?

Negro123

Banned
Reaction score
0
spomladi in poleti, začne št. igralcev upadat, ker imamo nekateri rl in veliko igralcev ima terenska dela, ki se takrat izvajajo..js tut vem da poleti bom mev velik manj časa za tole ^^



Za to sem že dobil odgovor?-?-?

In isto za tebe velja miki miška :D Dobil sem odgovor! NOOB :p
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Negro123 najprej se nauči slovnico, ker je zelo žalostno, da nisi pismen v maternem jeziku. Veliko tvojih prispevkov je popolnoma nerazumljivih.

Ni nobene potrebe po takšnem razburjenju in žaljenju drugih igralcev. Vsak ima pravico do svojega mnenja. Če se z odgovori ne strinjaš oz. si lahko na vprašanje odgovoriš sam, ne vidim razloga zakaj si potem odprl to temo. Vsiljevanje tvojega mišljenja drugim pa se na forumu nebo toleriralo.

Dvigni nivo komuniciranja in se začni primerno vesti tukaj na forumu.

Lep pozdrav,
Grobi


Čez ZIMO je padlo NOOB!
Pozimi je padlo NOOB ka ti nerazumeš ka jz napišem?
sotoflow: Ja ja ja tvoje nerazuljive besede!!

Pa ti Yoshi ko misliš, da si neki zej ko si prvi na si5 pa tle druge zafrkavaš ko kak chuck norris?? :?
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Hvala legenda!

Prvo mi pokaže in odgovor, ki ga nerazumeš, in povedal sem, da sem zato dobil odgovor, ne pa da mi še dva napišeta isto ???
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Zaradi tega, ker vse igralce ponoblate, preveč odhajajo, zato na naslednjem svetu ne bo mogoče zavzemati drugih vasi.



...ta bo drugo leto za prvi april :D
Drugače je pa tako nihanje popolnoma normalno.
 

DeletedUser

Guest
js bom mogoče nehao ker sem tut na Ikariamu ;)

pa ne vem... kaj nej se odločm :D :confused:
 

d00men

Member
Reaction score
0
Mene zanima, zakaj število igralcev upada?

Ko sem se prijavil pred pol leta je bilo igralcev 19.000 zdaj pa jih je 15. 735?

Mi lahko kdo pojasni zakaj število upada?

logika saj na dan admini banajo povprečno 5-7 igralcev.Nekateri si naredijo nov račun eni pa ne.Sej veste admini so živ hudič,
 

gx15

Member
Reaction score
1
logika saj na dan admini banajo povprečno 5-7 igralcev.Nekateri si naredijo nov račun eni pa ne.Sej veste admini so živ hudič,

Ti si pa darilo iz neba... z darilom mislim da nas je hotel bog naučiti da se tudi nezgode zgodijo a moramo živeti z njimi ;)
 

gx15

Member
Reaction score
1
pa kaj SPAMAŠ!?

Nihče ne spama... le hočem ti povedati da ne pišeš nobenega smisla... Modi banajo samo kršitelje med katermi si ti... Ter seveda občasno tudi jaz :D seveda pa ne bannajo 5 igralcev na dan tako da to ni razlog za upadanmje.. ampak je razlog taki igralci kot si ti ;)
 

d00men

Member
Reaction score
0
treba met poste
tut jaz učasih spamam

ja jst morm hrama prehitet.Me vodi že za skor 100 postov.JOJ:eek:

Nihče ne spama... le hočem ti povedati da ne pišeš nobenega smisla... Modi banajo samo kršitelje med katermi si ti... Ter seveda občasno tudi jaz :D seveda pa ne bannajo 5 igralcev na dan tako da to ni razlog za upadanmje.. ampak je razlog taki igralci kot si ti ;)

No 5 morda res ne 10 pa že ne?:D

[mod=Tribuno]Združen dvojni post[/mod]
 
Last edited by a moderator:
Top