Pritožba Aktivacisjski E-mail

DeletedUser

Guest
Živjo samo, da nekaj povem kaj meni ni všeč ko se registriraš in dobiš E-mail. Ko dobiš ta Ak. mail in ga odpreš se lepo vidi tvoje geslo, ki si ga dal za Vojno plemen meni se to zdi prav butasto, ker ponavadi imam samo eno geslo tudi za druge strani (razen določenih) ... Oglavnem se mi nezdi prav, da se vidi password mogel bi biti cenzuriran Geslo: ****** Takole :)

Lep pozdrav!
 

DeletedUser

Guest
Ja pa rečeš ostalim, ki so okoli, naj pogledajo stran ko prebereš mail, pa arhiviraš ali zbrišeš sporočilo. Ali kaj je v bistvu problem?
 

DeletedUser

Guest
Poglej ko se prvič registriraš dobiš Email za potrditi, kjer moraš potrditi spodaj pa ti še piše kakšno geslo si dal in to vidno, kar mi ni všeč ali pač ;). Razumeš sedaj ?

Lep pozdrav
 

DeletedUser

Guest
Seveda, ko pa bi izgubil geslo pa bi se pritoževal kak ni v aktivacijskem e-mailu gesla napisanega, ter da so te okoli prinesli itd.
Geslo je vedno vidno v vsakem aktivacijskem e-mailu da veš kakšno geslo maš in da je tisto kaj si hotel dat.
 

DeletedUser

Guest
Ne to ni res pomoje bi mogel dobiti geslo samo takrat, če ga pozabiš ne pa kar tako!
 

DeletedUser

Guest
Seveda, ko pa bi izgubil geslo pa bi se pritoževal kak ni v aktivacijskem e-mailu gesla napisanega, ter da so te okoli prinesli itd.
Geslo je vedno vidno v vsakem aktivacijskem e-mailu da veš kakšno geslo maš in da je tisto kaj si hotel dat.

Sem mu hotel enako napisati, ampak veš, da lahko geslo dobiš s klikom na "pozabil sem geslo" je pa res, da ga dobiš povsot (na vsakem forumu, spletni igri ipd.) To je pač standard, ki se je uveljavil in po mojem je prav tako.
 

Assassin132

Member
Reaction score
0
Živjo samo, da nekaj povem kaj meni ni všeč ko se registriraš in dobiš E-mail. Ko dobiš ta Ak. mail in ga odpreš se lepo vidi tvoje geslo, ki si ga dal za Vojno plemen meni se to zdi prav butasto, ker ponavadi imam samo eno geslo tudi za druge strani (razen določenih) ... Oglavnem se mi nezdi prav, da se vidi password mogel bi biti cenzuriran Geslo: ****** Takole :)

Lep pozdrav!

to je tako pri veliko igrcah ko se moraš registrirat na netu to ni samo pri vojni bi se dalo popraviti sam včasih pa pozabiš geslo pa prav pride :D :D rešitev maš za vse igre ali aplikacije maile drugo geslo :D kot jaz :D
 
Top