150ms vlak z opero

natalija

Member
Reaction score
0
Pozdrav vsem,

imam vprasanje. Upam, da dobim odgovor. Katera je spodnja meja, ki uradno velja za posiljanje vlakca v nasprotnikovo vas, med plemici mislim. Je to 148ms ali manj? :confused: :confused: :confused:

Je kaksna meja?

Hilary ti pojdi prosim v drug peskovnik. :D
 

Flako

Member
Reaction score
0

" To pravilo ureja tudi pravilo 150ms. Pomeni pa, da je prepovedano zaporedno pošiljanje štirih ukazov skupaj v manj kot 149ms.(V eni sekundi je dovoljeno poslati največ 5 napadov iz ene vasi)"


click click

Vse ti bo jasno.
 

natalija

Member
Reaction score
0
Click click meni dela, a nekaterim ne. Hotela sem se prepricati.:p

Hvala za odgovor. Lep vecer se naprej
 

DeletedUser

Guest
Potem je to lep primer kršitve;)
(Kdor je to poslal že sam ve)

18:47:07:781
18:47:11:269
18:47:11:273
18:47:11:277
18:47:11:281

Me pa zanima kakšne so sankcije v primeru takšne kršitve?:rolleyes:
 

midva

Member
Reaction score
0
da vidimo kaj bo me prav zanima jst mislim da bodo dali glavo v pesek kot noji
 

Flako

Member
Reaction score
0
Me pa zanima kakšne so sankcije v primeru takšne kršitve?:rolleyes:

Če so napadi iz različnih vasi, je to dovoljeno.
Prepovedano je takšno pošiljanje napadov iz 1 vasi.(v manj kot 150ms)

Glede sankcij,... Ker PREDVIDEVAM, da je to manjša kršitev, bo kakšno opozorilo ali kaj. Dvomim, da bo kdo dobil ban zaradi tega.
Ampak, jaz to le predvidevam, za natančno diagnozo problema, se moraš obrniti na podporo. In tudi oni predvidevam da ti ne bodo pojasnjevali sankcij, le sami odreagirali, kot vrjamejo , da je najbolj pošteno.
 

DeletedUser

Guest
Zadnji štirje napadi so iz iste vasi, prvi pa je iz ene druge... ;)

Drugače pa to ni ne prvi in predvidevam da tudi ne zadnji tak napad in v ta namen sem vprašal kaj bo iz tega...

Ampak, jaz to le predvidevam, za natančno diagnozo problema, se moraš obrniti na podporo. In tudi oni predvidevam da ti ne bodo pojasnjevali sankcij, le sami odreagirali, kot vrjamejo , da je najbolj pošteno.

Ravno v tem je problem, ker večinoma ne odreagirajo pošteno in mislim da nisem edini s takšnim mnenjem! :rolleyes:

Hvala za odgovor!
Infra
 
Last edited by a moderator:

natalija

Member
Reaction score
0
Krsitev mora biti nekje napisana- opredeljena, po moje kazen ni pogojena z voljo in pocutjem tistega, ki jo odreja. Ali pac??? Meni je taksno posiljanje vlakcev totalna krsitev! Ali se motim click click. Ali imamo pravila pisana za to, da se jih krsi.:rolleyes:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Infra, naj bi se ti vzeta vas vrnila. Prijavi na ticketih pa Motorka uredi. ;)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Krsitev mora biti nekje napisana- opredeljena, po moje kazen ni pogojena z voljo in pocutjem tistega, ki jo odreja. Ali pac??? Meni je taksno posiljanje vlakcev totalna krsitev! Ali se motim click click. Ali imamo pravila pisana za to, da se jih krsi.:rolleyes:

Predlog za podporo? Na forumu mislim, da se nihče nebo posebaj ukvarjal z zgoraj napisanim.

Ravno v tem je problem, ker večinoma ne odreagirajo pošteno in mislim da nisem edini s takšnim mnenjem! :rolleyes:
Infra

Če ne vrjameš v "poštenost" ekipe, piši motorki, če ne vrjameš v njegovo poštenost, piši na Innogames v Nemčijo.

lp
 

DeletedUser

Guest
Infra, naj bi se ti vzeta vas vrnila. Prijavi na ticketih pa Motorka uredi. ;)

Ne me tako podcenjevat (ne veš kdo sem) :D
In da mi takle NOOBek znobla vas, bi bila zame sramota! :p

Če ne vrjameš v "poštenost" ekipe, piši motorki, če ne vrjameš v njegovo poštenost, piši na Innogames v Nemčijo.
Bom pisal.

Lep večer še naprej
Infra
 
Last edited by a moderator:

natalija

Member
Reaction score
0
Predlog za podporo? Na forumu mislim, da se nihče nebo posebaj ukvarjal z zgoraj napisanim.



Če ne vrjameš v "poštenost" ekipe, piši motorki, če ne vrjameš v njegovo poštenost, piši na Innogames v Nemčijo.

lp

Si ugotovil za koga gre? :D:D:D

Tokrat jih bom morala vprasati za mnenje.

Lep vecer se naprej.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Morda pa res predvidevam za koga gre.
Vendar nisem za "javno pranje perila", zato sem samo lepo odgovoril, sedaj pa kaj bo kdo naredil bo.
 

DeletedUser

Guest
Potem je to lep primer kršitve;)
(Kdor je to poslal že sam ve)

18:47:07:781
18:47:11:269
18:47:11:273
18:47:11:277
18:47:11:281

Me pa zanima kakšne so sankcije v primeru takšne kršitve?:rolleyes:

Uh tole bi moral pa bit ban za vedno :) Lepo ga je nastiskal ;)
 
Last edited by a moderator:
Top