Štetje 1000

DeletedUser

Guest
flako is a noob:Djoke:)

Očitno ga je postalo strah, le zakaj?
151
In ja, res sem se prebudil in si pico naročil na dom, nekaj pa le more človek jesti... ;)

hec to zame ni hec!?!?!

153
 

DeletedUser

Guest
154

Hippo and Dog-Wie will rock yu
__________________________
BARCA,
MARIBOR in
INTER
 

DeletedUser

Guest
156

evo še en vic hud

Mali Janezek je nekoliko zamudil pouk, zato se je poskušal potihoma pritihotapiti v razred. Učiteljica ga opazi in ga ozmerja: Kaj je Janezek? A se tvoj oče, ko pride domov, tudi takole hinavsko priplazi domov? Pojdi ven in pridi v razred, kot se spodobi! Janezek gre ven in zapre vrata. Čez nekaj časa vrata skoraj padejo s tečajev, Janezek pa s čikom v kotičku ust in steklenico piva v roki prilomasti v razred, zaloputne vrata, vrže čik na tla, ga pohodi, na dušek spije preostanek piva in reče: Kva j'tastara, kva pa z'jaš? A si misl'la, da me še ne bo?
 

DeletedUser

Guest
163

Gresta diamanta pocesti in prrvi diamant reče navadnemu kamnu "Zdravo klošar" ta ni zanimiv

164:Verzi

Pred poroko:
On: »Yesss! To! Končno sem dočakal!«
Ona: »Hočeš, da grem?«
On: »NE! Niti pomislil nisem na to!«
Ona: »Me ljubiš?«
On: »Seveda!«
Ona: »Si me kdaj prevaral?«
On: »Ne! Zakaj sploh sprašuješ?«
Ona: »Me želiš poljubiti?«
On: »Pa še kako!«
Ona: »Me želiš udariti?«
On: »Ni šans! Nisem jaz tak človek!«
Ona: »Ti lahko verjamem?«
In zdaj, po poroki, preberi ta tekst od spodaj navzgor!




ko mislim nate strgajo se mi gate..
zdai nebom vec mislila nate ker so to moie zadnje gate...
ce hočeš da še mislim nate,kupi mi železne gate!!!!!

 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
166 hej TURBO-GENI nisem tebe mislil temveč flakota ker je tako dolgočasen
 

Flako

Member
Reaction score
0
167
Jaz dolgočasen? (rofl) hahahaha, če bi me osebno poznal, bi verjami, da mislil drugače ;) . Samo na forumu, je vse tako dolgočasno, pač tak način dela je, upam da se kdaj spremeni....
 

Flako

Member
Reaction score
0
169
nk maribor, veš kaki smo modi? Hahaha, veš včasih sem tudi jaz bil spammer, tako da mene ne moreš z ostalimi primerjat ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
171
Ja, no vsaj bil sem,... Samo s časoma obupaš... Drugače pa jaz sem gorazdov hram, samo sem nick spremenil, saj nekoč sma spammala skupaj ;)
 
Top