Pogovor o svetu 18

jonke

Member
Reaction score
0
UMIRI se kolega,prvo vozimo vinjene in take kot si ti,drugič v igri sem ti kr dober nasprotnik,he he.

ne pozabit na vinjeto, zdej še po rdečem morju čekirajo pa kazni pišejo. je cela jeba do sinaja pridt
 

jonke

Member
Reaction score
0
Splos ne ves ka govoris jonke, na si17 sm jim rabo 10x povedat pa ukazat da me znoblajo,ker nisem mel dostopa do racune, ne vem ce si ze slisal za globalni ban ^^.

Ocitno ne ves kje igram na si18 ker spet samo bluzis.


Ikskreno mi je vseen zate pa se za kere iz si17, ste meli sanso da bi dokazal in kja je blo, iskreno vsrali ste se pa brisali (no ne glih ti ti si pusto acc v stanju mirovanja) pa ce bi dobra analizirala tvojo igro prej stanjem mirovanja, nisi nic pokazal noblal si tiste luzerje do 3k pik pa internale, jz sm vam pa amadeja pojedu + carmagedona, ki sicer nista nic dokazala samo sta bla zalozena sploh carma z navezo calimero, in ste me potem napadli kot neki debili noble po 20 ur vstra prej pa 20 nukov na 8 vasi, ne vem kaj ste pricakoval?

pa ne trudi se prepričvat da ti je vseeno za mene, ker je več kot očitno da ti ni :) evo te tvoje zloglasne internale: http://si.twstats.com/si17/index.php?page=player&mode=conquers&id=108707&type=gain&pn=-1

z dadada sva šla dual dokler se ni zgodilo kar se je pač zgodilo in lahko še enkrat pohvalim podporo da se je izkazala
moskito je vašo fronto deffov ko je pozabu deljenje izključit v noči ko so se nuki pošiljali #lol, in če boš cocota kje vidu ga upraš zakaj sm njega (BIVŠEGA soplemenjaka - ker sm biv brez plemena) prevzev: ker je krneki glumiv in lagav (imata nekej skupnega :) ) + me je pohvalu na koncu za unikatno taktiko, katera pa tebi še kako manjka. tko da se kr tolaži z internali ki jih niti pokazat nemoreš. tud si prosu vaše da te prevzamejo ja ko si na meni vse nuke zgubu ko sta z jerrijem jokala da me x-men kateremu sm biv pripravljen prepustit vasice nesme prevzet zaradi nekih gluposti. in če nebi tok jokov se mi zdi da bi bila situacija na lestvici drugačna kot pa je zdej ;) + nism nič zaslediv da bi koga konkretno okriviv za tvoj globalni ban ko si reku da si ga dobu - mogoče si rajše tiho ko veš da je napaka (katerakoli je že bila) samo in le tvoja :)

da se še vrnem na svet 18: me niti ne zanima kje igraš, niti mi ni mar. ker kjerkoli si, te deffajo drugi, ti pa nuke delaš in se lomiš (bi reku da na TIME fronti) če se te je sploh kdo usmilu in te spustu na račun :) ker drugače pač nisi sposoden igrat

zdej pa že nekej replyat z nekimi lastnimi prepričanji v katere samo ti vrjameš
tko da Oton Frank bogom brez boga za vedno!
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
kustos zapri usta dec, to je bilo rečeno na lep način, nimaš pa pojma o procesorjih se vidi, in vidi se da nisi noben dec, kot vojak ki je lepo napisal na gentleman način, sam jezik steguješ nič drugega kot to
 

mojzes

Member
Reaction score
0
ne pozabit na vinjeto, zdej še po rdečem morju čekirajo pa kazni pišejo. je cela jeba do sinaja pridt

Jonke ,da se prite preko morja,pa tudi ostale kot so woley bom prek spusto z begunci vred.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Tolko glejte, da vam MTW-jevci, da vam nebo sefe prevec cvilo, ko mu z nuki prijem na obisk :)



Grega
 

mojzes

Member
Reaction score
0
A ti me še sanjaš ponoči? Creepy


JAZ rajš ponoč sanjam o nežnejšem spolu,bedak peder...ki,nisn to kr misliš,če spa ti ,ti pa lahko pomagajo psihologi in psihiater,pa še po buč jih boš od koga ,ki ni preusmerjen v rit. :p
 

woley837

Member
Reaction score
0
JAZ rajš ponoč sanjam o nežnejšem spolu,bedak peder...ki,nisn to kr misliš,če spa ti ,ti pa lahko pomagajo psihologi in psihiater,pa še po buč jih boš od koga ,ki ni preusmerjen v rit.

Tvoj IQ je na nivoju opice!
 

jonke

Member
Reaction score
0
JAZ rajš ponoč sanjam o nežnejšem spolu,bedak peder...ki,nisn to kr misliš,če spa ti ,ti pa lahko pomagajo psihologi in psihiater,pa še po buč jih boš od koga ,ki ni preusmerjen v rit. :p

chill down mojzes, če boš svojo oblast in moč izrablov nam nikoli ne uspe preko morja pridet ko se boš vsemogočnemu Bogu zameru in nas bo potopil vse po vrsti. če že moraš preklinjati počakaj da prečkamo morje in si daj potem duška ali pa si najdi dušico da ti poteši dušo
 

Bandit

Member
Reaction score
0
Dej prosim vas raje nehajte blebetat in se osredotocite na igro in ne na prepire med sabo...Ce se tako radi kregate se pa enkrat zmenite v kafiču ali pa si skype izmenjajte pa se malo pogovorite.

Lp
 
Last edited:

mojzes

Member
Reaction score
0
naj pove ,kje se dobiva na pijač,če ga kej v hlačah.podžigavat eni znajo,ko jim gre za nohte.
 

woley837

Member
Reaction score
0
naj pove ,kje se dobiva na pijač,če ga kej v hlačah.podžigavat eni znajo,ko jim gre za nohte.

Kdo je zdaj gej? Vidiš kako se ti vse vrne, in to zelo hitro! ;)
Otročji si mozjes, na veliko in široko pišeš, v igri nisi pokazal nič.
Smiliš se mi, smiliš!!!
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Kdo je zdaj gej? Vidiš kako se ti vse vrne, in to zelo hitro! ;)
Otročji si mozjes, na veliko in široko pišeš, v igri nisi pokazal nič.
Smiliš se mi, smiliš!!!


Sej piše ,da ti,a še ni vrste pr teb,v igri pa me najd ,pa pošlji kak nukec!!!!!!!!!!!!!!!:p
 

mojzes

Member
Reaction score
0
Te matra ja,ker ne veš,tok bi mogel več jih nardit,pa nebi blo več hinavcev,he he.
 
Top