Čuvanje računa

Status
Not open for further replies.

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Spet imam en problemček...

No,z enim igralcem sva zamenjala računa s3/s4 in dobil sem njegov račun na s3.
Ker igra pod istim imenom na drugih svetovih,me je dodal za čuvaja da bom tako igral.
Sedaj so njega na s4 blokirali,na skypu pa ga ni.
Po 60ih dneh čuvanja baje ne bom mogel več enot premikati -.-,in ne sprememba imena,ne gesla ne pomaga,saj se to spremeni na vseh svetovih. :S
Ali bi mi kdo znal pomagati? (podpori sem že pisal,sam potem so kar temo zaprli).
LP
 

DeletedUser

Guest
sem enkrat imel podoben primer, vendar,... mislim da ni resitve...
edino kar lahko poizkusis, je da gres pod nastavitve in nastavis da te naj za vsako malenkost obvescajo preko maila... in bos tako onemu nabil ogromno stevilo mailov, in ga posledicno mogoce spomnil da je nekoc igral to igro...
tako bo mogoce prisel nazaj,...

drugace pa ni opcije... pac igras dokler lahko... par dni pre koncem(teh 60 dni) pa zacni odmikat vojsko...

in se mi je ze zgodilo, da je clovek prisem 14 dni prepozno nazaj... in ves zakaj? na morju je dobil plucnico in je bil v bolnici...
samo v vednost, da nic ne sklepas prehitro...

lp
 

DeletedUser

Guest
Spet imam en problemček...

No,z enim igralcem sva zamenjala računa s3/s4 in dobil sem njegov račun na s3.
Ker igra pod istim imenom na drugih svetovih,me je dodal za čuvaja da bom tako igral.
Sedaj so njega na s4 blokirali,na skypu pa ga ni.
Po 60ih dneh čuvanja baje ne bom mogel več enot premikati -.-,in ne sprememba imena,ne gesla ne pomaga,saj se to spremeni na vseh svetovih. :S
Ali bi mi kdo znal pomagati? (podpori sem že pisal,sam potem so kar temo zaprli).
LP

piši mu na svet 4 (ko ga odblokirajo) naj ti pove geslo pa ti spremeni mail....na svojega..in potem lahko geslo spremenis brez da bi se spremenil na si 4....sam mogoče so ga bannal potem pa nimas velik šans da pride nazaj :D
NAPOLEN II. ---- anthraxxx :D heheh
 

DeletedUser

Guest
piši mu na svet 4 (ko ga odblokirajo) naj ti pove geslo pa ti spremeni mail....na svojega..in potem lahko geslo spremenis brez da bi se spremenil na si 4....sam mogoče so ga bannal potem pa nimas velik šans da pride nazaj :D
NAPOLEN II. ---- anthraxxx :D heheh

če mail spremeniš na enem svetu, ga ti isto na drugem spremeni.
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Če bi upošteval pravila glede menjav računa do tega ne bi prišlo. V tvojem primeru pa gre tudi za nekaj drugih kršitev; permanent sitting, neprijavljeno soigranje itd
 
Status
Not open for further replies.
Top