Štetje 1000

DeletedUser

Guest
joooj neznas stet.ce bi biu tuki ubijalc bi ti takoj unicil voljo do igre
39
 

DeletedUser

Guest
46 odlično samo dones nisem nič flakota zasledu je bolj tiho in zgodbo bere hehe
 

Flako

Member
Reaction score
0
49
Kdo more delat kaj ? In, ja berem zgodbo, da vem kdo še bo kdaj pri meni dobil kakšno opozorilo, in pri kom bom kr preskočil kazenske točke in šel direktno na ban ;)
 

DeletedUser

Guest
50 ojej to ziher nisem jez

najbrž ti delat moreš

hehe a je dobra zgodbica

a te lah nekej prašam še k si lih gor??
 

DeletedUser

Guest
52 a ja sej vsi vemo zakaj da banaš hehe

no vprašanje se glaso ker je lah najdogotrajnejši ban na vojni plemen???

in kako ga dobiš???
 

Flako

Member
Reaction score
0
53
Najdaljši je seveda trajen ban, torej , da se nikoli več ne moreš vrniti na Vojno plemen.
Kako ga dobiš? hehe, predvsem pride do tega zaradi žaljenja moderatorja, ali pa če žališ ostale člane, samo te moraš res hudo žalit, večkratno, dnevno, ipd. Mislim , da so vsi do sedaj podeljeni trajni banni bili zaradi žaljenje moderatorja, drugače ne uporabljamo tako drastičnih ukrepov.
V igri pa lahko dobiš trajen ban, če imaš več računov, če račun prodajaš, ipd.
 

DeletedUser

Guest
54

aha torej kolk je takih primerkov upam da se število ne poveča hehe

keri je pa potem???
 

Flako

Member
Reaction score
0
Takšnih trajnih bannov je trenutno 15 in številka redno raste.
Am, ni neke omejitve, kako dolg ban je, jaz npr. lahko točno določim, 1 dan, 1 teden, 3 dni, 1 leto, čisto kako se odločim... Ni omejitev.
55
 

DeletedUser

Guest
56 torej nimate omejitev hehe

in si že dal trajen ban

aja lče moderatorju rečeš da je noob je to čist navadno???
 

Flako

Member
Reaction score
0
57
Omejitve so, vsekakor. Moderatorji nimajo dostopa do nadzorne plošče, preko katere bi lahko prosto bannali uporabnike. Modi lahko le dajejo kazenske točke, katere privedejo do avtomatske blokade, ko jih zbereš določeno število.
Jaz, kot super moderator in grobi kot administrator lahko dajeva takšne neomejene kazni, vendar tudi midva morava imeti razlog za vsako kazen in dolžino le te. In ja, dal sem že trajen ban, oz. večino trajnih bannov sem dal jaz... Grobi se temu izogiba...
Glede besede noob, odvisno v kakšnem kontekstu in odvisno kako bo moderator to razumel. Svetujem, da se temu izogibaš, kajti če bo imel moderator slab dan, te lahko kaznuje.
 

DeletedUser

Guest
58 uff ti ga dones nimaš kajne hehe hecam se

torej potlej si nevaren

a če preizkušaš moderatorjeve živce si lahko kaznovan
 
Top