Search results

  1. Anketa: Limit farmanja

    Pozdrav. Evo danes zjutraj po kafetu me je presinilo vprasanje "ali slo podpora sploh igra vp, je sploh kdaj klikala?" Nevem sploh kaj zelite dosec z limitom farmanja sam to vam povem da ce se brise vecje racune bo svet koncan cez 5 let al pa vec. Zakaj nebi enkrat dali prav tistim ki igrajo in...
  2. Pogovor o svetu 18

    Kako piskate MTW-jevci, vas počasi zmankuje?? Malo gledam po karti, kje je dingiskan, kam odhaja gorazd? Cvilkoti :) Yepi bog? To si na zadnji strani novic pod rubriko VICI prebral.
  3. Dual

    Jst bi šou duala. Maš skype?
  4. Pogovor o svetu 18

    Nihče te nebo pogrešal!
  5. Pogovor o svetu 18

    Ohh moj gospod. Potem se javljajo igralci aka afna in ostali lulcki iz MTW- ja ki so noblal barbarke od brisanih računov GA plemena... Pa saj str takrat pisali da se podpira ne meša... Zakaj sedaj drugačno mnenje? Mogoče ker ni več barbarov. Ohh ta Time ve barbike pojedu :O
  6. Pogovor o svetu 20

    Poz. Matic aka Nasikanc, a ni malo čudno da se na vsakem svetu govori o tebi ter o tvojih dejanjih? Lp
  7. Pogovor o svetu 20

    Jst bi, sam nimam izkušenj pa brez premiuma tud neznam igrat :(
  8. Pogovor o svetu 20

    Živjo. Sem se prijavil na ta svet bolj iz firbca kot zares, ker je bilo rečeno da bo brez nočnega bonusa. In spet je podpora pokazala da se ziblje po vetru. A lahko faking enkrat speljete svet brez vtikanja??? Ne gre kaj ne? Tisti ki jamrate za barbarke... ena 500 točk bo več v naslednjih dneh :*
  9. Pogovor o svetu 18

    Za vse ki ste zvili rep med noge: .....drugače pa dokler ne dojamete da so bile vse napake na vaši strani (z izjemo deff-a v barbarkah, kar je za moje pojme še pod vprašajem) in tukaj ni prišlo do kršitve z strani podpore lahko lajate tja v 3 dni še kar nekaj let pa še kar nebo nič iz...
  10. Pogovor o svetu 18

    Hvala za tvoj trud, ampak je prepozno. Srečno naprej ;)
  11. Pogovor o svetu 18

    Gal. Jst na 14-ki nisem igral, tko da nevem česa me obtožuješ. Kako komunicirajo drugi me ne zanima, zakuhali mi? so nam povrnili enote? Smo mi Motorko prosili na skaypu? Daj ne delaj se še bolj smešnega. Vidim da te je prizadelo to brisanje... Vsak server isto? Ja sej sm jst dal brisat cucek12...
  12. Pogovor o svetu 18

    Pozdravljen. Nobenega ni zmotil ban Diablota. Tudi odvzem vasi ne, ker roko na srce smo naredili napako. Zmotilo me je ker je nafilal vasi z 30k enot, pa tudi to sem požrl. Nisem pa mogel preko tega da jim je povrnil nuke, naš def ki je bil pri diablotu pa seveda ni bil povrnjen (sam sem...
  13. Pogovor o svetu 18

    Pozdravljeni. Tako bom dejal: "uživajte v igri kdo bo več kovancev naredil". Moje spoštovanje od nasprotnikov, ki so kaj pokazali imata le Suco in MasterX. Kar se tiče podpore: Eni pišemo listke, drugi pa kliknete Motorko na skaypu. Le na čigavo korist se bo prevesila tehtnica? Je za...
Top