?

Negro123

Banned
Reaction score
0
Mene zanima, zakaj število igralcev upada?

Ko sem se prijavil pred pol leta je bilo igralcev 19.000 zdaj pa jih je 15. 735?

Mi lahko kdo pojasni zakaj število upada?
 

DeletedUser

Guest
pač začneš in nehaš. Zgleda da nekateri tudi odhajajo na .net. Drugače pa je možno tudi da se igre enostavno naveličaš:p
 

DeletedUser

Guest
Mene zanima, zakaj število igralcev upada?

Ko sem se prijavil pred pol leta je bilo igralcev 19.000 zdaj pa jih je 15. 735?

Mi lahko kdo pojasni zakaj število upada?

zato ker imajo tako imenovan rl, ki je bolj pomemben od igre. To res ni nič presenetljivega, tudi na .net in drugih serverjih število igralcev upade v spomladanskih in poletnih mesecih.
 

DeletedUser

Guest
Ja poleti se zmanjša to je 100%

In kdor išče račun ga bo najlažje dobil v poletnih mesecih...;)
 

hilary

Member
Reaction score
0
Mislim da zato ker so ponoblani in se jim neljubi več in samo nehajo ali jim pa vojna plemen ni všeč (to ne verjamem :) )
 

DeletedUser

Guest
Ja v spomladanskih in poletnih mesecih število igralcev upade, ker so raje zunaj.
 

DeletedUser

Guest
Mislim da zato ker so ponoblani in se jim neljubi več in samo nehajo ali jim pa vojna plemen ni všeč (to ne verjamem :) )

zakaj bi bili ponoblani?? a zdej naenkrat pa usi, use noblajo in zato št. igralcev upada ali kaj?:D
res je da se bliža poletje in št. igralcev bo pomoje tudi v prihodnje padalo.
 

DeletedUser

Guest
Čez ZIMO je padlo NOOB!
dečko...najprej se lepo pomiri in trikrat globoko vdihni...
nevem kaj sploh hočeš povedati ampak jaz ti skušam, da število uporabnikov ponavadi začne padati poleti, pozimi pa zopet naraščati.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Število igralcev je ob odprtju sveta vedno zelo veliko in potem čez čas začne padati. Ponavadi tudi do pod 1000 igralcev na server. To je normalen pojav, kajti na začetku se vedno registrira ogromno uporabnikov, kasneje pa registracij ni več toliko, kajti je nesmiselno se registrirat na svet, kjerr si že vsi zelo razviti. Si prehitro ponoblan in igra nima smisla. Saj boš videl, bo odprtju naslednjega .si sveta, bo število ponovno narastlo, potem pa začelo počasi upadat. Vse to, kar se dogaja je normalno.
 

sotoflow.

Member
Reaction score
0
Število igralcev je ob odprtju sveta vedno zelo veliko in potem čez čas začne padati. Ponavadi tudi do pod 1000 igralcev na server. To je normalen pojav, kajti na začetku se vedno registrira ogromno uporabnikov, kasneje pa registracij ni več toliko, kajti je nesmiselno se registrirat na svet, kjerr si že vsi zelo razviti. Si prehitro ponoblan in igra nima smisla. Saj boš videl, bo odprtju naslednjega .si sveta, bo število ponovno narastlo, potem pa začelo počasi upadat. Vse to, kar se dogaja je normalno.

No, jast sem rekel, da je število padlo, ker so bili ponoblani oz. da se jim ne da več. Isto kot flako, le da je on povedal daljšo verzijo. :)
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
sotoflow: Ja ja ja tvoje nerazuljive besede!!!


Pa ti Yoshi ko misliš, da si neki zej ko si prvi na si5 pa tle druge zafrkavaš ko kak chuck norris?? :?
 

DeletedUser

Guest
spomladi in poleti, začne št. igralcev upadat, ker imamo nekateri rl in veliko igralcev ima terenska dela, ki se takrat izvajajo..js tut vem da poleti bom mev velik manj časa za tole ^^
 

DeletedUser

Guest
In tudi na novem svetu nebo toliko igralcev kot jih je na s5 npr. začel...
In spet zarad poletja:D
 
Top