvit mozak,in...
  15. Pogovor o svetu 10

    tudi zafural ga bo zelo hitro.drugega kot hvalit in noblat svoje in barbare itak ne zna kdo je temu dal se eno priložnost tule-raje koncam za vedno,kot da poslusam samo eno njegovo bolno idejo žalostno je to,da bo zaradi tebe propadel tako bash kot tudi shop,krivdo boš pa valil na...
  16. Začetek konca sveta

    svet 5 se bo zaključil v nedeljo 22.7.2012. aja,kaj res katerega leta že???????????? lp,bosko
  17. Zaključek sveta 5

    da se ne bo na koncu govorilo kdo in kaj je noblal po svetu 5 sem se odločil,da tule prilepim vojno statistiko plemena BZJV Vojne točkeUvrstitev Ime Osvojene vasi Izgubljene vasi Lestvica premaganih nasprotnikov v napadu Lestvica premaganih nasprotnikov v obrambi 1 bosko1 375 14...
  18. Zaključek sveta 5

    prosim pošljite sporočilo vsem igralcev sveta 5,da se bo svet zaključil,do sedaj še ni bilo nobenega sporočila drugje kot le tule glede na to,da marsikdo neve,da se bo v nedeljo vseskupaj ugasnilo,mislim,da so si prav vsi igralci na svetu 5 zaslužili to informacijo samo predlog podpori,da...
  19. Začetek konca sveta

    se opravičujem lp
  20. Začetek konca sveta

    že zamujate in potem naj še igram.s tem svetom definitivno končujem z igranjem vp-ja če nekaj obljubite se tega držite in ne zavljačujte-zaradi tega sem vam prej že pisal,da se izognemo tega vasega zavlačevanja,toda tako je vedno in izgleda da mora bit po novem je razpadlo tudi pleme pivo...
Top