Search results

  1. Problem

    imam problem nevem če tud ostali majo isti problem. Takole je vsakič ko ropam dobim sporočilo, da sem prjel odličje "ropanje" to je ko naropas 500 surovin ampak problem je v tem da ko oropam vas vedno dobim še poročilo za prejetje odličja, ki sem ga že dobil to se mi je že zgodilo 2. če ne...
  2. PNP malo naokrog

    Začelo se je leto 2010 in kmalu po tem se je odprl svet 3. Ko so so ustvarjalci sveta 3 še vedno pripravljali svet 3 se je mnogo igralcev VP že pripravilo za hitro registracijo, bili so zelo veseli in kmalu tudi zadovoljni s svetom 3. Nadgrajevali so si vse kar so potrebovali za najvišji...
  3. Čuden napad

    evo napad in obramba http://si1.vojnaplemen.si/public_report/b8a798c8e0ea7223465d42de6beb6488 in stopnja obzidja je 7!! tole se mi čuden zdi ker je poslal predvsem obrambno vojsko
  4. Božično darilo

    ja dober dan oz.dober večer! jest sm pomislu zdej k je božič majo na enih spletnih straneh tok enih "božičnih daril" pa bi lahka tud tle mel neki npr. ene 3-4dni premium računa al pa hitrejše nadgrajevanje za paladina al pa kej tazga nevem no, zdej če pomislte je blo na začetni strani da...
  5. Stari prijatelj

    zivjo! rad bi najdu prijatelja na vojni plemen s katerim se že dolgo nisva videla opis: ime:Klemen sola oš ketteja in murna 9.a moje ime(njegov prjatu):Uroš N. ja upam da gleda ta forum hehe sej se me spomneš aneda poznava se od vrtca naprej pol u 2 clasu sm se pa preselu njegovi frendi:Žan...
  6. Slovenščina/nemščina

    men od učeri naprej kaže nekaj stvari po nemšk se pravi poročila po nemšk pa seznam igralcev ali plemen pa za nadgraditev kaj je narobe pr men ni to sm 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
Top