Search results

  1. Pogovor o svetu 18

    joooj mojzes, pa ti res samo provociraš... ali znaš mogoče še kaj drugega?
  2. Pogovor o svetu 18

    Žalostno je edino to, da ti je vojak00 lepo povedal in ti še kar nekaj bluziš. Še bolj žalostno je to, da imaš toliko za povedati glede smetenja foruma a popolnoma isto delaš. Sicer to kar berem po tem zunanjem forumu moram povedati, da sem popolnoma razočaran, na kako otroški nivo so se...
  3. Pogovor o svetu 20

    No evo pa da se še jaz oglasim. NNP z -SZ- Je obstajal, samo ker je Marina zbolela vam tega ni mogla povedati. To lahko tudi njo vprašate, imam pa tudi na skypu shranjeno vse. Ne rečem, ste dobro pleme in imate nekaj poštenih igralcev, ne vseh ampak nekaj jih imate. Žalostno je edino to, da...
  4. Pogovor o svetu 20

    Če bo želel bo že sam povedal, je zmagal kar nekaj svetov in tudi sedaj na trenutno odprtih je vodilni.
  5. Pogovor o svetu 20

    jao skyrim, ko bi ti vsaj vedel kdo je woley v resnici oziroma katere račune igra nebi tako govoril...
  6. Neuradni časopis sveta 20

    Res zelo pohvalno. Sem z užitkom prebral. LP Rok
  7. Pogovor o svetu 19

    *INF* je bogi z razlogom. Ta razlog je vodstvo ki imajo EGO do nebes visoko.
  8. Pogovor o svetu 19

    In katero je to?
  9. Pogovor o svetu 18

    sej k to berm nevem al se nej jokam al smejim... slovenski serverji so res ratal k naša država, sama korupcija, bi pa rd enkat v živo se dubu z to našo 'odlično' podporo...
  10. Nov svet?

    Ali se mogoče ve kdaj naj bi prišel svet 19?
Top