Svet 16

tyron

Member
Reaction score
0
Nekdo je rekel da ma BEER vce kot pol sveta,poglejte tako ali tako se ve da bodo tile skup drzali BEER+LASKO+TQ+TQ2,tile se ne bojo rasli

Ampak ne vem kaj se potem druga plemena zram uzigate,preklicite diplomacijo pa pojdite vojo pot

No Guts No Glory
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
Sej dečki res, brezveze igrat to je res bedno BEER bo zmagal itak imamo že vsi po 500 plemičev ker nam je podpora nakazala vekine tako da res, kr končajte jaz bom tudi ker to je brezveze igrat preveč bedno samo noblaš in drugo, bom dal kr brisat :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Lej itak mam namen tuki zapret račun in nehat stem,ker je bez veze,sej ni treba verjet,če sn jemu njegov geslo ,jer sva igrala dual neki cajt,tak ,da tebe pa predober vem kak jesi.Pa nema veze,jest nisn zameru nobenmu,niti teb,tak da to igro jemlem za igro tukaj.Če pa se kje dobiva pa ni problem za kako pijačo pa pogovor,pa brez igre in slovenščine,ker nisem tuki hodu v osnovno šolo. lp mičo

to že 1 teden trobezlaš da boš zaprl račun
 

tyron

Member
Reaction score
0
Sej dečki res, brezveze igrat to je res bedno BEER bo zmagal itak imamo že vsi po 500 plemičev ker nam je podpora nakazala vekine tako da res, kr končajte jaz bom tudi ker to je brezveze igrat preveč bedno samo noblaš in drugo, bom dal kr brisat :)

Se ponovem ze treba zdruzevat za 1. mesto?
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Sej dečki res, brezveze igrat to je res bedno BEER bo zmagal itak imamo že vsi po 500 plemičev ker nam je podpora nakazala vekine tako da res, kr končajte jaz bom tudi ker to je brezveze igrat preveč bedno samo noblaš in drugo, bom dal kr brisat :)


Kar se mene tice lahko laprdaš do jutr...na koncu se mrtvi stejejo
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Razumem jaz serkazem dober...sam ves kako pravjo, v vsaki zajebanciji je neki resnice :)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Mah thorin....:)....bomo pač priredili nastavitve tko k smo jih na začetku:D....vse gre če se hoče...BEEr ni ikona ja pa pravilo:)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Mah thorin....:)....bomo pač priredili nastavitve tko k smo jih na začetku:D....vse gre če se hoče...BEEr ni ikona ja pa pravilo:)

Hehe simon, ne razumem point tega vasega "sarkazma" :) sej nihce ne pravi da ste vi tisti ki ste zrezirali da pride do sprememb, ampak ce vam sede, pa najdaljujte....pa evo, nej bo to se eno pravilo....ampak tisto sej ves "sarkasticno" pravilo :)
 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
Mah saj veš...da igra ni več kot nekoč....:). Ne vem...verjetno je bolje da se gremo monopoli...ker to postaja nezanimivo sploh ker nam BEERovcem podpora pušča proste roke:)...Brez veze
 

DeletedUser

Guest
to že 1 teden trobezlaš da boš zaprl račun

Maš prav,zaradi zaprtja tuki na foromu,se poslavljam z današnjim dnem ,bilo je lepo,če je kdaj do konflikta pršlo-naj bo pozabljeno,imejmo lepe trenutke v spominu,žaljivke pozabimo,.........pa še bi lahka nakladav. LP MIČO(iz beograda)
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Lordi lordi lordi.....adijo....

Torej...jz pa vabim velike thorina:)....da pomaže kar nima Noob.....da pokaže jajca v igri:)
 

DeletedUser

Guest
Jaz pa enako vabim beer-ovce ,da pokažejo, če znajo proti FA igrat. Do zdej ste meli po mojem mnenju preveč lahke nasprotnike (noob klaso - kar pa štejemo med težavnost barbarov). :D
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Ammmm ma ne bom reku da je Noob klasa barbarvo(išči odgovor pri nikname:))....zgolje hec fantje iz praprota in nizozemske:)...

Torej...BEER je preveč zaspan ratu dragi FA....ne vem...mogoče kriv Noobov sindrom?...:)....

Kaj znamo ....hja prav nič brez pdopore....snajpamo že do s10 ne več..ker ni treba...kmetije nam rihta motorka...druga pa ne rabmo:)
 

DeletedUser

Guest
Ammmm ma ne bom reku da je Noob klasa barbarvo(išči odgovor pri nikname:))....zgolje hec fantje iz praprota in nizozemske:)...

Torej...BEER je preveč zaspan ratu dragi FA....ne vem...mogoče kriv Noobov sindrom?...:)....
Dobro pustimo zdej nooba..naj počiva v miru :D

Zaspali...pomojem je bikini kriv, da ste na VP zaspali..pa nič bat...niste edini...tudi mi palimo na to :D

Brez podpore pa itak ne vem...privilegiji taki da brezveze...polenil ste se na vseh koncih in to je pač edini način za uspeh beera :D
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Hehehe...končno edn k ma smisel za humor in zabavo...To potrebuja ta špil...:)

Draga infra:)....ok pustmo nooba...gremo na pir pa ste naši...tko smo motorko dobil na našo stran, kaj pravš:)
 

DeletedUser

Guest
Hehehe...končno edn k ma smisel za humor in zabavo...To potrebuja ta špil...:)

Draga infra:)....ok pustmo nooba...gremo na pir pa ste naši...tko smo motorko dobil na našo stran, kaj pravš:)

LoooL....4 poste si rabu, da si napisal če smo za pir...ma itak da smo...keri dec pa ni za pir :D

Motorka je že povabljen sklepam...je itak z vami :D
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Lordi lordi lordi.....adijo....

Torej...jz pa vabim velike thorina:)....da pomaže kar nima Noob.....da pokaže jajca v igri:)


Simon, zgleda da BEER ni samo ime vasega plemena ampak tudi obvezna substanca v velikih kolicinah...

Al ajde, da ti vseno odgovorim ko sem ze v naletu :) Preden osvojite svet (ce ga sploh boste) me boste definitivno mogl ponoblat....Takrat se bo pa vidlo "ko kosi a ko vodu nosi"
 
Top