PNP malo naokrog

TheForgoten

Member
Reaction score
0
Začelo se je leto 2010 in kmalu po tem se je odprl svet 3. Ko so so ustvarjalci sveta 3 še vedno pripravljali svet 3 se je
mnogo igralcev VP že pripravilo za hitro registracijo, bili so zelo veseli in kmalu tudi zadovoljni s svetom 3. Nadgrajevali
so si vse kar so potrebovali za najvišji doseg svojih točk. Kmalu po ZZ je padlo veliko igralcev in mojih soborcev na s3 v
endar nekateri so se obdražli in tako ustvarili tud svoja plemena kot so Apple , Karak in E-w zdaj 3 najuspešnejša plemena,
ki še vedno vladajo svetu 3. S-L-O je začelo dobro ampak so nekateri že vedeli da jim ne bo uspelo najprej so bili skoraj
najbolši prav tako vodje plemena so se veselili in igralci v plemenu ampak nato se je nekaj zagozdilo kar nisem doumel dokler
igralci niso začeli zapuščati plemena brez razloga in začeli smo padati zato sem za svoje preživetje prišel v pleme FnB ki je
bilo 5 po lestvici in je prav tako začelo z upadom vsi igralci so odhajali v Apple ali KaraK vodje so bili nezadovoljni in
prepovedali prehod v KaraK ali Apple ampak jim ni uspelo igralci so odhajali ter bili zaščiteni pred prejšnim plemenom. Povedal
sem vodjam da so začeli prelahko, da niso bili strogi in zaradi tega izgubili in še zdaj se nekateri bojujejo v plemenu S-L-O in to
spoštujeo vsi. Zato sem za svoje preživetje prešel v pleme KaraKa kjer so me toplo sprejli čeprav smo bili v vojni z njimi
pri tem mi je pomagal igralec Arthur. Vsi so se na začetku bali vohunov v njihovih plemenih ampak potem so izvedeli da jih še
ni bilo. Boril se veliko bitk in jih veliko izgubil ampak še vedno se nedam še vedno stojim čeprav komajda ampak pri tem
imam soborce, ki mi pomagajo z mojim preživetjem. Zdaj smo prijatelji in si med seboj pomagamo in si bomo pomagali
dokler zadnji preživeli v plemenu ne izpuhtli v zrak kot včerajšni kruh. Sam sem začel dobro ampak igralec telekom kar naprej
vsiljuje svoje nezažljene klice(skavte), igralec dicaprio še vedno igra uspešno kar se da in mali(tiny)filip se še vedno bori
za svoje življenje , ki je vedno krajše zaradi igralca coprnik , ki ga z svoji uroki napada. Vedar benetke(igralec)so še vedno ostale
tako kot so bile zmeraj pe vedno preplavljenje z goro vojske, amapk vojska mu ne bo pomagala na jupiter123, dreamer33 z svojo
neprebito vojsko še vedno zasanji in preslepi vsakega igralca, ki mu prekriža pot. rocket racer še vedno drvi zvezdi na poti
ampak S74R in zvezdko sta mu ševedno na poti. urbani22 še vedno z svojo urbano kartico plačuje svojim vojakom za avtobus
tako da lahko nekam pridejo in hitro oddidejo preden pridejo okrepitve igralca iz kraja lenovo1995 naproti. Vendar bond008
novi james bond! izve podatke in uniči vsakega ki mu je na poti zelo potiho in hitro. vojska od neuničljvi se vedno nahrani od
big mac -a. predatorxd še vedno pride neopazen z yamaha123(kot motor) preko vasi nisdeboss kjer predribla igralca c.ronaldo9. JugoBoy
se pelje z jogotom preko gozd -a ampak NARUTO je še vedno najboljši. Blue ninja je novo ime bele ninje pritihotapi se z skavti
kamorkoli hoče in to ponoči da nobeden ne opazi. IDIOT je klobasa 75 medtem ko preiskuje lunaV(luno) in kmalu obišče klub
klubworld kjer notri že špila IlUmekoIlU ob njem pa se prilizuje nina1 ampak jo njena mama(igralec) vedno premaga. lepidasa
še vedno cuka cuka(igralec) za lase tako da vedno dobi kar hoče. MacGyver ima še vedno pod nadzorom nokia95 in je še vedno boljši od
robot23(robota). Bencinar pa je še vedno brez bencina(brez vojske). polde zidar gradi obzidje ampak mu vitez1998 še zdaj prebije zid
tudi psenicka(igralec). PLEMIČ Z PAMETJO še vedno drži skupaj z kraljevič -om. in kdo mislite da je boljši prelepi ali coprnik? seveda
prelepi saj z svojo lepoto premaga vse in osvoji veliko srca(veliko vasi). specialc še vedno navija za barcelona123 otrocicek
pa še vedno špila na mario1994. LordGusty še vedno uporablja aparat(igralec), da preživi in včasih mu pomaga če da aparat na MAX11 in tako
preživi veliko. In tako se bitke nadaljujejo ampak še vedno ni konec igre.
 

DeletedUser

Guest
večina jih tega pomoje nebo sploh brala, ker je samo veliki zid teksta. Malo bi skrajšal pa slike vmes not vrgel, pa bi čisto drugače zgledalo.
 

TheForgoten

Member
Reaction score
0
jah sm reku da nvm kere slike bi dau ampak bi useen mogl ke dt kmr gre
jah to sm use napisu takoj po sporočilu k je blo zdej pa kukr kol napisu
sm zarad nagrad sam če bi jest vedu da bo treba pol krajš se jest nebi tok matru
 

DeletedUser

Guest
Tolko je tega da se mi neda brat...postaj slike pa bo...
 
Top