Search results

  1. Predlog premium točke

    Vojske in pospešenega urjenja si za premium skoraj gotovo ne bo mogoče kupovati, če bi to uvedli bi izgubili 95% igralcev, se pravi bi skopali sami sebi jamo.
  2. Neuradni časopis sveta 20

    Zelo dobro napisano, samo tako naprej.
  3. Neuradni časopis sveta 20

    Zelo zanimivo branje, lepo je videti, da se še nekdo trudi zato, da bi oživel naš forum, samo tako naprej.
  4. Nov svet?

    Ja 1 novembra bodo 3 meseci od začetka sveta 17, tako, da bi bilo super, če bi se nov svet začel še v prvi polovici novembra.
  5. Nov svet?

    Svte brez farmanja bi bil res totalno mimo. Me pa zanima, če podpora približno ve kdaj naj bi se začel nov svet (1 mesec, 2meseca?).
  6. Svet 18

    Upam, da bo znano čimprej, ker 23. oktobra se že začne hrvaški svet 19, tako, da lahko na račun novega hrvaškega sveta izgubite nekaj igralcev, ki bi sicer igrali na novem slovenskem svetu.
  7. Svet 18

    Pozdravljeni, zanima me kdaj se bo začel svet 18, hvala za odgovor.
  8. Svet 16

    Kaj si pa ti naredil? Vem le to da si se nekaj ur prej ko si dal brisat racun prisluzil ban za izbris,in si z tistim nekako resil tvojo "Čast"
  9. Svet 16

    Nacho,Noob,Jezerc to je tudi vse kar je blo tak da ni treba filozofirat Povej mi enega iz onega ONE al ka je blo ko je bil zakaj,Tistega deffa smo dobili pa se tisto je blo bogo ko so jih taki kot hemi pa lilijana okrepili,sm slisal da za zjokat, Ne vem kje so tegale Kravato naso,aja pa...
  10. Svet 16

    To je res vendar malo je taksnih,in iskreno BEER ni imel nikoli visokih meril, Povej en svet na katerem so imeli dostojno nasprotno pleme? Lp
  11. Svet 16

    Kdo je rekel da ne znas igrati?
  12. Svet 16

    Se ponovem ze treba zdruzevat za 1. mesto?
  13. Sprememba najavljenih nastavitev S16

    Poglej se ne strinjam za takimi nastavitvami kot so,ampak naj bo zacasno tak(max 15 dni),sam ce se pa odklene se pa se lahko kr omejitev clanov spremeni
  14. tribalwars.net

    Jz bi sel,sam ce jih ni 30+ mi sploh ni za it.
  15. Svet 16

    Nekdo je rekel da ma BEER vce kot pol sveta,poglejte tako ali tako se ve da bodo tile skup drzali BEER+LASKO+TQ+TQ2,tile se ne bojo rasli Ampak ne vem kaj se potem druga plemena zram uzigate,preklicite diplomacijo pa pojdite vojo pot No Guts No Glory
  16. Sprememba najavljenih nastavitev S16

    Iskreno povedano najvecja glupost kar sem jih slisal,Rajsi vidim da se plemena zaklenejo,pa se naj igra(kot zacasna resitev,kot je CM rekel pride stalna z novo razlicico) Ker kje pa je point 10 clanov na pleme ce je vse odklenjeno?:confused:
  17. Svet 16

    Ce je to odgovor potem recem samo (ROLF), isto ko se menijo na si14 da ce stopijo skupaj da so mozni premagat LAME Imam pa se eno vprasanje,ok zvezo sestavljajo 5 plemen ki se ne bodo locile Zakaj pa potem drugi rinete in hocete diplomacijo z njimi,moje prvo domneva da ste rezani,druga pa da...
  18. Svet 16

    Ojoj kam je sla tale vojna plemen,ne vem kako je na narodnih serverjih Sam res kje je point da je tej igro na slovenskem ime VOJNA PLEMEN ( se mi zdi da bi naj to pomenila da so vojne med plemeni) Ne pa da je med prvih 10 plemen kar 7 plemen ki imajo povezavo med sabo (vsi veste katera zveza...
  19. Svet 16

    Zdej nastavitve se kake so,poac cakamo na bolje na svetu 17 Lahko cestitamo beer za zmago in njegovim 3 plemenom BEER,LAŠKO,TQ,TQ2,ONE,ON1,-GC-,ŠB aja ce sem se kerega pozabil se opravicujem Moj nasvet nehajte igrati ko vam potece remium in je
  20. Pritožba sramota za svet 16

    Jaka ne vem ce je to Glih pametno Se jz mam ko si mi pisal da si v podpori pa da bos porihtal zadeve :P Kot drugo pa se to tak ne sme devat gor ,ce prej ti ne privolis.
Top