Pogovor o svetu 18

woley837

Member
Reaction score
0
Kak je blo fajn ko te ni blo... Kak je blo na maturancu? In glede na tvoje izjave ko si reko da ne delaš polovično delaš naful... a šola bo pa šla polovično skoz? Ker se mi zdi da je od 7:55 do 14:05 šola... to je pa že skor polovica od njega (spanija)... si reko da se ne boš jebal če bi mel pol tolk za delat torej lahko pričakujemo da boš zdaj končal al kak? Ker med poukom bit gor je na vaši šoli kr riski (preverjeno)... no razen če sediš v zadni vrsti :p pa še matura pa maturantski, da ne omenjam učenja za ocene... vzame neki časa razen če delaš polovično

Jaz te ne razumem ama ništa, lahko še enkrat, bolj slovnično in razločno spišeš?
 

DeletedUser

Guest
Jaz te ne razumem ama ništa, lahko še enkrat, bolj slovnično in razločno spišeš?

Ti pa tak očitno ne spremlaš ka si ljudje pišejo prej ko kaj objaviš. Najprej preberi ka so se menli pol pa še enkrat moj post preberi pa ti bo bolj jasno. Igro bolj obvladaš ko slovnico :D Vsaka čast :D
 

woley837

Member
Reaction score
0
Ti pa tak očitno ne spremlaš ka si ljudje pišejo prej ko kaj objaviš. Najprej preberi ka so se menli pol pa še enkrat moj post preberi pa ti bo bolj jasno. Igro bolj obvladaš ko slovnico Vsaka čast

Pogovor mi je jasen, tvoj post pa ne ker pišeš kot kura!!! Asshole
 

woley837

Member
Reaction score
0
idi nazaj v osnovno pa se nauči brati, mogoče ti jo v drugem poizkusu uspe narediti :p ........ travias je čisto lepo napisal

Ja zato ker oba pišeta kot kure, zato za drugim lažje bereta.

Vam se jutri šola začne, jaz sem še frej, toliko o izobrazbi in "zrelosti"!
 

esjoxjod

New Member
Reaction score
0
joj jepi jepi jepi.....mi o noobu, noob na forum.

lih smo se pogovarjal, ker CAR si ti k iz zaledja mal nukce posiljas pa si mislis, ker si ti faking car.

edino kar mas sreco je da te ni direkt na fronti, ker ves da bi te pojedl, ohohoh, ko Binetovo sladico.


sicer pa itak ko pridemo do tebe, bos ze brisal a ne, al te pa ne bo na acc.

zame si ti tak nesposobnez, da je kripton ali pustolovec bolsi....pol ves kok je ura...


zdej pa OdJEPI noob nesposobn.
 

rokyyy

New Member
Reaction score
0
Kako piskate MTW-jevci, vas počasi zmankuje?? Malo gledam po karti, kje je dingiskan, kam odhaja gorazd? Cvilkoti :)

Yepi bog? To si na zadnji strani novic pod rubriko VICI prebral.
 

DeletedUser

Guest
no, če me že omenja lih v sporočilu bom samo tole napisal:

dej cifro na zs pa se vidmo v živo, kjerkoli, kadarkoli!

bodi glasen na compu tako kot večina...v živo mi do jošk nisi predvidevam....

en lep pozdrav mulcu iz računa afnafna oz Jeypi
 

kustos

Member
Reaction score
0
Ma dejte stari, komu vi bucke prodajate... Vsi neki reprezentanca, a pol ste bli zraven ko ste bli olimpijski prvaki lani, mladinci? Dej stari ne prodajej mi take... Če bi biu, bi se predstavu in biu ponosen na to... Ne pa da se tle skrivaš proklet picajzel hudicev...

Odhod dolgo načrtovan? pa kaj ti govoris, ce bi zmagval bi pa tko noblou, pa za kompom sedeu, da te stran ne bi mogl zvlect.. Dej spelte se mi taki modeli, k mi greste na K****...

Vsi neki bežite zdej, kje ste, kmetavzi, RAGNAROK KJE JE TVOJ NACRTOVAN PLAN KAKO NAS BOŠ NOBLOU?!! Kje maš tiste TOP IGRAČINE, da nas boste noblal... Še računa VOJAK00 ne morte znoblat, ki je 3x manjsi od vseh vaših glavnih, pa da se jebete...

http://prntscr.com/8b46sy, da boš vedu kako se igra za svoje pleme in kakšna je razlika med igralci... Eni noblamo sovražnike, drugi pa štejete paladine... Sami presodte kaj je bolj koristno!


Ste me razpizdl s temi otrocjimi forami...
 

DeletedUser

Guest
Ma dejte stari, komu vi bucke prodajate... Vsi neki reprezentanca, a pol ste bli zraven ko ste bli olimpijski prvaki lani, mladinci? Dej stari ne prodajej mi take... Če bi biu, bi se predstavu in biu ponosen na to... Ne pa da se tle skrivaš proklet picajzel hudicev...

Odhod dolgo načrtovan? pa kaj ti govoris, ce bi zmagval bi pa tko noblou, pa za kompom sedeu, da te stran ne bi mogl zvlect.. Dej spelte se mi taki modeli, k mi greste na K****...

Vsi neki bežite zdej, kje ste, kmetavzi, RAGNAROK KJE JE TVOJ NACRTOVAN PLAN KAKO NAS BOŠ NOBLOU?!! Kje maš tiste TOP IGRAČINE, da nas boste noblal... Še računa VOJAK00 ne morte znoblat, ki je 3x manjsi od vseh vaših glavnih, pa da se jebete...

http://prntscr.com/8b46sy, da boš vedu kako se igra za svoje pleme in kakšna je razlika med igralci... Eni noblamo sovražnike, drugi pa štejete paladine... Sami presodte kaj je bolj koristno!


Ste me razpizdl s temi otrocjimi forami...

Dej vsi po vrsti ste lahko tiho :) Če bi mi razpolagali z 30+ plamenicami bi bla druga zgodba tudi. Pa niti nima veze :) Čudno pa da pe vojna traja če smo vsi po vrsti taki n00bi. Če se pr vas nebi pol igralcev zamenjalo nebi blo tak ko je :) Pri nas smo že vedno vsi od začetka oz. smo prišli že dolgo pred vojno :) Mate pa pr vas takega ko bo rajši za kompom sedel ko pa bil v šoli. Žalostno res da nam to pod nos mečeš :) Še dobr da je še sam en mesnc :)
 
Top