Anti-Flako club :)

Flako je.....

  • Lep, prijazen ter popoln človek

    Votes: 8 20.5%
  • Prijazen mod

    Votes: 4 10.3%
  • Hudoben mod

    Votes: 6 15.4%
  • Ne preveč pameten, hudoben, ter človek pol napak

    Votes: 18 46.2%
  • none of teh above

    Votes: 3 7.7%

  • Total voters
    39

gx15

Member
Reaction score
1
Včasih je bil forum sveti kraj, kjer so vsi živeli v sožitju, spamerji so spamali, ostali so se borili z besednim zakladom, moderatorji pa so občasno posredovali... to je bilo takrat... ZDAJ PA!!!! FLAKO JOINS THE FORUM TEAM!!!! pain has started to rise, happiness is no more... Najprej se je predstavljal kot dober moderator sedaj, pa je pokazal svoj pravi obraz...
kitten-is-evil.jpg

Hmalu si začel deliti kazenske točke, in hmalu si začel ukazovati velike mu šefu, povsod imaš same vohune, ki so bili prisiljeni v to delo
slavery.png


A uporabniki foruma so se odločili da bodo vrnili za vse kazenske točke, njegovi sokolegi :p za vse šale ki jih je naredil o njih in skupaj se bomo maščevali!!!!
Revenge.jpg


Flako bil je dober mod
dokler ni izgubil svojih mod
takrat zloben je postal
saj brez svojih mod je ostal
svetu maščevati se je hotel
a nažalost se je uštel
saj hmalu nad njega so prišli
uporabniki foruma vsi
še kolegi so bili proti njemu vsi
le en vohun je vstal
in vse flakotu izdal
nov načrt je bil
a izveden še ni bil
zato flako pazi se
saj tvoj čas izteka se

hotel si pesem in jo tudi dobil ;)

dobrodošli ste vsi... članarnina pa je da poveste kaj vas moti o flakotu :D

p.s. flako malo heca malo resnice :p :D
 

DeletedUser

Guest
gx super si tole naredu.:)

za flakota pa nebom povedal kaj me moti, saj ne želim bit banan. mam že 2 piki tak da ne bom dajal žaljivih komentarjev hehe:D
Zdravo gxy, hvala, in upam da si glasoval, da sem lep in popoln človek.
samo 1 glas je za to možnost, ki pa si ga verjetno glasoval ti:D...:p
 

gx15

Member
Reaction score
1
gx super si tole naredu.:)

za flakota pa nebom povedal kaj me moti, saj ne želim bit banan. mam že 2 piki tak da ne bom dajal žaljivih komentarjev hehe:D

samo 1 glas je za to možnost, ki pa si ga verjetno glasoval ti:D...:p

oh :eek: moy TFF se strinja :D drugače pa imam jaz 6 stalnih pik -.- pa še dve ki se niso iztekel :D zato se ne pritožuj :p
 

DeletedUser

Guest
da neboš imel pomalen 3, še katero za spamanje profila big bosa. :D
 

DeletedUser

Guest
Izbral 4. opcijo. Mal je sepalo med 3. in 4.. Če smo realni, kdo je včeraj priredil stevila? Hmmmmm le kdo bi bil tolko prijazen ???

(upam da je dovolj da pridem notri :) )

PS: pi-ZDA mi s s stresco ne prime dans :(
 

Flako

Member
Reaction score
0
Že trije ste glasovali da sem popoln človek, in dva da sem prijazen moderator. Ti ki so tako glasovali, se lahko podpišejo, da bodo imeli privilegije ;) .
 

DeletedUser

Guest
Že trije ste glasovali da sem popoln človek, in dva da sem prijazen moderator. Ti ki so tako glasovali, se lahko podpišejo, da bodo imeli privilegije ;) .

no no grobiju te bom zatožil :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
Že trije ste glasovali da sem popoln človek, in dva da sem prijazen moderator. Ti ki so tako glasovali, se lahko podpišejo, da bodo imeli privilegije ;) .

It was me :cool: na začetku nisem glasoval ker sem moral premisliti, vendar sem prišel do spoznanja da si čudovit <3333 :p :D
 

gx15

Member
Reaction score
1
hahaha tega ti nihče na forumu nebo verjel.

Kdo pa misliš da je bil?? saj vemo da nihče nebi glasoval za to... uporabil je še račun Gorazdov hram, drugo sem dal pa jaz, grobi pa matjaž sta dala seveda slab mod, dober mod, pa je nekdo narobe pritisnil :D
 

DeletedUser

Guest
Kdo pa misliš da je bil?? saj vemo da nihče nebi glasoval za to... uporabil je še račun Gorazdov hram, drugo sem dal pa jaz, grobi pa matjaž sta dala seveda slab mod, dober mod, pa je nekdo narobe pritisnil :D

Motorka je dal prjazen mod, pa matjaž verjetno. Lep, prijazen ter popoln človek pa je on sam glasoval, pa nekdo se je še zmotil. Grobi se je verjetno vzdržal glasovanja, ker je se verjetno težko nazaj držal da ni ta padel od smeha ko je videl temo.
 
Top