Anglija Vs Italija

DeletedUser

Guest
Andiamo a Italia finali del Campionato Europeo ..... la vittoria è nostra!

Pa so pokazali Anglezem, kako se streže 11- metrovkam :D :p
 

Flako

Member
Reaction score
0
To ne vem,če spada glih pod splošno, ampak ok, ker sem tudi sam bil za italijo, bom pustil....
 

DeletedUser

Guest
Ja ce je pa bufon na vratih :)

Pirlo se je delu norca iz njih :p
 

DeletedUser

Guest
Če Ashley Cole nebi gledal žoge ko je straljal bi mogoče zadel...tako je pa v žogo gledaj, pa ni videl da je buffon krenil v njegovo desno :D
Drugače pa ja...če velja da je 11 igralcev na 11, vsi imajo isti gol, vsi isto okroglo žogo, zmagajo pa nemci, nevem kaj bi rekel za italiane :D
 

DeletedUser

Guest
hehehe nemci bodo morali še veliko progurati... se bo odvisno od izvrstnega vezista Ozila.... pa kak bo razpolozen gomez pa ostali igralci.. italijani so značilni, da zabijejo gol pa igrajo bunker :)
 

DeletedUser

Guest
Gremo stavit!!!
Jaz stavim 50 vsake surovine na katerem koli svetu, da bosta v finalu nemčija in španija, potem pa stavim še 55 vsake surovine na kateremkoli svetu da bo zmagala španija!:D
 

DeletedUser

Guest
Phienix in TUrbo
Pomoje je bistvo da reprezentanco sestavljajo člani iz istih klubov da se ujamejo...včeraj smo lahko videli kako je balotelli(man.city-anglija) pasal med 10 igralcev ki igrajo res italianski nogomet...
Nemci seveda imajo v reprezentanci le Ozila ki nekako ne sodi zraven, ampak par tekem, treningi posvečeni le temu in tudi to se bo uredilo...
Španija sicer ima torresa ki je kot balotelli v italiji, ampak vseeno je pri špancih tista barcina povezanost sredina, obramba je čvrstejša kot pri barceloni, boljši vratar, pa še energični silva med sredino in napadom...
Torej moja teorija da bodo španci zmagali...

Če se pri nemcih čudi da so povezani zato ker se igralci poznajo iz bayerna in par tistih igralcev ki pa v ligi igrajo proti bayernu, se španci še bolj povezani, ker so vzeli nekaj barcelone in to NADgradili :D
 

TUrbo-geni5

Member
Reaction score
0
Phienix in TUrbo
Pomoje je bistvo da reprezentanco sestavljajo člani iz istih klubov da se ujamejo...včeraj smo lahko videli kako je balotelli(man.city-anglija) pasal med 10 igralcev ki igrajo res italianski nogomet...
Nemci seveda imajo v reprezentanci le Ozila ki nekako ne sodi zraven, ampak par tekem, treningi posvečeni le temu in tudi to se bo uredilo...
Španija sicer ima torresa ki je kot balotelli v italiji, ampak vseeno je pri špancih tista barcina povezanost sredina, obramba je čvrstejša kot pri barceloni, boljši vratar, pa še energični silva med sredino in napadom...
Torej moja teorija da bodo španci zmagali...

Če se pri nemcih čudi da so povezani zato ker se igralci poznajo iz bayerna in par tistih igralcev ki pa v ligi igrajo proti bayernu, se španci še bolj povezani, ker so vzeli nekaj barcelone in to NADgradili :D

Maš prav ampak enkrat jim more tudi njim sreča obrnit hrbet
 

DeletedUser

Guest
jst grem tut stavit d bo v finalu nemčija in španija......
 

DeletedUser

Guest
daj še kateri vic povej :D v finalu pricakujemo lahko samo španijo in italijo :) ampak španija bo napredovala danes preko penalov ,... :D
 

DeletedUser

Guest
pomoje bo spanija zlomila porutgalsko, italija pa nemcija bo pa vrjetno se vse odlocalo preko penalov.
 

DeletedUser

Guest
si prepričan ? če spremljaš nogomet je na zadnjem evropskem prvenstvu v skupini A, portugalska premagala španijo 20/06-04 Evropsko prvenstvo z 0:1, če pa pogledamo zadnji dve tekmi med njima je dobila Španija prvi dvoboj leta 29/06-10 na FIFA SP, zadjo tekmo pa Portugalska z veliko zmago, res da na Prijateljski tekmi 17/11-10 z 4:0 za Portugalsko...Tako, da ne bi zavrgel te dobre igralce Portugalske še posebej Cristiana Ronalda.
 

DeletedUser

Guest
jest mislm da je velika napaka da gledate zgodovino. morate gledat sedanjost pa boste vidli da sta spanija pa nemcija velika favorita.
 

Flako

Member
Reaction score
0
Samo španija več ni to,kar je bila... Nemčija pa letos igra zelo dobro,čeprav mi niso všeč, ampak igrajo pa dobro.
 

DeletedUser

Guest
portugalci so me presenetli, igral so zlo dobr.fabio coentrao se je zlo izkazou.fabregas je pa penale tak nadrkan da gre zmer od stange v gol.
 
Top