Search results

  1. Pritožba Necenzuriranje besed

    Sucker ni grda beseda, KaktusSucker pomeni izsesovalec kaktusov. To dela veliko plemen v Afriki in drugih nerazvitih, še posebej tropskih državah. Seveda pa si me užalil in si mi rekel... To je spet primer grdih besed v tej igri, ki niso cenzurirane. Vidim, da je igralna skupina (playerbase)...
  2. Pritožba Necenzuriranje besed

    Ne poslušajte neresnic. Igralec, imenovan hanibal532 (zrelost po imenu...), govori, da nimam otrok. Moj sin je zelo resničen in za njega sem zaskrbljen. Kaj pa, če bo postal ... samo zaradi tega, ker je videl te grde besede na profilu nekega igralca?? Vojna plemen je uničila življenje mojega...
  3. Pritožba Necenzuriranje besed

    Moj sin je včeraj videl, kako igram vojno plemen. Star je le 5 let in videl je grdo ime nekega igralca, ki ga ne bom imenoval. Od takrat se je naučil nekatere besede, ki so popolnoma neprimerne za navadnega 5 letnika. Seveda je šel na google in vse "pogooglal". Upam, da se bo ta napaka v...
  4. Kaktusi

    Jaz obožujem kaktuse. Od nekdaj sem čutil posebno vez. Vendar to ni bila vaša navadna posebna vez, vendar posebna posebna vez. To je bila posebna vez med mano in kaktusi. Obožujem kaktuse. Ko sem bil star šest, sem imel moj prvi kaktus. Bil je še majhen in jaz sem bil tudi majhen, zato sem ga...
Top